Przed startem

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Przed startem

Post autor: Roel_1910 »

Czoper pisze:
Roel_1910 pisze:ciekawe czy II-jka po raz kolejny zdobedzie 3pkt
O jakich punktach piszesz człowieku? :mur: Zapewne chciałeś napisać, że odniesie kolejne zwycięstwo!
Czepiasz sie nieistotnych rzeczy i szczegolow widac nudzi ci sie w domu, coz taki typ.
hem
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 21 marca 2007, 17:40
Lokalizacja: jaslo

Re: Przed startem

Post autor: hem »

No wlasnie nie ma argumentow to sie czepiaja ortogrfi a jak ich kolega napisal ,,prze...,, to jest dobrze po Nas tylko wypalona trawa.
Awatar użytkownika
jvc2006
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 08:23
Lokalizacja: Abu Dabi

Re: Przed startem

Post autor: jvc2006 »

ty hem ci jak ci tam inaczej, nie masz co pisać to pisz pamiętnik (koniecznie z słownikiem ortograficznym i słownikiem poprawnej polszczyzny w ręce - jak wiesz co to słowniki). :mur:
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Przed startem

Post autor: dado »

hem....jesteś wielki...
który to ten nasz kolega? :hurra:
a ty roel rzeczywiście bys się skupił na tym co piszesz,bo na 6 postów juz walnąłes dwa konkretne przypały..i nikt tu się nikogo nie czepia,tylko po prostu dbamy,aby dyskusje miały jako taki poziom...zresztą co ja się tłumacze...
Pozdrawiam wszystkich moich kolegów,miłośników ortogrfi
hem
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 21 marca 2007, 17:40
Lokalizacja: jaslo

Re: Przed startem

Post autor: hem »

no i jest super troche luzu a nie robic sprawdzianu z ortografi i stylistyki z przeciwnikow treenera
Awatar użytkownika
jvc2006
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 08:23
Lokalizacja: Abu Dabi

Re: Przed startem

Post autor: jvc2006 »

hem !!!!
[center]kończ waść to bazgranie i wstydu (jasielskim nauczycielom) oszczędź :rozpacz: [/center]
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Przed startem

Post autor: Roel_1910 »

w Kazdym temacie sie jedziecie z hemem dajcie sobie spokoj albo zrobcie osobny temat.Fakt 2 byki, " zwrocenie uwagi = edycja postu " i lulus nie rozumie waszej konwersacji odstajacej od tematu.
Awatar użytkownika
jvc2006
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 08:23
Lokalizacja: Abu Dabi

Re: Przed startem

Post autor: jvc2006 »

JKS CZARNI 1910 Jasło - BRZOSTOWIANKA Brzostek 6:3
PS: Może i rację ma Roel_1910, propozycja dla moderatorów o założenie nowego tematu, np: "skargi, żale i wypociny hema i innych" :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
cuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 lipca 2007, 10:25
Lokalizacja: Cuba

Re: Przed startem

Post autor: cuba »

jvc2006 pisze:JKS CZARNI 1910 Jasło - BRZOSTOWIANKA Brzostek 6:3
Jak nasi grali??? Kto strzelił bramki???
Awatar użytkownika
jvc2006
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 08:23
Lokalizacja: Abu Dabi

Re: Przed startem

Post autor: jvc2006 »

Bramki: 3xLičko, 1xKoscelnik, 1xTwardzik, 1xMunia
Do przerwy ładna gra i efekty (4:1, bramka Brzostka "do szatni"), po przerwie gorzej, 4 zmiany w zespole, głupio stracone 2 bramki, nie wykorzystanych szans bez liku.
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Przed startem

Post autor: acer »

cuba pisze:
jvc2006 pisze:JKS CZARNI 1910 Jasło - BRZOSTOWIANKA Brzostek 6:3
Jak nasi grali??? Kto strzelił bramki???
Grali składnie i z polotem zwlaszcza w I połowie :P
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Przed startem

Post autor: marcin »

Cieszy wygrana , choć przeciwnik nasz umówmy się do silnych nie należał.Pierwsza połowa duża przewaga naszego zespołu, w drugiej trochę słabiej.Sytuacji było bardzo dużo jeśli wszystkie by wpadły to myślę że wynik byłby dwucyfrowy,bramki dla naszego przeciwnika po naszych błędach lecz to już za nami miejmy nadzieję że trener z zawodnikami wyciągnie odpowiednie wnioski i w lidze będziemy hasać jak się patrzy.A i jeszcze jedno dziś nie zagrał L Dedo, T Poncak, a słuch mnie doszedł że za niedługo wracają z zagranicy L Bieniasz i R Guzik więc dodatkowi zawodnicy z pierwszego składu myślę że ten rok będzie dla Biało Czarnych. czarni9 czarni7 czarni7 czarni7 czarni15 czarni15
hem
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 21 marca 2007, 17:40
Lokalizacja: jaslo

Re: Przed startem

Post autor: hem »

jak bym chcial zapisac na forum Miodka to bym sie staral pieknie pisac . ale jestem na forum C zarnych ale Wy niszsczycie kazdego w kazdy mozliwy sposob a jak ja nie mam racji to wytlumaczcie mnie dlczego pilkarz Dylag w Jasle byl slaby a w Jedliczu zostaje pilkarzem Podkarpacia?
kopernikus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 12 czerwca 2007, 19:03
Lokalizacja: JASŁO

Re: Przed startem

Post autor: kopernikus »

Bieniasz i Guzik wracaja , to oczywiście dobrze ale nie będą przygotowani do sezonu :kwasny:
Sanderos
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 19 lipca 2007, 16:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Przed startem

Post autor: Sanderos »

To fakt nie beda za bardzo przygotowani do sezonu, miejmy nadzieje ze szybbko nadrobia zaleglosci i wspomoga nasza druzyne w walce o awans, wczoraj takze zagrala nasza druga druzyna z Wisłok Strzyzów prowadzona przez dobrze nam znanego trenera Żmigrodzkiego.
II drużyna odniosła kolejne zwycięstwo w swych przygotowaniach do sezonu, z gry niekiedy mogło sie podobać choć brakuje jeszcze dużo precyzji i co najważniejsze wykończenia, wynik to 2:0 choć mogli wygrać więcej, w środę ostatni sparing naszych zawodników z drugiej drożyny która zmierzy sie z Liwocz Brzyska czyżby kolejna wygrana??? zobaczymy!! oby tak w lidze zwycięstwo za zwycięstwem!!
Zablokowany