IV liga

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: IV liga

Post autor: czarni-fan 1910 »

Ja rozumiem można przegrać po sportowej walce .Ale trzeba coś pokazać na boisku. Natomiast mecz PP z cyganami i teraz z Jarosławiem to specjalnie nie było widać za wiele jakości . Brak u nas kompletnie argumentów w grze w fazie ofensywnej. Nikt sie niczym nie wyróżnił .Jakaś indywidualna akcja ,drybling czy strzał z dystansu. Biegać to jeszcze nic .Trzeba coś kreować i stwarzać akcje bramkowe jeśli się myśli o dobrym wyniku. Trener coś musi zmienić czys ystem gry czy poszczególne ustawienie zawodników na pozycjach. Bo żle to wygląda.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: IV liga

Post autor: lato »

Myślę ze ani trener,ani zawodnicy ani każdy z Nas nie jest zadowolony z wczorajszego meczu. Dajmy jednak tej drużynie czas. Mamy sporo młodych chłopaków , dla których 4 liga to ogromne wyzwanie i bardzo proszę kibiców,nie zaszczujcie ich bo dla wielu z nich występ na Śniadeckich 15 i jasielskimi kibicami był sporym wydarzeniem. Pamiętajcie też że Klub jesli raz sie Pokochało to juz na zawsze,a tak jak w Miłości jest, bywają lepsze i gorsze chwile. Damy radę, bo kto jak nie My ,Biało-Czarna Rodzina?!
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: IV liga

Post autor: czarni-fan 1910 »

to jest oczywiste że z klubem prawdziwy kibic jest na dobre i na złe .Wczoraj wyglądało to słabo. Do momentu strzelenia bramki to specjalnie Jarosław niczym się też nie wyróżniał. Poprostu my nie mielismy nic lepszego do zaoferowania w grze i oni to pózniej wykorzystali po naszym błędzie i pózniej ładnym golu z dystansu. My graliśmy juz bez pomysłu i z błedami jak przyjęcie czy podanie pilki. Tak byc nie może . Niby to pierwsza kolejka .Ale teraz mecze w krótkim czasie będzie sporo do grania i trzeba szybko REAGOWAC ! . Można było się bardziej postarac bo był tez Burmistrz i mozna było się lepiej pokazac jako zespół Czarnych przed władzami że warto w nas inwestować.
Jks110
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 6 czerwca 2020, 19:23

Re: IV liga

Post autor: Jks110 »

Zeby sie nagle nie okazalo ze po zaplanowanych modernizacjach poziom intrastruktury przewyzszy poziom sportowy.. ;)
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: IV liga

Post autor: kuba1975 »

niestety Majka to nieporozumienie.....chłopak nie wie jak sie nawet ustawić na boisku.....ta wymiana z czelusnicą to niebardzo
Jks110
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 6 czerwca 2020, 19:23

Re: IV liga

Post autor: Jks110 »

Czarni ..Skolyszyn..Nienaszow..Kolaczyce..Czelusnica..Wiecie co laczy te druzyny oprocz tego ze sa z tego samego powiatu ? Wszystkie przegraly swoje mecze.. ;)
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: IV liga

Post autor: kuba1975 »

no dokładnie
fanatyk
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 19:04

Re: IV liga

Post autor: fanatyk »

kuba1975 pisze: 26 lipca 2020, 19:31 niestety Majka to nieporozumienie.....chłopak nie wie jak sie nawet ustawić na boisku.....ta wymiana z czelusnicą to niebardzo
Myślę że na tej wymianie wygra Czelusnica. Pałucki grał także w sumie 5 gości poszło. Nie widziałem meczu. Przegrali co prawda ale z tego co mówili mi inni bardzo pechowo, stracili 2 bramki pod sam koniec a generalnie byli drużyną lepszą. Zgrają się chłopaki i mogą urwać kilka punktów. Nie wiem czy to prawda tak słyszałem jeśli ktoś wie więcej może mnie poprawić
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: IV liga

Post autor: _WHISKEY_ »

lato pisze: 26 lipca 2020, 13:03 Myślę ze ani trener,ani zawodnicy ani każdy z Nas nie jest zadowolony z wczorajszego meczu. Dajmy jednak tej drużynie czas. Mamy sporo młodych chłopaków , dla których 4 liga to ogromne wyzwanie i bardzo proszę kibiców,nie zaszczujcie ich bo dla wielu z nich występ na Śniadeckich 15 i jasielskimi kibicami był sporym wydarzeniem. Pamiętajcie też że Klub jesli raz sie Pokochało to juz na zawsze,a tak jak w Miłości jest, bywają lepsze i gorsze chwile. Damy radę, bo kto jak nie My ,Biało-Czarna Rodzina?!
Dokładnie o to KURRWA chodzi.
Pisarze malkontenci po pierwszym meczu się znaleźli.
Skąd wiecie czy nie przegraliśmy z drużyną która awansuje do III ligi ?
W PP z cygnerią 0:1, Sanok dostał 0:3, czyli my korzystniej.
Nerwy na wodzy i wspierać, a nie franzolić na chłopaków w necie.
JKS !!
I trzymamy frekwencję.
takjakby
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 3 października 2014, 09:49

Re: IV liga

Post autor: takjakby »

Dokładnie!
Jks110
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 6 czerwca 2020, 19:23

Re: IV liga

Post autor: Jks110 »

Robi sie dobra sutuacja dla Czarnych..Pan Dylag to nareszcie ..po 17 latach fana siatkowki i judo..czlowiek pilki noznej.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: IV liga

Post autor: _WHISKEY_ »

Cieszy mnie to bardzo. Jest szansa, że płyta będzie wreszcie wyglądała jak należy, a nie jak kartoflisko.
Marek to swój chłop i ma serducho owinięte odpowiednimi barwami.
W dobrą stronę wszystko idzie.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: IV liga

Post autor: czarni-fan 1910 »

.Byl w gronie kandydatów i wygrał. To dobra wiadomość . Oby murawa i stadion za jego rządów odżył.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: IV liga

Post autor: CYNGIEL »

Mam nadzieję, że nie zapomniał o swoim klubie.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: IV liga

Post autor: jajaślanin »

CYNGIEL pisze: 29 lipca 2020, 12:36 Mam nadzieję, że nie zapomniał o swoim klubie.
Przecież "Boniek" sam to sobie palcem w bucie poruszać, kiedyś tez się cieszono, że radnym został ktoś związany z Czarnymi. I co zmienił ten wybór? Mamy piękny stadion i walczymy o ... utrzymanie :rozpacz:
ODPOWIEDZ