WYBORY

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

WYBORY

Post autor: geo »

Pomimo, że do wyborów jeszcze ciut, ciut, już zakładam wątek, bo walczymy o naszą - CZARNYCH JASŁO - przyszłość !
O to czy na 100–lecie klubu zagramy w III lidze czy nadal będziemy się tułać po V lub IV ligach, o to czy w ogóle będziemy mieli gdzie zagrać bo póki co stadion na Śniadeckich jest synonimem zacofania i komuny.
Jak stwierdził pewien zaprzyjaźniony z naszym klubem fan z Cracovii – przy okazji meczu charytatywnego zorganizowanego dla Domu Dziecka w Wolicy - był u nas ostatnio ładnych parenaście lat wstecz.... i nic się nie zmieniło... (dyskretnie dał do zrozumienia, że niestety stoimy sto la za murzynami bo ci mniej dyskretni mówią wprost: WIOCHA !)

Źle jest mieszać sport z polityką, ale niestety w naszym jasielskim piekiełku nie da się uniknąć tego tematu, proponuję, aby był to wątek w którym pomożemy sobie nawzajem, aby oddawać głosy na ludzi, którzy w przyszłości zechcą dla kibiców i sportu w Jaśle coś zrobić.

Na przedostatnim meczu było nas ok. 1300 - 1400 (przeciwników odliczyłem), elektorat uważam niezły.
Teraz jest ważne, żeby ludzie, którzy chcieliby w Jaśle dobrego sportu, dobrej piłki w wyborach nie przepadli - tak jak to było chociażby w poprzednich kiedy to Prezes Węgrzyn nie wszedł do RM.

Istotne jest głosowanie zarówno na radnych jak i na stanowisko burmistrza.

Klub również uważam powinien rekomendować „swoich” ludzi, takich, którzy na 100% po wejściu do Rady Miasta o nim nie zapomną i wcale nie mam tu na myśli jakiejś konkretnej opcji politycznej. Chodzi tylko o oddanych sprawie ludzi
Nie wyobrażam sobie również, że prawdziwy kibic naszego klubu nie odda swojego głosu na człowieka blisko związanego z klubem (z jednym wyjątkiem – nie trudno zgadnąć jakim)

Zapraszam do dyskusji.



Ps. proszę przykleić temat.
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2006, 20:33 przez geo, łącznie zmieniany 6 razy.
dobryczlowiek
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 12 lipca 2006, 11:02
Lokalizacja: JASŁO

Re: WYBORY

Post autor: dobryczlowiek »

Śmiało o tym wyjątku!!! ;) Może nie kazdy kuma?
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: WYBORY

Post autor: pelee »

GEO czyżbyś miał na myśli pana wiceprezesa "ulubieńca" Laty?
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: WYBORY

Post autor: geo »

Tak jest. Chodzi o tego pana, "ulubieńca" nie tylko Laty i żeby ktoś sobie przypadkiem wiceprezesów nie pomylił to napiszę, że chodzi o pana Mazura.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: WYBORY

Post autor: lato »

Ulubieniec Laty stał sie równiez ulubieńcem najbardziej radykalnych kibiców naszego klubu i nie sadze aby zrobił cokolwiek bez że tak powiem konsultacji :hyhy: .Aha to jest odpowiedz na zapytanie mnie w wątku KTO ico dla klubu ;)
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: WYBORY

Post autor: N_ »

geo pisze:o to czy w ogóle będziemy mieli gdzie zagrać bo póki co stadion na Śniadeckich jest synonimem zacofania i komuny.
A moze ktos poinformowany wypowie sie czy byly wogule jakies rozmowy na temat remontu stadionu ?
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: WYBORY

Post autor: geo »

Nie ma takiego tematu.
Są jakieś mgliste plany budowy nowego obiektu na terenach MOSiR, prawdopodobnie koło wałów (!!!), ale to dopiero po tym jak powstanie wyremontowana hala z lodowiskiem i zapleczem czyli jeszcze długo, długo nie.
Zdążymy się zestarzeć, a może i nogami do przodu wyjechać...
Awatar użytkownika
jvc2006
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 08:23
Lokalizacja: Abu Dabi

Re: WYBORY

Post autor: jvc2006 »

