Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

Procter; Piechnik; Progres; Diego; Seba tylu Was jest na tym forum,którym naprawdę zależy na tym klubie.
Dzieki za wsparcie klubu kasa,chłopaki z 2 drużyny dzięki Wam będą mogli zagrać w niedziele być może ostatni swój mecz.Kasa idzie na opłatę sędziów i pomocy medycznej.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

johny3050 pisze:Trochę się nie orientuję w temacie. Może ktoś dokładnie napisać jaką konkretnie kwotę obiecał burmistrz i radni dla klubu, a ile z klub z tego dostał ? Czy to są może poufne informacje ?
W poniedziałek będzie konferencja prasowa Zarządu klubu to zapewne wszystkie sprawy finansowe zostaną omówione.
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Seba Kotlina »

Z "akcji" doszło 200 zł (ja, piechu, progres + kolega progresa po 50 zł). Kasa zostanie przeznaczona na w jakiejś części opłacenie sędziów.
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Mat »

lato pisze:Procter; Piechnik; Progres; Diego; Seba tylu Was jest na tym forum,którym naprawdę zależy na tym klubie.
Dzieki za wsparcie klubu kasa,chłopaki z 2 drużyny dzięki Wam będą mogli zagrać w niedziele być może ostatni swój mecz.Kasa idzie na opłatę sędziów i pomocy medycznej.
Nie chcę być niegrzeczny ale Pan również jest na tym forum a nie widziałem ażeby jakieś deklaracje od Pana były ?
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Procter »

ja niestety jeszcze nie zdązylem przekazac mojej kwoty, zrobie to tylko jak bd wJasle
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

Mat pisze:
lato pisze:Procter; Piechnik; Progres; Diego; Seba tylu Was jest na tym forum,którym naprawdę zależy na tym klubie.
Dzieki za wsparcie klubu kasa,chłopaki z 2 drużyny dzięki Wam będą mogli zagrać w niedziele być może ostatni swój mecz.Kasa idzie na opłatę sędziów i pomocy medycznej.
Nie chcę być niegrzeczny ale Pan również jest na tym forum a nie widziałem ażeby jakieś deklaracje od Pana były ?
A czy uważa Pan że ja muszę aż na forum deklarować kwotę,jaką przekazuje niejednokrotnie na konto klubu w rożnego rodzaju sytuacjach czy zbiórkach?
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: jajaślanin »

Może ktoś napisze co z grupami młodzieżowymi i drugą drużyną - też będą wycofane z rozgrywek ??? Jeśli tak to MASAKRA dla jasielskiej piłki nożnej ...
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: CYNGIEL »

Obojętne co będzie dalej,masakra to już jest. :rozpacz:
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kuba1975 »

zeby tylko wystartowali przynajmniej w 5 lidze :/ :/
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: wlad »

Wątpię aby wystartowali po teraźniejszym szyldem, trzeba wzorem innych klubów bedących w takiej sutuacji utworzyć nowe stowarzyszenie nie obciążone długiem. Czyli wystartować od początku.
kibic07
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 21 lutego 2012, 19:52

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kibic07 »

wlad pisze:Wątpię aby wystartowali po teraźniejszym szyldem, trzeba wzorem innych klubów bedących w takiej sutuacji utworzyć nowe stowarzyszenie nie obciążone długiem. Czyli wystartować od początku.
Czyli C Klasa
Jedyne wyjście dla grup młodzieżowych powrót do MOSiRu i granie jako MOSIR Jasło .
Po co było ciągnąć chłopaków do upadajacego Klubu
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: progres »

gdyby napinke można było zamienić na pieniądze, bylibyśmy najbogatszym klubem świata
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Seba Kotlina »

Ja ze swojej jak i całego zarządu strony chciałbym podziękować jednemu z kibiców, który na swoje konto załatwił dla klubu ponad 2 palety wody mineralnej (ponad 1500 sztuk !!!). Serdecznie dziękujemy bo to dla nas konkretna pomoc. Kibic zdecydował się pozostać anonimowy.

Dziękuję również koledze Diego Forlan z tegoż forum za przekazanie 50 zł.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Pemek94 »

Dokładnie! Trzeba podziękować temu kibicowi bo jak widzimy po finansowym sprawozdaniu kwota jaka jest przeznaczana na wodę wcale mała nie jest więc jest to wielkie wsparcie dla klubu :)
shift1
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 kwietnia 2013, 07:25

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: shift1 »

a to że pozostaje anonimowy jak najbardziej dobrze o nim świadczy.... :super:
ODPOWIEDZ