HIPNOZA w Sieklówce

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
Malwina
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 5 maja 2009, 16:48

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: Malwina »

czytanie ze zrozumieniem to nie jest łatwa sztuka. na stronie jaslo4u jest taka mała informacja : Organizujesz jakąś imprezę, a może masz informację o ciekawym wydarzeniu kulturalnym? Zareklamuj się bezpłatnie w naszym dziale "Co, gdzie, kiedy". Wystarczy wysłać informację lub plakat na nasz adres: [email protected]!, wiec nie wygaduj glupot publicznie bez wczesniejszego sprawdzenia prwadziwosci twojej wypowiedzi :dobani:
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: dziewczynazjasla »

wysłać plakat można na stronie internetowej portalu terazjasło a nie jasło4u jak napisałaś..
Hipnosa
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 11 maja 2009, 18:36

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: Hipnosa »

Widzę, że zagadnienie marketingu naszego klubu wywołuje sporo emocji ; ) Przypominam, że ten wątek został założony na samym początku naszej działalności i do dziś korzysta z niego wiele osób - nie widzimy więc powodu, aby z niego rezygnować. Oczywiście zapraszamy na naszą stronę internetową. Adres na plakacie. Zachęcamy też do zapisania się do naszego newslettera - dzięki temu wszystkie najnowsze informacje będziecie dostawać w mailu. Newsletter jest na naszej stronie.

Co do zarzutu, że nie stać nas na reklamę: pozostawiam to bez komentarza. Jestem pewien, że użytkownik prawdaomilicji ma doktorat z marketingu :oczami:


Jeszcze raz zapraszam na nasze najbliższe imprezy.
Awatar użytkownika
prawdaomilicji
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 12 maja 2010, 18:51

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: prawdaomilicji »

Widzę, że wystarczy napisać kilka słów prawdy i od razu odezwy.... Nie kończyłem akurat marketingu.... ale skoro po moim poście taka reakcja to znaczy, że miałem rację.... brak kasy w hipnozie... :mur: :mur: :mur: :mur:
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: johny3050 »

Żałosne to jest. Myślałem że regulamin forum do czegoś zobowiązuje. Ale mniejsza już z tym. Do reklam na tym forum już się przyzwyczaiłem, bo robi to tutaj prawie każda pizzeria jasielska. Ale ku***: wklejanie tego samego plakatu 4 razy, tylko po to żeby temat był na wierzchu ?? Chcesz być widoczny, to sobie wykup relame na głównej stronie jaslo4u. Ten baner na samej górze kosztuje coś około 350 zł/tydzień. Są tu jacyś moderatorzy ?
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: mariush36 »

W 100% popieram przedmówcę!
Awatar użytkownika
prawdaomilicji
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 12 maja 2010, 18:51

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: prawdaomilicji »

Widzę, że ludzie mają poczucie smaku i dobry gust... czyli jakaś delikatna sugestia dla hipnozy.... jednym słowem dajcie sobie na luz i spadajcie z forum...
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: luki666 »

ludzie chca sie dowiedziec cos o klubie a wy piep...o jakiejs reklamie hahahahaha zajeb... zwiazane z tematem hehehehe :rotfl:
Hipnosa
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 11 maja 2009, 18:36

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: Hipnosa »

W takim razie wszystkich zainteresowanych najbliższymi imprezami zapraszamy na nasza stronę: http://www.klubhipnoza.pl/
szeryf123
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 20:43

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: szeryf123 »

tego nie mozna nazwac "imprezą" to jest wielkie NIC!. Nic sie tam nie dzieje, ludzi mozna na palcach u rąk policzyc, ostatnio w środku był zaledwie 8 osob... Piosenki są ok ale co z tego jak sie nikt nie bawi?! Dawniej za czasów "Arkady" to był imprezy super ale teraz to wielkie dnNnnnoOOo...
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: dziewczynazjasla »

szeryf123 pisze:tego nie mozna nazwac "imprezą" to jest wielkie NIC!.

po co tak krytykujesz? Właściciel się bardzo stara żeby coś się działo w klubie,spoko gość z niego , a Wy jak tak krytykujecie to sie wszystkiego odechciewa. jeśli Wam klub nie odpowiada więc do niego nie chodźcie po prostu..a nie obrzucajcie błotem na forum. bo wyrażenie swojej opinii a "zjeźdzenie" to różnica.
Jaśminowa
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 20:31

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: Jaśminowa »

W każdym razie - dobrze że klub jest. Niektórzy nie mają możliwości jechać na imprezy do Brzostku czy Krosna... A w Hipnozie można się fajnie zabawić. Mało ludzi? Chyba więc dobrze że Hipnoza promuje się gdzie się tylko da.
brylant
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 lutego 2009, 21:03

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: brylant »

Też jestem za reklamowaniem, nikomu to nie szkodzi. Oby się klub rozwijał. Nie byłem tam z 5 lat ale jak będę w okolicy to zajrzę na pewno. A tym co się nie podoba i krytykują można powiedzieć tylko jedno wulgarne słowo na literę "s" ale z racji ryzyka bana nie napiszę go.
Pozdrawiam!
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: dziewczynazjasla »

jeszcze jedno słowo do tematu, udaną imprezę ja zaliczam wtedy, gdy ja sie wybawie z przyjaciółmi, powygłupiamy, potańczymy i jest fajnie, Bo udana impreza zależy od osób towarzyszących, od grupy w jakiej się bawisz a nie od ilości osób w pomieszczeniu! i co z tego że 8osób było w środku? i tak prawdopodobnie z nimi nie będziesz się bawił, bo ich nie znasz,.
ale zabawa dla każdego oznacza co innego..
rafi84hc
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 lutego 2010, 17:33

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: rafi84hc »

Zapraszam wszystkich lubiących ostre brzmienie gitar :cisza:
na koncert do HIPNOZY w Sieklówce
31.07 < sobota > wjazd 10PLN
start: 19:00
zagrają:
ORTODOX - pozitiv punk rock -Dębica
DATUM VYROBY - melodyjny punk rock - Słowacja Bardejów
MARSZ NA WASZYNGTON - zaangażowany punk - Rzeszów
TuPOLEW - CRUST PUNK - Rzeszów
Przybywać tłumami, bo jeśli ten koncert wypali to co miesiąc bądą coraz to lepsze kapele i nikt nie będzie narzekał że nic się na Jaśle nie dzieje
ODPOWIEDZ