IV liga

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
-RSP-
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 27 lipca 2012, 11:23

Re: IV liga

Post autor: -RSP- »

A Michał Borowiec transfer czy wypożyczenie? Mam nadzieję,że ten chłopak wróci jak najszybciej do Czarnych. Boro powodzenia i wracaj do nas! Ludzi z taki zaangażowaniem i sercem do tego klub nam potrzeba. JKS!
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: IV liga

Post autor: przemo232 »

Końcówka I połowy i na razie 0:2 w plecy
walczyć!
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: IV liga

Post autor: CYNGIEL »

Niestety,byli lepsi.Wynik utrzymał się do końca. :(
Felicja1910
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 21 marca 2020, 18:14

Re: IV liga

Post autor: Felicja1910 »

Z taką grą to szybki powrót do okręgówki !!!
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: IV liga

Post autor: czarni-fan 1910 »

Niestety źle to wygląda . Na razie to nowe nabytki jak Majka czy Kieltyka to nieporozumienie . Bardzo słabo znowu Sowa.Boki u nas nie istnieją. Trzeba realnych wzmocnień. Jest problem ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: IV liga

Post autor: kuba1975 »

srodka tez nie ma....no moze pozaMastejem
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: IV liga

Post autor: _WHISKEY_ »

Nie przesadzajmy, różnica klas widoczna, ale Jarosław otrzaskany w bojach, zgrany, z trenerem, który grał lata w I lidze.
Musimy szukać punktów z drużynami tak jak my grającymi o utrzymanie.
Dla mnie nasz 7 na duży plus.
Jks110
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 6 czerwca 2020, 19:23

Re: IV liga

Post autor: Jks110 »

Jak sie chce grac w IV lidze to szuka sie wzmocnien na tym albo wyzszym poziomie...a nie na poziomie okregowki..z calym szacunkiem.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: IV liga

Post autor: przemo232 »

To Ci z całym szacunkiem napiszą ze nas nie stać, na razie nie ma co panikować, to pierwszy mecz ;)
Jks110
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 6 czerwca 2020, 19:23

Re: IV liga

Post autor: Jks110 »

Nikt nie panikuje ..mam nadzieje...jest bardzo duzo grania przed nami...ale trzeba sie utrzymywac nad strefa spadkowa bo kto wie kiedy znow zakoncza sezon..korona atakuje
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: IV liga

Post autor: boss »

Najgorsze jak są takie ambicje, oczekiwania, a brak kasy...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: IV liga

Post autor: przemo232 »

dlatego zadałem jakiś czas proste pytanie na które nikt mi nie odpowiedział..czy nie lepiej byłoby przebiedować jeszcze sezon w okręgówce, a potem awansować? Na mój głupi rozum przy obecnej sytuacji to prościej awansować z okręgówki niż utrzymać się w IV lidze
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: IV liga

Post autor: _WHISKEY_ »

przemo232 pisze: 25 lipca 2020, 22:29 dlatego zadałem jakiś czas proste pytanie na które nikt mi nie odpowiedział..czy nie lepiej byłoby przebiedować jeszcze sezon w okręgówce, a potem awansować? Na mój głupi rozum przy obecnej sytuacji to prościej awansować z okręgówki niż utrzymać się w IV lidze
Moim zdaniem NIE !
Zawsze trudniej awansować niż spaść.
Skąd wiadomo, czy kolejny uzdrowiciel polskiej piłki nie pojawi się w Cisnej lub Rymanowie, taki jak np. Hotel Arłamów ?
Jak ugrzęźniesz w bagnie, to się ratuj jak najszybciej.
Cokolwiek się stanie po tym sezonie, gramy w lepszej lidze, mamy kontakt z innym poziomem piłki, młode chłopaki łapią doświadczenie, koniunktura jest inna, budowanie marki Klubu, to wszystko jest ważne.
Na co mieliśmy czekać, aż murawę wymienią, stadion wybudują, na tym poziomie ligowym ?
Dzisiaj publika max w dobie wytycznych covid.
Pytanie: ilu kibiców przyszłoby na pierwszy mecz ligowy z: Korczyną, Grabówką, Sieniawą ??
Ile karnetów Klub by sprzedał ? Z tego co wiem Na IV ligę poszły wszystkie, a tanie nie były.
To takie moje spostrzeżenia odnośnie awansu.
Pozdro.
Jks110
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 6 czerwca 2020, 19:23

Re: IV liga

Post autor: Jks110 »

Sporo w tym racji..tylko ktorzy mlodzi chlopcy lapia doswiadczenie ? Bo ja takich w skladzie nie widze..gdzie te wszystkie roczniki juniorow ?
Awatar użytkownika
makeo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 11:43

Re: IV liga

Post autor: makeo »

Jks110 pisze: 26 lipca 2020, 00:20 Sporo w tym racji..tylko ktorzy mlodzi chlopcy lapia doswiadczenie ? Bo ja takich w skladzie nie widze..gdzie te wszystkie roczniki juniorow ?
W krośnie. Widoczna różnica klas we wczorajszym meczu, smuci brak pomysłu na grę. To już nie ta liga, gdzie sam Munia czy Majka(fatalny występ) po indywidualnej akcji mogą coś zrobić.
ODPOWIEDZ