WYBORY

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
BUDZIA
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 6 lipca 2006, 20:52
Lokalizacja: Jasło/Krak.

Re: WYBORY

Post autor: BUDZIA »

a JA tam bede głosował na człowieka który wiele pomógł mi w tworzeniu Rugby w Jaśle i nadal pomaga ,człowiek ktory jest zawsze na kazdym meczu Czarnych w Jaśle a którego ojciec był zasłuzonym graczem (w latach 50-tych) jak i działaczem naszego klubu ! naprawde facet z jajami znam go od dziecka i zawsze był sercem za sportem !
Gosc który potrafi rozmawiac i idzie sie z nim dogadac ! [shadow=red]Popieram w 100%[/shadow] a dla byle kogo nie robiłbym takiego wpisu .

Okreg numer 1
lista PO
kandydat numer 1 ROMAN KOŚCIOW


P.S.
Moim marzeniem by wszyscy weszli !!
a tablice odzyskamy jeszcze w tym roku !!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: WYBORY

Post autor: marcin »

Ok. Budzia ,kazdy glosuje na kogo chce ma do tego prawo,lecz mam nadzieje ze piszac na byle kogo nie miales na mysli ludzi z klubu Czarni Jaslo???? lub innych podanych na forum????
BUDZIA
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 6 lipca 2006, 20:52
Lokalizacja: Jasło/Krak.

Re: WYBORY

Post autor: BUDZIA »

Wiesz popieram pana Parysia czy panów Węgrzynów :ok:
gdybys mnie znał to nie zadawał bys takiego pytania a pozatym w ostatnich wyborach był taki jeden koleszka Krzysiu H :cenzura: Cz. co był podpisany na plakatach vice-prezes Klubu Czarni Jasło !!! i co ??? dostał sie !!!! potem namotał namotał i z klubu usuneli go a radnym nadal jest nawet przeciwko klubowi głosował chyba w sprawie kasy nie pamietam dokładnie nie pisze tez ze Mysliwiec jest BE czy Machony ale dla mnie sprawdzonym pewniakiem jest
:super: Kościow :super:
i jest z mojego okregu wiec głosuje na niego i namawiam innych. gdybym miał jeszcze pare głosow to napewno bym zagłosował na Parysia,M.Wegrzyna czy J.Wegrzyna bo ludzie konkretni ale mam tylko jeden :(

Niewiem czy doczytałes ale napisałem P.S. gdzie wyraziłem w pewien sposob poparcie dla wszystkich .

Pozdrawiam.
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: WYBORY

Post autor: pelee »

Poparcie dajesz przedstawicielom klubu,a głos oddasz na kogo innego.Ja popieram Twojego kandydata,ale głos oddam na Parysia,bo on mi nie pomógł osobiście(nawet tego nie oczekiwałem) klubu nie zawiedzie NIGDY.Przyrównywanie kandydatów klubu do Dyzia jest nie stosowne,a wręcz obrażliwe i nie musisz w co drugim poście wspominać swojego mega kandydata.
dobryczlowiek
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 12 lipca 2006, 11:02
Lokalizacja: JASŁO

Re: WYBORY

Post autor: dobryczlowiek »

Niech sobie wspomina nawet w każdym. Jeśli zrobił to co Budzia mówi to szacunek dla tego Pana. Bardziej doceniam to co zrobione niż obiecane
BUDZIA
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 6 lipca 2006, 20:52
Lokalizacja: Jasło/Krak.

Re: WYBORY

Post autor: BUDZIA »

:ok:
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: WYBORY

Post autor: pelee »

Jak zrobił dla rugby niech to pisze na tamej stronie,bo taka jest.A pan Kościow to robi za kasę w godzinach pracy i za przyzwoleniem Prezesa Folcika.A nasi JEBIĄ za darmo,a pewnie i dokładają i to jest zasadnicza różnica.A jak Buzia powie,że jeseś np. głupi mam w to uwierzyć?W taki sposób właśnie rozwalą się nasze głosy i pan Czarnecki i jego przydupasy będą rządzić następne 4 lata w Jaśle.Lat 10 zmarnował następne 4 cóż za problem.Podajmy tu jeszcze z.......33 kandydatów i burmistrz pęknie ze śmiechu.No jechać......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:
BUDZIA
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 6 lipca 2006, 20:52
Lokalizacja: Jasło/Krak.

