Przed startem

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Przed startem

Post autor: marcin »

Wszystko co piszczy w trawie dotyczące naszego klubu : plotki, fakty,przymiarki,opinie.itp,itd

Zespół nasz opuścił zawodnik Lukasz Pytlowany który zdecydował się kontynuować swoją karierę piłkarską w zespole z klasy 'A' : Zamczysku Mrukowa.
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Przed startem

Post autor: geo »

No Marcin, coś ściemniasz. Przecież na oficjalnej nic nie pisze :P
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Przed startem

Post autor: Siwy »

Hm to Zamczysko rośnie w siłe.Tylko jedno jest zastanawiające że coraz więcej zawodników ucieka z naszego klubu.Ciekawe co go skusiło,czyżby Zamczysko oferowało większe pieniądze niż Czarni?
No chyba że Czarni szykują transfery i poprostu się nie załapie do kadry.
Awatar użytkownika
jvc2006
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 08:23
Lokalizacja: Abu Dabi

Re: Przed startem

Post autor: jvc2006 »

Siwy pisze:Hm to Zamczysko rośnie w siłe.Tylko jedno jest zastanawiające że coraz więcej zawodników ucieka z naszego klubu.Ciekawe co go skusiło,czyżby Zamczysko oferowało większe pieniądze niż Czarni?
No chyba że Czarni szykują transfery i poprostu się nie załapie do kadry.
Po prostu doszedł do wniosku, że lepiej być "gwiazdą" w A klasowym Zamczysku za 400 zł/miesiąc (?????) jak "jednym z 18" w JKS "CZARNI za 5000 zł/miesiąc (?????). :cwaniak:
kormoran
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:56
Lokalizacja: Jasełko

Re: Przed startem

Post autor: kormoran »

GDZIE WASZE AMBICJE CHLOPAKI.... :( :( CO TO JEST WOGÓLE MRUKOWA GDZIE TO JEST?????????
tomcio ; )
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 4 lipca 2006, 22:05
Lokalizacja: Jasło

Re: Przed startem

Post autor: tomcio ; ) »

a ja tak patrze na 90minut.pl .. i wnioskuje ze co ? ze do III ligi z V sie teraz bedzie wchodzilo?? :szok:
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Przed startem

Post autor: geo »

Pytlowi według mnie zmiana klimatu dobrze zrobi, chociaż nie jestem pewien czy z takiej ligi cokolwiek poza obitymi piszczelami wyniesie, ale to jego sprawa.

Wojtek, pozdrawiam !
Awatar użytkownika
Janko1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 6 lipca 2006, 10:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Przed startem

Post autor: Janko1910 »

No nie wiem Geo skoro miałby tłuc sie 5 tys lat na 5 ligowych boiska woli iśc tam a tam klub do dośc powaznych zamiarów sie przymierza ale w sumie mnie to nie interesuje szkoda tylko że z Naszym Klubem jest jak jest
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Przed startem

Post autor: acer »

Janko1910 pisze:No nie wiem Geo skoro miałby tłuc sie 5 tys lat na 5 ligowych boiska woli iśc tam a tam klub do dośc powaznych zamiarów sie przymierza
No tak, Mrukowa w końcu gra w III lidze :kwasny:
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Przed startem

Post autor: marcin »

Janko1910 pisze:No nie wiem Geo skoro miałby tłuc sie 5 tys lat na 5 ligowych boiska woli iśc tam a tam klub do dośc powaznych zamiarów sie przymierza ale w sumie mnie to nie interesuje szkoda tylko że z Naszym Klubem jest jak jest


A jakie to zamiary ma ten niby klub?,awans do okręgówki?.Jeżeli nawet to będzie to max ich możliwości.Ciekaw jestem jak pan Jan.J sobie poradzi z finansami gdyż obiecać nic nie kosztuje a ludzie wieżą i idą, niech idą powodzenia dla wszystkich tam idących na nowej ścieżce piłkarskiej kariery.
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Przed startem

Post autor: dado »

Janko1910 pisze:a tam klub do dośc powaznych zamiarów sie przymierza
:super: :super: :super:
Pytlowanego wybór..kij mu na drogę
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Przed startem

Post autor: Gołąb »

dado, raczej powodzenia Pytel ;)
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Przed startem

Post autor: Siwy »

Poprostu zawodnicy idą tam gdzie więcej dostaną.Nie wiem ile zarobi w Mrukowej nie wiem ile dostawał w Czarnych ale widocznie mu sie opłacało.Gdyby w Czarnych dostawał wiecej niż w Mrukowej to bu został a tak.....
A może przy wyborze sugerował się trenerem i stwierdził że w Mrukowej nauczy sie czegoś nowego.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Przed startem

Post autor: lato »

Siwy masz wyłączona poczte wiec nie mam jak ci odpisac.Tak 2 lata temu zrobiłem te papiery o których pisałes.Kormoran Mrukowa jest za Osiekiem,około 18 km. od Jasła.Marcin mnie i zawodnikom ,którzy graja wypłacił prezes wszystko co obiecał.Acer Mrukowa gra w A klasie.Geo moze i nauczy sie czegos,chociazby może tego ze trzeba grac bardzo twardo aby wogóle grac w piłkę.jvc Łukasz nie bedzie zadna gwiazda bo ani nia nie był ani poki co nic na to nie wskazuje.(skąd ty chłpie takie ceny wziąłes?)
A generalnie to według Acera noty za ubiegły sezon dla Łukasza i Jarka Twardzika były najnizsze z całego zespołu Czarnych wiec o co całe halo?Nie łapał sie chłopak do wyjsciowej 11 i po prostu przed wyjazdem za granice chce cos pograc jeszcze w piłkę.Jarek tez nie miał jakis super extra meczów wiec postanowił wrócic do swojej miejscowosci i pomóc zespołowi.
Na koniec jeszcze jedna sprawa.Flaczego tak wszyscy jedziecie po Łukaszu i druzynie z Mrukowej?Dlaczegoktos z Was próbuje wysmiac i wyszydzic to ze ktos inny stara sie poskładac zespół z ludzi ,,niechcianych'' w Czarnych?Boli kogos to?Ja tak jak i Wy mam Czarnych w sercu ale pracuje i staram sie robic to najlepiej jak potrafie tam gdzie mnie chca.Pozdrawiam i troszke obiektywizmu ale takiego normalnego zycze wszystkim uzytkownikom :ok:
Awatar użytkownika
Janko1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 6 lipca 2006, 10:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Przed startem

Post autor: Janko1910 »

Dokładnie Lato nasmiewaja sie sami nie wiedząc z czego ja tak jak Ty wiecznie w sercu bede nosił Nasz klub ale klub a nie kurestwo jakie jest obecnie bo to nawet najwytrwalszych podkurwia ale mniejsza z tym bo dla mnie licza sie tylko CZARNI że Pytel tam poszedł to dobrze bo chciał tam iśc i już i też zycze samych sukcesów temu zespołowi jak i Panu J Jasionowiczowi bo da rade na pewno a marcin to Pan W... zrobił bo coś tego nie widac czy Pan P.... wiec nie ma co ****** farmazonów tylko myslec realistycznie przykłądem mogoa byc stadiony wybudowane nieopodal Boguchwała , Stróże a u Nas ****** co trybuna z lat 60 tych ludzie nie ma co odpierdalac maniany.JEST JEDNE KLUB JEDNO SERCA BICIE CZARNI JASŁO PONAD ZYCIE


Napisał bym bardzo wazna przyspiewke kibicowska ale powiedmzy ze poczekam do czerwca 2008..................
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2007, 11:04 przez Janko1910, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany