ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
colo
Moderator
Moderator
Posty: 433
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 21:30

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: colo »

Fajnie że chłopaki wygrali, choć to tylko sparing i zapewne w ciężkich zimowych warunkach. Po raz kolejny nasza drużyna miała ubytki tym razem brakło bramkarza Kwieka/Cyrana - zastąpili ich juniorzy (Kukowski - Korczykowski - Kmiecik), Linia obrony również przemeblowana brak Dziobka, Bernackiego, Kosiby. W pomocy brak Halza, w ataku Żurawia. Za to pokazał się u nas Mirek Pokrywka który jeśli zagra u nas a wieżę że tak będzie to będzie na pewno dużym wzmocnieniem dla naszego zespołu. :ok:
Wojtmen

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: Wojtmen »

Brawo! Mirek Pokrywka... bardzo się ciesze.. oby grał u nas na wiosne..
DBartu
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 14:13
Lokalizacja: Jasło

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: DBartu »

Troszke nie w temacie ale niejaki Micek z Iglopoolu na ktorego pozyskanie liczylismy niedawno jest juz w Pilznie.. :P Micek.. moze Zołotar.. Rzemieslnik sie zbroi :)
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: viking78 »

ZBROJENIE !!!!!!!!!!
MAM NADZIEJĘ ,ŻĘ NA DŁUŻEJ NIŻ JEDNA RUNDA!
TERAZ NIKT NIE POWIE ,ŻE ZARZĄD JEST DO BANI!
BYŁA MOŻLIWOŚĆ MYŚLĘ ŻE WYKORZYSTALI JĄ.
WIDAĆ ,ŻE W ZIMIE JEDYNIE KIEDY ZAWODNIK CHCE JEST MOŻLIWOŚĆ WZMOCNIENIA.

TYLKO SIĘ ZASTANAWIAM ILE TERAZ BRAMEK STRACONYCH WYWIOZĄ DRUŻYNY Z JASŁA
PO 10 CZY PO 15 ?
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: Pemek94 »

To jest jeszcze sprawa zgrania, bo same "gwiazdy" nie wystarczą :P Ale myślę, że nie powinno być problemu, choć jak na razie chyba nie rozegraliśmy sparingu w optymalnym skladzie na runde wiosenną.
doktor
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 264
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 09:26

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: doktor »

Pemek94 pisze:To jest jeszcze sprawa zgrania, bo same "gwiazdy" nie wystarczą :P Ale myślę, że nie powinno być problemu, choć jak na razie chyba nie rozegraliśmy sparingu w optymalnym skladzie na runde wiosenną.
Nie rozpędzaj się z tymi Gwiazdami bo przyszedł do nas jeden człowiek w dodatku niesamowicie potrzebny. Dzięki za tak miłą niespodziankę nie myślałem że Panowie z Zarządu zrobią taki prezent. Super :ok: a może coś by się dało jeszcze? :oczami:
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: viking78 »

Re: Przygotowania Jaskółek do rundy wiosennej 2009/2010
przez hooltras w 13 Lut 2010, 15:32

Unia -Czarni 2-2 choc glowy sobie niedam uciac bo niebylem do konca


z Forum Unii Tarnów
Awatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 276
Rejestracja: 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: JKS »

Bramki dla Czarnych strzelili Munia i Majewski
obser..123
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 13:06

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: obser..123 »

Do wiadomości,,mecze kontrolne naszych rywali'' STRACHOCINA-BIESZCZADY 1-2
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: carlo07 »

Co nas obchodzą inni z naszej ligi przecież i tak nam nie zagrażają ;p
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: karson1910 »

carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: carlo07 »

No i pierwsza porażka w sparingu.. Nie spodziewałem się jej myślałem że minimum remis z Izolatorem, no ale prowadzili 2:0 do przerwy :looka:
zdzisek123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 6 lutego 2010, 18:00

