Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Jendker_1910
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 maja 2017, 05:59

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: Jendker_1910 »

zimny11 pisze:lepiej wycofac druzyne zeby wstydu nie przynosili
zero strzału zerowszystkiego
ile jeszcze upokorzeń
Wycofać to powinno się Ciebie z tego forum . Nikt nikogo do niczego nie zmusza . Nie pomagasz nie krytykuj .
Na dobre i na złe Czarni Jasło .
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: CYNGIEL »

Racja - kibic jest ze swoim klubem na dobre i na złe.Nasz klub niejeden raz grał w okręgówce :(
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: czarni-fan 1910 »

kur.a mozna przegrac mecz i spasc z ligi .Ale po walce.Po grze na jakims poziomie.Inne druzyny z dolu tabeli cos prezentuja soba .Walcza z liderami .A u nas kompletne dno dna .Gra na stojaka.Zero skladnych akcji Mnostwo niecelnych podan.Kompletnie brak szybkosci To jest poziom druzyny z dolnych rejonow okregowki ! No kur.wa ludzie bez przesady.Jatez jestem wierny temu klubowi i niewazne ze spadniemy i bedziemy grac w okregowce.Jednak trzeba sie troche szanowac.Jak takie beda dalej pogromy to niedlugo w klubie 100 bedzie Klub 0.
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: boss »

Czarni fan zgadzam się z Tobą w 100 procentach. A to jak zawodnicy dodatkowo klocili się między sobą i klnęli do siebie to wstyd było tego słuchać. Najgorszy skład w historii bez ambicji i honoru. Te dwa słowa są im zupełnie obce. Ile celnych strzałów na bramkę? Który raz dostali 5 goli??? Chyba, że idą na jakiś rekord w straconych golach :cenzura:
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: wi610 »

To może i ja kilka zdań napiszę ogólnie mecz na słabym poziomie ta gra co dzisiaj prezentował zespół nie jest na 4 ligę, gra od niechcenia i to było widać, brak sił, planów na mecz, porozumienia, prostopadłej piłki nie stosujemy, piła w przód. W każdym razie pachniało mi tu grą na podwórku.
I niestety najgorszy mecz od kilku sezonów, jeszcze tak słabej drużyny Czarnych nie widzialem, nie wiem co się dzieje, ale coś jest nie tak.
Nie będę tu wymieniał nazwisk zawodników, bo to nie o to chodzi, jednak kilku do zmiany w pierwszym składzie. Brakuje zawodników, którzy mają chęć do gry tu nie chodzi o wielkie umiejetności, bo ta liga takich nie potrzebuje tylko chęci, nie od niechcenia.
Powoli żegnamy się z 4 liga :/
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: Winetou »

Musimy zadać sobie pytanie co na dzisiaj możemy zrobić ?
Zawodników nie możemy zmienić bo na to nie pozwala regulamin !
Trenera ? Owszem tak i to jest jedyne nasze wyjście aby uratować ligę . Tyko czy znajdziemy kamikadze ?
Następne pytanie czy my posiadamy Zarząd Klubu ? Bryndza totalna w której ja też miałem udział przez usprawiedliwianie na tym forum ,a co zostało wstyd i upokorzenie. Panie Lato ratujcie ten klub tylko nie przed bzdurnymi wpisami na forum !
Moja cierpliwość się wyczerpała !
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: kapustajestpusta »

http://podkarpacielive.tv/wideo-czarni- ... mki-skrot/
Przykro patrzeć ponownie.
Ale dla tych co nie byli...
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: wi610 »

Trenera można zmienić tylko trzeba zadać sobie pytanie czy ktoś będzie lepszy, raczej wątpię :kwasny: Jednak ktoś ten zespół musi ożywić do gry, potrzeba świeżej krwi, bo inaczej to nie będzie. Z meczu na mecz zamiast lepiej to jest coraz gorzej.
Dzisiejszy skład też pozostawia wiele do życzenia.
Moim zdaniem potrzeba zmian zawodników głównie na pozycjach napastnika, pomocnika, obrona jest w miarę solidna tam pozostałoby wszystko tak jak jest teraz.
No i od dawna wiadomo, że potrzeba pieniędzy tylko skąd je wziąć ?
Takie miałem wrażenia jakby nie wszyscy wyszli na boisko po to, aby walczyć niestety, ale przede wszystkim walki Wam
( piłkarzom ) brakowało w meczu czego liczba bramek jest dowodem. Uważam również, że wynik remisowy był bez problemu do zdobycia jak nie zwycięstwo i tego Wam życzę w najbliższych meczach.

