Sokół Nisko-JKS Czarni 1910 Jasło sobota 12.09 godz:16:00

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Sokół Nisko-JKS Czarni 1910 Jasło sobota 12.09 godz:16:00

Post autor: zimny11 »

brawo ........
no chyba juz Skuba da sobie spokój ....bo stac jak kolek na meczu to kazdy potrafi...jeszcze raz brawo ....
bez odbioru
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Sokół Nisko-JKS Czarni 1910 Jasło sobota 12.09 godz:16:00

Post autor: czarni-fan 1910 »

mahlik pisze: 12 września 2020, 13:37 Szanowny Panie Ragnar. Z tej strony Wojciech Myśliwiec. Jeżeli ma Pan do nas "piłkarzyków" jakieś zastrzeżenia to zapraszam jeszcze dziś do sklepu Hydro Market na stoisko narzędziowe gdyż jeszcze przez pół godziny będę tam wykonywał swoją pracę. Chętnie posłucham co ma Pan mi do powiedzenia, w którym momencie robię sobie jaja itp itd. Chciałbym przypomnieć szanownemu gronu forumowiczów że nie żyjemy z piłki nożnej, każdy z nas pracuje a granie w piłkę musimy często dzielić między pracę i rodzinę. Ja wiem że przed monitorem wszyscy jesteście bardzo mądrzy. Pozdrawiam
4-0 :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: .Jak bedziemy tak grać dalej to zrażicie całkowicie kibiców zeby przychodzili na mecze. Potem się dziwta że kibiców na meczu mało .
Awatar użytkownika
rodnok
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 13:54

Re: Sokół Nisko-JKS Czarni 1910 Jasło sobota 12.09 godz:16:00

Post autor: rodnok »

jprdl każdy gra na tyle na ile potrafi, jeszcze dużo kolejek, liga trudna nie da się ciągle wygrywać o czym prawdziwy kibic powinien wiedzieć
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Sokół Nisko-JKS Czarni 1910 Jasło sobota 12.09 godz:16:00

Post autor: przemo232 »

Nie potrzebnie robi się tu konflikt na linii kibice - zarząd/piłkarze.
Z boku to wygląda w taki sposób, że kibice są z drużyną tylko i wyłącznie gdy wygrywa. Natomiast gdy jest gorzej to każdy jątrzy i wypomina co najgorsze.

Ale żeby nie było tak kolorowo to przykro mi to mówić ale zarząd też ma swoje za uszami, przede wszystkim można było lepiej dobrać kadrę (oczywiście zaraz mi ktoś napisze że nie było pieniędzy, to od razu mówię że jak nie było pieniędzy to po jaką cholerę było się pchać do awansu? Chyba tylko po to żeby spaść od razu o czym już kiedyś pisałem). Można było przemyśleć i przede wszystkim przewidzieć pewne rzeczy, no ale co się stało to się nie odstanie.

Podsumując, obie strony mają dużo racji, ale obie strony również walą jeszcze większe głupoty. Sezon jest długi i jeszcze się moze wszystko zdarzyć. Musicie ze sobą współpracować bo bez klubu nie ma kibiców, a bez kibiców nie ma klubu.
Podobne rzeczy przerabiałem gdy byłem w zarządzie w pewnej drużynie także wiem o czym mówię.

Pozdrawiam serdecznie i pamiętajcie:
CZARNI JASŁO NA ZAWSZE!!!
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Sokół Nisko-JKS Czarni 1910 Jasło sobota 12.09 godz:16:00

Post autor: lato »

czarni-fan 1910 pisze: 12 września 2020, 16:13 no Urban to akurat chyba kontuzja. Natomiast Musiał czy Majka lub Frączek który dopiero co wrócił zagranicy choc zagrał z Wisniową . No ale ja muszę powiedziec że nie popisalo się kierownictwo z Munią . Tragedia . Gramy jednym napastnikiem dostepnym w kadrze. To jest jakieś nieporozumienie. Było wiadomo przed rundą że w trakcie zawodnicy będą się wykruszać .Trzeba było z 20 chłopa mieć w kadrze. Tymczasem jedziemy do Niska z trzema zawodnikami z pola.
Sprawdż sobie kadrę zespołu ilu zawodników liczy i czy aby nie była to z Gigom liczba 20 ? To że Wojtek pojechał zaskoczyło wszystkich i było mocnym ciosem bo walczyliśmy o niego do samego końca i cieszyliśmy sie jak udało sie go przekonać do gry w Czarnych bo miał inne plany.Łaska pańska na pstrym koniu jeździ,niedawno kibice chwalili drużynę za bardzo dobre występy i wygrane,byli już nawet tacy co chcieli awansu do 3 ligii a teraz lawina krytyki po porazkach. Trzeba znać swoje miejsce w szeregu zawsze. Z takim budżetem i tymi zawodnikami,którzy sa i na których nas stać będziemy walczyc o utrzymanie choć nie bedzie to w obecnym kształcie ligii łatwe.Przed runda udzieliłem obszernego wywiadu gdzie przedstawiłem sytuacje w Jasle i powiecie jasielskim pod względem finansów,infrastruktury,młodzieży i wielu innych spraw,które teraz sie potwierdzają. Jestem tak jak i kibice zły za to jak nagle przestała ta drużyna z dnia na dzień punktować i na pewno czeka nas wszystkich kilka gorących dni w klubie.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Sokół Nisko-JKS Czarni 1910 Jasło sobota 12.09 godz:16:00

Post autor: czarni-fan 1910 »

nie zmienia to faktu że mieć dwóch napastników w razie kontuzji czy kartek to troche za mało. trener gra jednym napastnikiem i taki Kulish który notabene nie mam wiedzy , ale czy on wogóle przygotowany był do sezonu czy wogóle gdzies wczesniej grał czy mial przerwę.To samo Gruzin który łapie na początku kontuzje . Jak taki napastnik ma biegac 90 minut między obroncami przeciwnika i wytrzymac cały mecz ? . Teraz Munia wywinał taki numer .Nie mógł powiedziec tego wczesniej że wyjeżdza czy moze to nagle mu wyskoczylo i skorzystał z okazji ?. Wyjazdy zawodników zagranice Inni wczasy .Kolejni praca . Jeszcze inni nieprzygotowani ,albo jak graja to ze spora nadwagą .I z tych 20 pilkarzy w kadrze kurczy się nagle do 14-15 jak to było dzisiaj. No nie wróży to nic dobrego na kolejne cięzkie mecze.
fanatyk
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 19:04

Re: Sokół Nisko-JKS Czarni 1910 Jasło sobota 12.09 godz:16:00

Post autor: fanatyk »

może trzeba pomyśleć nad powrotem chłopaków z wypożyczeń?
Ktoś1
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 1 lutego 2020, 11:08

Re: Sokół Nisko-JKS Czarni 1910 Jasło sobota 12.09 godz:16:00

Post autor: Ktoś1 »

Oby inni nie odeszli...
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Sokół Nisko-JKS Czarni 1910 Jasło sobota 12.09 godz:16:00

Post autor: CYNGIEL »

Kto zastąpi Skube?Dobry trener może jeszcze dużo zrobić. :ok:
ODPOWIEDZ