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: zdzisek123 »

carlo07 pisze:No i pierwsza porażka w sparingu.. Nie spodziewałem się jej myślałem że minimum remis z Izolatorem, no ale prowadzili 2:0 do przerwy :looka:
A czego Ty sie Carlo spodziewales?? czy nasza druzyna nie moze przegrac meczu? grala juz z innymi 3-cio ligowcami i wywozili remisy,nie oszukujmy sie, my narazie jestesmy w V lidze a oni w III wiec o co ci chodzi?zastanow sie i skoncz z takimi bredniami.to pierwsza porazka od sierpnia zeszlego roku i przed sezonem moze byc jeszcze nie jedna, ale zejdzie na ziemie.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: carlo07 »

zdzisek123 pisze:
carlo07 pisze:No i pierwsza porażka w sparingu.. Nie spodziewałem się jej myślałem że minimum remis z Izolatorem, no ale prowadzili 2:0 do przerwy :looka:
A czego Ty sie Carlo spodziewales?? czy nasza druzyna nie moze przegrac meczu? grala juz z innymi 3-cio ligowcami i wywozili remisy,nie oszukujmy sie, my narazie jestesmy w V lidze a oni w III wiec o co ci chodzi?zastanow sie i skoncz z takimi bredniami.to pierwsza porazka od sierpnia zeszlego roku i przed sezonem moze byc jeszcze nie jedna, ale zejdzie na ziemie.
Skoro potrafimy dorównać Unii Tarnów, która moim zdaniem jest o wiele lepszym zespołem to czego nie mielibyśmy dorównać Izolatorowi? Nie mam żalu do naszych piłkarzy lecz tylko stwierdzam fakt, że moim zdaniem powinni co najmniej zremisować (prowadzili do przerwy 2:0). A to że Czarni są w 5 lidze to nie oznacza że są drużyną która grać nie umie i jak ty tego jeszcze nie pojąłeś to sorry :]
colo
Moderator
Moderator
Posty: 433
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 21:30

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: colo »

Panowie Klub Czarni powinien łączyć a nie różnić. Każdemu kibicowi w miarę jedzenia apetyt rośnie i każdy chciałby zwycięstw swojej drużyny ale to jest sport i to jest piękne że nieprzewidywalne. Owszem w pierwszej połowie graliśmy prawie optymalnym składem i wygrywaliśmy do przerwy 2:0, po przerwie nastąpiły zmiany u nas jak i również w Izolatorze i skończyło się tak a nie inaczej (czyt. przegraną). Nie rozpaczajmy tylko cieszmy się że nasi grają z takimi zespołami jak Unia Tarnów, Izolator Boguchwała, Wisłoka Dębica,Tesla Stropkov czy Drustav Svidnik zespoły trzecioligowe a nie jakieś tam Golbaluxy Wiązownica, Tęcza Kosiennice czy jak zespoły z naszej ligi np: v-ce lider Szarotka Uherce : Sanovia Lesko, Nelson Polańczyk, LKS Rzepedź, Bieszczady Ustrzyki Dolne, Brzozovia Brzozów. Aha u nas w składzie nie zagrał ani Cyran ani Kwiek na bramce których zastąpili M. Kukowski - junior starszy oraz R Kmiecik - junior młodszy, nie zagrał również Tomek Warzocha. Panowie spokojnie, bo: "spokój cechuje mistrza"
Nasz skład w pierwszej połowie: M.Kukowski - Matysik, Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Munia, Pokrywka, Dziobek, Halz, Szalony, Majewski. 2:0 dla nas
II Połowa: R.Kmiecik, Gogosz, Dziobek, Bernacki, Dziedzic, Dubiel, Pytlowany, Kasprzyk, Warchoł, K.Kukowski,Szalony.(oczywiście nie wszyscy weszli od razu ale mniej więcej chyba tak to leciało) 0:4 dla Izolacji.
ODPOWIEDZ