Jest w Jaśle wiele do zrobienia pod hasłem "SPORT" Jak do tej pory nie było większego klimatu dla sportu. Ttrudno się dziwić, jezeli członkowie Rady Miasty (niektórzy kiedyś podobno związani z tematem SPORT) głosują przeciw projektom "sportowym" lub wogóle ich to nie interesuje. Jest projekt modernizacji hali i lodowiska, ale czy na jego realizację znajdą się pieniądze???. Są w granicach miasta stadiony, ale czy na miarę dzisiejszych czasów??? Warto może dokładnie przestudiować listy kandydatów na radnych, może znajdą się jeszcze ludzie przychylni rozwojowi sportu w Jaśle. Może "dużą" politykę zostawmy innym, a popatrzmy czy czasem sąsiedzi ci bardziej i mniej lubiani nie zaczynają daleko wyprzedzać NASZEGO miasta. Stara prawda mówi - jeżeli władza (patrz: burmistrz, radny, dyrektor zakładu) ma coś wspólnego z sportem, to można go rozwijać, budować obiekty i zespoły. Do Gorlic, Sanoka, Krosna zaczynają przyjeżdżać reprezentacje kraju w różnych dyscyplinach na mecze oficjalne, sparingi, obozy. A co w tym temacie w Jaśle??? Gdzie rozegrać mecz miedzynarodowy (w piłce noznej, ręcznej, siatkowej, koszykowej) ???
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: WYBORY

Post autor: geo »

Dobrze napisane, a odnosząc sie do Twojego ostatniego zdania chciałem jeszcze zapytać gdzie w Jasle rozegrać mecz III ligowy ?
Gdzie nam tam do reprezentacji....
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: WYBORY

Post autor: Darkness »

Narzekaniem nic nie zmienimy !!
Trzeba znalezc takiego kandydata, ktory jest pewny,ktory na pewno nie zawiedzie i wszyscy pelna mobilizacja pojsc i na niego zaglosowac !! Ja przyznam, ze nie bardzo sie orientuje kto jakie ma podejscie wiec wybor kandydata pozostawiam bardziej zorientowanym osobom.Jedno jest pewne: jesli sie nie znajdzie pozadny kandydat lub my zawiedziemy podczas glosowania to mozemy sobie tak narzekac i narzekac do [...] smierci :zly:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: WYBORY

Post autor: lato »

Sprawa jest panowie i panie bardzo prosta.Znajdzmy w kazdym okręgu wyborczym osobe reprezentujaca interesy sportu i po prostu idzmy na nia głosowac.Lechia Gdansk nie miała z tym problemu wiec jaki problem zrobic to u nas,kiedy faktycznie około 100 głosów to raczej pewne miejsce i mam nadzieje poprawa naszej sportowo-kibicowskiej rzeczywistosci.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: WYBORY

Post autor: N_ »

lato pisze:około 100 głosów to raczej pewne miejsce
Smiesznie malo tym bardziej powinny byc tam ze 2-3 osoby majace na uwadze dobro Jasielskiego sportu i promowanie w ten sposob miasta Jasła.
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: WYBORY

Post autor: wawek87 »

Zgadzam się z N_ 100 głosów to jest nic a czym więcej "naszych" ludzi w radzie to większe szanse na "lepsze jutro" dla klubu
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: WYBORY

Post autor: Darkness »

lato pisze:Sprawa jest panowie i panie bardzo prosta.Znajdzmy w kazdym okręgu wyborczym osobe reprezentujaca interesy sportu i po prostu idzmy na nia głosowac.
Nie wydaje mi sie zeby takia prosta byla ta sprawa bo trzeba miec pewnosc ze Ci ludzie chca cos zrobic dla sportu w Jasle a nie tylko ladnym gadaniem i obietnicami dostac sie do koryta :kwasny:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: WYBORY

Post autor: lato »

Koryto mam gdzies ale sport mnie jak najbardziej interesuje.Tak będe kandydatem w wyborach i mam nadzieje że dostane sie do tego Bastionu ludzi którzy decyduja o tym czy lepiej wybudowac kolejny dom ludowy na wichurze czy zająć się sprawą stadionu i boisk dla młodzieży.
ODPOWIEDZ