Jarosław GOWIN (PO) kiedys piłkarzem Jasełka !!??

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
BUDZIA
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 6 lipca 2006, 20:52
Lokalizacja: Jasło/Krak.

Jarosław GOWIN (PO) kiedys piłkarzem Jasełka !!??

Post autor: BUDZIA »

Dzis podczas ogladania na TVP3 od 18 na kanale Krakowskim słuchajac debaty Gown - Ziobro a ostatnie pytania zadawane od widzów ,jedno dotyczyło chyba uprawianych sportów Gowin wyznal ze przez wiele lat grał wyczynowo w klubie Czarni Jasło !!!! bardzo mnie to ucieszyło :)
powiedzial tez cos o miłosci do klubu ale juz nie skumałem gdyby ktos miał mozliwos gdzis odnalesc nagranie tej debaty to poprosze o jakis znak bo chciałbymto jeszcze raz zobaczyc ostatne 10 min.

zajzałem na jego strone i znalazłem tylko to :
" Zapalony piłkarz, przez 10 lat grał wyczynowo w piłkę nożną."
http://www.jgowin.pl/zyciorys.php

W tym miejscu ukłon w strone LATY ,GEO, Marsjana , ACER, ktorzy bardzo duzo wiedza na temat dawnych graczy Naszego klubu
by odpowiedzieli na pytanie kiedy to grał ten czlowiek w Naszym klubie tak w formie zabawy a nie zadnej propagandy wyborczej.

[shadow=red]POZDRAWIAM [/shadow]
nowik17
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 29 października 2006, 08:31
Lokalizacja: Jasło

Re: Jarosław GOWIN (PO) kiedys piłkarzem Jasełka !!??

Post autor: nowik17 »

Ja wiem tylko tyle na ten temat, że Jarosław Gowin pochodzi z Jasła. Jego rodzinny dom znajduje sie niedaleko mojego, a czy grał w Czarnych tego nie wiem.
mofo
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 lipca 2006, 12:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Jarosław GOWIN (PO) kiedys piłkarzem Jasełka !!??

Post autor: mofo »

również oglądałem tą debatę i również byłem bardzo miło zaskoczony tą informacją. Pytanie redaktora brzmiało mniej więcej: "Wisła czy Cracovia", Ziobro odpowiedział wymijająco, natomiast Gowin zadeklarował, że wyczynowo grał w Czarnych Jasło i że to zostaje w człowieku (czy jakoś tak, sens mniej więcej taki...).
tak czy owak, Gowin urodził sie chyba w Krakowie, ale na pewno kończył I LO w Jaśle i jest mocno związany z tymi stronami...
... miło z jego strony ;)

dla wytrwałych:

http://ww6.tvp.pl/8979,20071013580688.strona

(na ten temat ~ 31:50...)
BUDZIA
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 6 lipca 2006, 20:52
Lokalizacja: Jasło/Krak.

Re: Jarosław GOWIN (PO) kiedys piłkarzem Jasełka !!??

Post autor: BUDZIA »

Dzieki
MOFO
za link do debaty
POZDRO.
Awatar użytkownika
czajaa91
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 30 kwietnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Jasło

Re: Jarosław GOWIN (PO) kiedys piłkarzem Jasełka !!??

Post autor: czajaa91 »

heh.. no przesłuchałem sobie kawałek tej debaty i zdziwiło mnie jedno..
otóż.. Pan Ziobro przy pytaniu: "Wisła czy Cracovia" odpowiedział, że jest kibicem drużyny narodowej, która dzisiaj (13.10.07) walczy o punkty W Kazachstanie...
Panie Ziobro, widać jakim Pan jest kibicem kadry, nawet Pan nie wie, że Polska grała wtedy u siebie, na stadionie Legii, w Warszawie...
No jak my już jesteśmy Kazachstanem to ja sie nie wypowadam na tym forum :szok: :hurra:
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Jarosław GOWIN (PO) kiedys piłkarzem Jasełka !!??

Post autor: jaselko »

To może teraz Pan Gowin jak już wszedł do Sejmu i czuje sentyment do klubu JKS CZARNI 1910 JASŁO może by coś pomógł.Najlepiej jakby się postarał pchnąć trochę pieniędzy na budowę stadionu w Jaśle.Z góry dziękujemy Panie Pośle.Pozdrowienia od kibiców z Jasła.
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Jarosław GOWIN (PO) kiedys piłkarzem Jasełka !!??

Post autor: dado »

Hie hie hie...jaselko,grtuluje poczucia humoru :super:
jarek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 14 października 2006, 17:53
Lokalizacja: Umieszcz

Re: Jarosław GOWIN (PO) kiedys piłkarzem Jasełka !!??

Post autor: jarek »

Przed wyborami włączyłem oficjalną stronę Jarosława Gowina i wyraznie napisane było URODZONY W KRAKOWIE widocznie wygodniej być urodzonym w Krakowie niż w Jaśle skoro się startuje listy krakowskiej . Wszystkie inne żródła podają miejsce urodzenia Jasło np. wikipedia
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: Jarosław GOWIN (PO) kiedys piłkarzem Jasełka !!??

Post autor: karson1910 »

Na Konwencji Wyborczej w Krośnie dnia 12 października Jarosław Gowin na samym początku wypowiedział takie słowa:"Przez 10 lat byłem piłkarzem Czarnych Jasło ,a w Krośnie byłem 30 lat temu w ramach tzw. świętej wojny i z drużyną juniorów Czarnych graliśmy z Karpatami.Wspominam z nostalgią tamte czasy..." Cytat z "Nowego Podkarpacia" Nr 42 z 17.10.2007.
ODPOWIEDZ