Trzymajcie się i Panowie reset :)
:hurra:
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: kapustajestpusta »


i czym się chwalisz ?? pokazówka...

Stal Gorzyce...
Obrazek

PISarowce...

Obrazek


Pozdrawiam "najwierniejszych" kibiców.

"Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cie..."
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: lato »

Winetou pisze:Musimy zadać sobie pytanie co na dzisiaj możemy zrobić ?
Zawodników nie możemy zmienić bo na to nie pozwala regulamin !
Trenera ? Owszem tak i to jest jedyne nasze wyjście aby uratować ligę . Tyko czy znajdziemy kamikadze ?
Następne pytanie czy my posiadamy Zarząd Klubu ? Bryndza totalna w której ja też miałem udział przez usprawiedliwianie na tym forum ,a co zostało wstyd i upokorzenie. Panie Lato ratujcie ten klub tylko nie przed bzdurnymi wpisami na forum !
Moja cierpliwość się wyczerpała !
Dobra no to konkretnie jakie zarzuty masz do pracy części Zarządu bo pan Tadeusz K. nie uczestniczył w ostatnich latach w życiu klubu ? tylko weź pod uwagę KLUB i wszystko z nim związane a nie tylko seniorów,którzy graja tak jak trenowali w okresie przygotowawczym styczeń-luty.Nie twierdzę i nigdy tak nie mówiłem ze obecny zarząd jest dobry czy zły bo to faktycznie ocenić mogą kibice,zawodnicy,rodzice,trenerzy czy główny sponsor czyli osoba reprezentowana przez UM w Jaśle a jest nią zazwyczaj ten kto kontroluje sposób finansowania klubu.Składa się jednak z JEDYNYCH w Jaśle osób jakie zgodziły się pracować społecznie w zadłużonym stowarzyszeniu poświęcając mu swój czas,zdrowie i własne pieniądze często nie małe.Gdzie byli wszyscy krzykacze i narzekacze jak poprzedni zarząd zrezygnował i przez miesiąc nie można było wybrać nowego bo chętnych nie było ? To był kwiecień 2015 r.nie tak odległy czas. Spadaliśmy wtedy do okręgówki i nic się nie zmieniło do dzisiaj,nadal nie ma chętnych do prac w Zarządzie czy do pomocy w działalności klubu .Co więcej członków ubywa - ostatnia rezygnacja pana Kutyny bo ludzie mają po prostu dosyć ciągłej krytyki i wyzwisk zatroskanych kibiców podobnie jak mieli jej dosyć niektórzy piłkarze ze tylko przypomnę tych starszych Dariusza Bernackiego czy Piotra Chrząszcza.
Trener złożył rezygnacje kilka meczy temu,ale nie została ona przyjęta bo umawialiśmy się na pracę końca czerwca a nie jesteśmy klubem zawodowym i topowym gdzie na miejsce zwolnionego trenera od razu ustawia się kolejka chętnych bardzo dobrych trenerów do objęcia intratnej posady.Jest człowiek jakiego chcieli piłkarze i większa część kibiców jasielskich i jego praca jak też i praca piłkarzy zostanie rozliczona na koniec sezonu. Przypomnę że otrzymali oni jasny cel Utrzymanie 4 Ligii w Jaśle.Obecnie jest on nadal teoretycznie możliwy.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: N_ »

kapustka jak sam Twój nick świadczy w głowie masz pusto.
Pewnych spraw NIE zrozumiesz to Ci nawet nie próbuje wytłumaczyć :)
Dla mnie jest to oczywiste że na mecz z taką Polonią Przemyśl, Orłem Przeworsk czy Igloopolem Dębica będzie młyn i nie będzie to 20-30 osób jak ze zdjęć które wrzuciłeś :hyhy:
Na krytej też coś więcej ludzi było i co POKAZÓWKA ?

A tak w ogóle to byli sami kibice sukcesu :D
MUFC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 lipca 2014, 15:07

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: MUFC »

Piłka nożna dla kibiców!!!
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: wieśniak »

W okręgówce z taką grą jak wczoraj również dno tabeli. Czekam aż internety podłapią temat i zaczną się memy typu - przegrać jak Czarni Jasło....
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Czarni Jaslo-polonia przemysl Sb.godz 17.00

Post autor: Winetou »

Lato coś trzeba zrobić jeśli nie zrobicie nic to spadek jest już pewny. Potrzeba świeżej krwi może trener Skuba ?
ODPOWIEDZ