Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: Tur »

45I4_93 pisze: Taaa... Cempa nie grał, ale i tak obrywa.
To że nie gra to jeszcze gorzej bo taka "gwiazda" jak Cempuś to nie jeździ na wyjazdy ale nic nowego tym nie pokazał bo w Jaśle była już taka "gwiazdusia" co na wyjazdy nie jeździła tyle ze z Łężyn.
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: Seba Kotlina »

Z perspektywy trybun w Chełmie to zdecydowanie zasłużona wygrana Chełmianki.

W 1 połowie u nas to nieźle wyglądało. Jechaliśmy z kontrami i w 44 minucie mogliśmy prowadzić. Najpierw Chełmiankę ratuje poprzeczka a zaraz po tym strzał z lini bramkowej odbija obrońca.

W 2 połowie to już obrona Częstochowej. W końcówce 2 nasze strzały.

Wyróżniłbym Ślarskiego, Munie i Szope którzy najwięcej zdrowia zostawili a nasz bramkarz wyciągnął co mógł.

Szacunek dla Darka Bernackiego, Ślarskiego i Szopy którzy podeszli jako jedyni podziękować za przyjazd do oddalonego o 300 km Chełma.
panoramiks
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 5 sierpnia 2012, 14:51

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: panoramiks »

Seba Kotlina pisze: Wyróżniłbym Ślarskiego, Munie i Szope którzy najwięcej zdrowia zostawili a nasz bramkarz wyciągnął co mógł.
Szczególnie świetnie Ślarski zachował się w 88 minucie stojąc na linii, gdzie gość z 5 metrów głową bramkę strzela. I on ma jeszcze czelność wypowiadać się później, że z treningami jest ciężko, bo mu nawet za dojazdy nie płacą? Najpierw się chłopie naucz grać na przedpolu, później Ci płacić będą. Bo to co zaprezentowałeś z Kraśnikiem i Chełmianką, o wcześniejszych meczach nie wspominając, to żal [...] ściska, że tak o lekką ręką pozbyliśmy się najlepszego zawodnika ostatnich kilkunastu lat w Jaśle Sławka Kwieka.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: kuba1975 »

slarski to nie dorasta Kwiekowi do piet.. i jeszcze placze ze mu na traningi nie doplacaja,.,. a qurwa [...] z czarnych
jasło2000
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 października 2012, 18:20

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: jasło2000 »

Nawet idioci nie byliście na meczu a wypowiadacie się. a jak tak kochacie Kwieka to zadzwońcie i zapytajcie się dlaczego nie gra...
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: jarkor2013 »

Jak by Ślarski miał umiejętności takie jak Kwiek i swoje lata(1992r.) to by dziś w Czarnych nie bronił, a co najmniej ligę wyżej. Po czyjej stronie jest większa wina? Bramkarza, puszczającego takie bramki, który ma określone możliwości (nie wielkie) czy zarządu który podpisał z nim umowę i zobowiązał się płacić jakieś pieniądze.
panoramiks
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 5 sierpnia 2012, 14:51

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: panoramiks »

jasło2000 pisze:Nawet idioci nie byliście na meczu a wypowiadacie się. a jak tak kochacie Kwieka to zadzwońcie i zapytajcie się dlaczego nie gra...
Bo nie było pieniążków na dojazdy dla Sławka, gdyż trzeba je było przeznaczyć chociażby na trenera bramkarzy Roberta Grabolusa, czy też Dawida Cempę, który ma gdzieś mecze wyjazdowe na Lubelszczyznę. I proszę mi tu nie pisać, że Cempę opłaca prywatny sponsor, bo równie dobrze mógłby opłacać Kwieka, ale widocznie ktoś uznał że ze Ślarskim w bramce zwojujemy całą III ligę.
jasło2000
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 października 2012, 18:20

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: jasło2000 »

Sorry ale jak nie wiesz co sie dzieje w klubie to sie nie wypowiadaj, bo terner Gablous nie dostał ani grosza za treningi, a Kwiek "gwiazda" dla swojego ukochanego klubu nie bedzie grał za grosze za takie jakie gra Ślarski.
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: jarkor2013 »

Czyli co ??? Kwiek ma grać charytatywnie????
jasło2000
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 października 2012, 18:20

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: jasło2000 »