Re: WYBORY

Post autor: BUDZIA »

Człowieczku dlaczego tak tu wypłakujesz jako jedyny masz problem z Moim wpisem !!
GŁOSUJ SOBIE NA KOGO CHCESZ nikt nie pisze tylu pierduł co Ty ciekawe ile TY zrobiłes dla tego klubu ?????


:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

P.S.
Obys był swiadomy tego co wypisujesz !!!
Ostatnio zmieniony 25 października 2006, 00:36 przez BUDZIA, łącznie zmieniany 2 razy.
fanik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 sierpnia 2006, 11:20
Lokalizacja: Jasło

Re: WYBORY

Post autor: fanik »

Sory Kolego, ale tu jest forum Czarnych Jasło

geo
Ostatnio zmieniony 25 października 2006, 07:35 przez fanik, łącznie zmieniany 1 raz.
dobryczlowiek
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 12 lipca 2006, 11:02
Lokalizacja: JASŁO

Re: WYBORY

Post autor: dobryczlowiek »

pelee pisze:A jak Buzia powie,że jeseś np. głupi mam w to uwierzyć?:
Jak powie, że ty jest jesteś głupi to mu uwierzę, :hyhy: zresztą i bez niego się nad tym zastanawiam.
Dlaczego jedziesz po nim, że w godzinach pracy, że za pieniadze itp. Najważniejsze, że coś działa. Ch..j cie to interesuje! Zajmij się tymi których popierasz. Nie wiem jak z tym Panem ale moze trzeba się zastanowić czy warto popierać gości którzy są w II dziesiątce na listach np. były prezes Węgrzyn byłby pierwszym na którego oddałbym głos ale przy takiej ordynacji z taką pozycją na liście to sam nie wiem
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: WYBORY

Post autor: pelee »

Zapewniam Cię,że nie jestem jedyny.Pierdoły to piszesz Ty,bo wpisywanie następnych kandydatów tylko zaszkodzi klubowi.Ja spełniam swój obowiązek (notabene przyjemny) płacenia za bilety na mecz i zagłosuję na jednego z kandydatów klubu oraz postaram się przekonać znajomych i rodzinę,by uczynili to samo.BEZ ODBIORU człowieczku.
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: WYBORY

Post autor: dado »

I masz do tego święte prawo...
Nerwowy człowiek z Ciebie...i wulgarny.bleee
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: WYBORY

Post autor: N_ »

Ludzie opamietajcie sie wszystkim nam chodzi o dobro klubu.
Nie mam nas tysiecy wiec kazdy glos moze sie liczyc dla naszych kandydatow.
Klotnie nie poprawia sytuacji wiec najlepiej dac sobie z tym spokuj.



A tutaj tak na rozluznienie sytuacji http://kaczory.ovh.org/kaczory.swf
BUDZIA
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 6 lipca 2006, 20:52
Lokalizacja: Jasło/Krak.

Re: WYBORY

Post autor: BUDZIA »

:padam: :padam: :padam: :padam:
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: WYBORY

Post autor: acer »

dobryczlowiek pisze:
pelee pisze: Nie wiem jak z tym Panem ale moze trzeba się zastanowić czy warto popierać gości którzy są w II dziesiątce na listach np. były prezes Węgrzyn byłby pierwszym na którego oddałbym głos ale przy takiej ordynacji z taką pozycją na liście to sam nie wiem
Panowie nie róbcie ludziom wody z mózgu tylko zapoznajcie się z ordynacją wyborczą. Głosujemy w pierwszej kolejności na daną osobę nie na listę. Lista też jest ważna bo w zależności jaki procent głosów dostanie tyle będzie miała potem w danym okręgu mandatów.
Będąc w tym samym okręgu z tej samej listy na 25 miejscu, jeżeli otrzymam więcej głosów niż osoba z pierwszego miejsca, to ja wchodzę a nie numer 1 na liście.

Jak widzę zaczynacie Panowie robić sobie krecią robotę i wszystko wskazuje na to, że 13 listopada wszyscy związani z naszym ukochanym klubem CZARNYMI obudzimy się z ręką w nocniku. :(
ODPOWIEDZ