Sylwester 2011

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
wikone
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2010, 16:37

Sylwester 2011

Post autor: wikone »

Witam
Ma ktoś informacje na temat Sylwestra 2011 :niepewny: ? Jestem zainteresowana jakąś zabawą na sali w okolicach Jasła. Jeśli ktoś posiada jakieś namiary i jakieś informacje dotyczące ceny to bardzo proszę o podanie.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Sylwester 2011

Post autor: sylwula13 »

a nie wie ktoś czy bedzie coś ciekawego na jasielskim rynku :]
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Sylwester 2011

Post autor: Marcinek »

rozumiem, że to pytanie retoryczne?
Pablo fanatyk
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 378
Rejestracja: 20 października 2010, 17:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Sylwester 2011

Post autor: Pablo fanatyk »

Sylwula a co na jasielskim rynku moze byc ciekawego.Prosze Cie pomysl sama........
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: Sylwester 2011

Post autor: KooKoszka »

Będzie burmistrz z ekipa życzył Szczęśliwego Nowego roku
Pablo fanatyk
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 378
Rejestracja: 20 października 2010, 17:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Sylwester 2011

Post autor: Pablo fanatyk »

jakbym mial taki zalosny kabaret ogladac to wole w domu zostac i sie napic w dobrym towarzystwie a nie przy tej tam...
ewa.c3891
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 26 października 2010, 09:53

Re: Sylwester 2011

Post autor: ewa.c3891 »

Ja słyszałam ze organizują sylwestra na sali w Brzyściu ma grac ten sam zespół co na Andrzejki w Kolejarzu czyli Teqila ja ide na Andrzejki jak dzwoniłam sie zapisac mówiła mi Pani ze tez bedą organizowac Sylwestra. zapowiada sie fajna zabawa.co do zespołu zdam relacje po Andrzejkach bo mam nadzieje ze sie nie zmienili jak do tej pory super sie bawiłam na imprezach z ich udziałem :)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Sylwester 2011

Post autor: sylwula13 »

Hmm i ja to wiem że jasielskie sylwestry są do bani ale może ktoś wie co będzie??
Lukrecja
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 17:46

Re: Sylwester 2011

Post autor: Lukrecja »

Widziałam plakaty andrzejkowe na mieście, jako pierwsze się pokazały. Na plakatach jest logo zespołu Tequila i firmy dekoratorskiej Slub2Serc. Też dostałam potwierdzenie, że po Kolejarzu w tym samym zestawie będzie impreza sylwestrowa w Brzyściu.
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Sylwester 2011

Post autor: Marcinek »

mozna narzekać na sylwester na jasielskim rynku, ale pokaz sztucznych ogni calkiem przyzwoity był jak na Jasło. Zresztą nie ważne gdzie się jest na imprezie sylwestrowej tylko z kim. Może to być nawet i jasielski rynek z byle jaką muzyką, jak jest dobre towarzystwo, trochę szampana, to nawet przy -30 stopniowym mrozie jest gorąco i można się świetnie bawić! NIE WAŻNIE GDZIE, WAŻNE Z KIM :) Chociaż by była nie wiem jak wypasiona impreza, a będziesz miał denne towarzycho to nici z zabawy
Kleopatra
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 października 2010, 22:52

Re: Sylwester 2011

Post autor: Kleopatra »

Też się chętnie udzielę na ten temat...ja byłam w zeszłym roku na sylwku w jareniówce na sali i naprawdę była mega impreza...w tym roku też tam organizują ( już nawet się wpisałam na listę), więc warto naprawdę się zastanowić...z tym że z tego co wiem jest to tzw ''bal przebierańców'' więc jak ktoś lubi takie imprezy to zachęcam:))
Lukrecja
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 17:46

Re: Sylwester 2011

Post autor: Lukrecja »

Pablo fanatyk pisze:jakbym mial taki zalosny kabaret ogladac to wole w domu zostac i sie napic w dobrym towarzystwie a nie przy tej tam...
A tak prawdę mówiąc, kto - jako burmistrz - będzie recytował życzenia noworoczne na Rynku to jeszcze nie wiadomo... może więc nie będzie "przy tej tam..." się to odbędzie :) Trzeba wybrać dobrego "składacza" życzeń :rotfl:
Pablo fanatyk
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 378
Rejestracja: 20 października 2010, 17:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Sylwester 2011

Post autor: Pablo fanatyk »

Lukrecjo- z tych co kandyduja nie ma jak to nazwalas dobrego skladacza zyczen. :)Widzialem tam dwie paszcze tych co im malo bylo i dalej sie pchaja i 4 rowniez duzo warte-nic nie warte.
Lukrecja
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 17:46

Re: Sylwester 2011

Post autor: Lukrecja »

Bo ludzie to są dziwni - narzekają, nie podobają im się fałszywe życzenia, ale chcąc nie chcąc słuchają. A ja mam propozycję: skoro będzie już wiadomo, kto będzie te życzenia składał, i jeśli się nie będzie podobało to wszyscy o 23.55 powinni opuścić płytę Rynku i wrócić z powrotem po życzeniach bawić się dalej...
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Sylwester 2011

Post autor: sylwula13 »

Marcinek pisze:mozna narzekać na sylwester na jasielskim rynku, ale pokaz sztucznych ogni calkiem przyzwoity był jak na Jasło. Zresztą nie ważne gdzie się jest na imprezie sylwestrowej tylko z kim. Może to być nawet i jasielski rynek z byle jaką muzyką, jak jest dobre towarzystwo, trochę szampana, to nawet przy -30 stopniowym mrozie jest gorąco i można się świetnie bawić! NIE WAŻNIE GDZIE, WAŻNE Z KIM :) Chociaż by była nie wiem jak wypasiona impreza, a będziesz miał denne towarzycho to nici z zabawy


popieram to i to w 100 procentach
ja tez byłam w zeszłym roku na jasielskim rynku z chłopakiem i było superowo ;p
ODPOWIEDZ