A co Kur... reszta zawodników nie gra charytatywnie Bałwanie,chłopaki urywają się ze wszystkich obowiązków co ty byś nawet nie ogarną i jada taki kawał drogi żeby grać i nie mają z tego grosz ani dziękuje a ty pier... że Kwiek ma grać charytatywnie z wielkim oburzeniem weź już się nawet nie odzywaj frajerze, a Kwiek sobie siedzi w domciu i ma w dup... wszystko i się śmieje z drużyny że graja i jeszcze są gardzeni przez wszystkich do okola że nie umieją grać itp
panoramiks
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 5 sierpnia 2012, 14:51

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: panoramiks »

jasło2000 pisze:A co Kur... reszta zawodników nie gra charytatywnie Bałwanie,chłopaki urywają się ze wszystkich obowiązków co ty byś nawet nie ogarną i jada taki kawał drogi żeby grać i nie mają z tego grosz ani dziękuje a ty pier... że Kwiek ma grać charytatywnie z wielkim oburzeniem weź już się nawet nie odzywaj frajerze, a Kwiek sobie siedzi w domciu i ma w dup... wszystko i się śmieje z drużyny że graja i jeszcze są gardzeni przez wszystkich do okola że nie umieją grać itp

Jak to nie mają płacone? Członek zarządu Wiesław Bazan mówił na konferencji prasowej, że zawodnicy mają wypłacone wszystko na bieżąco. To kto tu kogo w ch... robi?

I żeby nie było, że obrażam zawodników, czy mam im coś za złe, bo właśnie chcę powiedzieć, że jestem im bardzo wdzięczny za to co robią, że się starają, że grają, ale nóż się w kieszeni otwiera jak Ślarski płacze, że mu za dojazdy na treningi nie płacą, a za co mu mają płacić, jak on na tych treningach to chyba śpi. Nie odzywałby się chociaż, poszedłby w pokorę, bo jak widzę, ile zdrowia zawodnicy zostawili chociażby w Chełmie, a tu chłop nie potrafi się z linii ruszyć, żeby piłkę złapać, to mi ich naprawdę szkoda.

A za Grabolusa przepraszam, bo jak nie miał nic wypłacone, to nie ma tematu. Oddaję honor.
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2013, 23:31 przez panoramiks, łącznie zmieniany 1 raz.
jasło2000
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 października 2012, 18:20

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: jasło2000 »

Czy nTy czlowieku kiedys grales w pilke? To jak bys gral w pilke to bys wiedzial kiedy wyjsc, kiedy skrocic, kiedy co zrobic...Bo Ty pewnie nawet pilki dobrze nie potrafisz kopnac a rozliczac chlopaka umisz...A Wiesław Bazan chlopakom wyplacil wielkie G... Wlasnie sie tak interesujesz klubem, cos dzwoni ale nie wiadomo, w ktorym Kosciele.A slarski ma prawo plakac za dojazdy tak jak i reszta chlopaków, bodojazdy to przynajmniej minimum, bo jesli sie nie dostaje to trzeba wykladac ze swojej kieszeni ktorej moze nie miec nawet...a chlopak ma umiejetności pokazal to nie raz w wiekszosci meczów. A teraz musi na kogos pasc wina to niech bedzie Ślarski bo jest beedla Was najwidoczniej
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: jarkor2013 »

Nie zrozumiałeś mnie chyba. Ja odniosłem się do wcześniejszych postów w których ktoś był wielce oburzony że Kwiek nie chce grać w Czarnych bo mu nie płacą, i zadałem pytanie. Czy Kwiek ma grać w Czarnych charytatywnie?. Każdy piłkarz który poświęca swój czas, zwalnia się z pracy i jedzie 300 km na mecz zamiast wieczorkiem wypić piwko i zapalić grilla powinien otrzymywać za to pieniądze. Jakoś się dało posta napisać bez Bałwanów, Chu, i Sku.
jasło2000
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 24 października 2012, 18:20

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: jasło2000 »

Sorry ale nie pisałem Ci żadne chu ani sku. Wiec Ci czlowieku odpisalem, pytasz dlaczego Kwiek ma grac charytatywnie??? Ja Ci odpowiedzialem, a Ty mi odpowiedz dlaczego reszta chlopakow ma grac charytatywnie???
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Chełmianka Chełm-Czarni 16.06 godz.16:30

Post autor: jarkor2013 »

Każdy zawodnik powinien grać za tyle na ile zgodziły się obie strony. Czyli zainteresowany i zarząd. Widzę że nad tym zarządem szczególnie widoczne jest to na forum jest jakiś parasol ochronny. Poprzedni zarząd nieźle namieszał, ale ten też jakoś szczególnie nie uporządkował tego bagna.
ODPOWIEDZ