HIPNOZA w Sieklówce

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: e-l-a-n »

Taa teraz, że sok pomarańczowy, a wcześniej, że wszystkie +18... :wstyd:

Jak chcecie robić kluby dla dzieci to bezalkoholowe, a tak w ogóle to ktoś powinien się tym zająć... :hyhy: Żeby w ogóle dodawać takie kompromitujące zdjęcia, dajcie spokój.

Również popieram, Gosza! :D
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: natalijka »

Ten temat miał być chyba reklamą owego klubu, a stało się na odwrót - temat stanowi antyreklamę, przynajmniej dla większości forumowiczów.

Nasuwają mi się tutaj dwa koncerty, na których w niedalekiej przeszłości miałam okazję być...
Pierwszy to koncert Elda w klubie Anemon w Rzeszowie(obecnie już nie istnieje). Koncercik był oczywiście biletowany, zaraz przy wejściu ochrona sprawdzała dowodziki, nawet jak się miało bilecik, a nie miało lat, to raczej się nie wbiło do środka. Na koncercie kulturka, bez większych ekscesów, ludzie pozytywnie nastawieni do siebie nawzajem itp. itd.
Za jakiś czas byłam na koncercie Ostrego w klubie Pod Palmą. Przy sprawdzaniu bilecików nikt nawet nie pytał o wiek, nie prosił o dowód, klub jest uczelniany, więc chce jak najwięcej zarobić. Efekt ? Po podłodze toczyły się butelki, pijana młodzież przechodząc obok nich często kopała je gdzie popadnie, klimat na koncercie jakiś taki trochę dziwny, dookoła krzywe spojrzenia, zarzygane kible, tak ogólnie nie za sympatycznie :P
Będziecie mi mówić, że to nie wiek, ale ja wiem swoje... Jasne jest wielu młodych ludzi, którzy potrafią się normalnie zachowywać po spożyciu alkoholu(sama jestem młoda), ale nie brakuje takich, którym "korba bije" i po prostu zachowują się jak dzikusy, szpanują na imprezach czy koncertach i są sexi flexi .

Nie wiem jak jest w HIPNOZIE( i zapewne się nie dowiem, bo się nie wybieram), ale jakoś mi się tak skojarzyło to wszystko.
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: e-l-a-n »

natalijka pisze: Będziecie mi mówić, że to nie wiek, ale ja wiem swoje... Jasne jest wielu młodych ludzi, którzy potrafią się normalnie zachowywać po spożyciu alkoholu(sama jestem młoda), ale nie brakuje takich, którym "korba bije" i po prostu zachowują się jak dzikusy, szpanują na imprezach czy koncertach i są sexi flexi .
Ja Cię popieram w 100%. Gdy wchodzisz do klubu dla dorosłych gdzie są przestrzegane zasady +18 od razu widać różnice np. z Europą lub inną imprezownią gdzie stawia się na ilość, a nie na jakość. W klubach +18 albo +20(21) jest naprawde kulturanie i można się spokojnie bawić. Tam, gdzie bawią się upite dzieciaki zawsze są jakieś zgony, bijatki itd. ogólnie straszna obora. Dzieci po prostu chcą zaszpanować, a ja chcąc iść na impreze oczekuje dobrej zabawy i bezpieczeństwa, nie chce oglądać upitych lub naćpanych, walających się po lożach nastolatków. :hyhy:
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: landri101 »

e-l-a-n pisze:Taa teraz, że sok pomarańczowy, a wcześniej, że wszystkie +18... :wstyd:

Jak chcecie robić kluby dla dzieci to bezalkoholowe, a tak w ogóle to ktoś powinien się tym zająć... :hyhy: Żeby w ogóle dodawać takie kompromitujące zdjęcia, dajcie spokój.

Również popieram, Gosza! :D

osoby pełnoletnie dobrze wychowane przychodzą na impreze żeby się pobawić a nie %%upoić%%, więc dajcie już spokój z tym soczkiem. JA JESTEM PEŁNOLETNIA
no sory, to że nie wyszłam na zdj tak jak modelka nie znaczy że byłam pijana... buuu :rotfl: i to że młodo wyglądam nie znaczy ze nie mam 18 lat (pokazać wam dowód ??)

TEMAT UWAŻAM ZA ZAKOŃCZONY
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: winiarz171 »

landri101 pisze:no sory, to że nie wyszłam na zdj tak jak modelka
a która to TY?;> :hyhy: :hyhy:
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: dziewczynazjasla »

och swą urodą na zdjęciu nr 2 błyszczy boska M;D hah (co to sie stalo ze dzis tak malo photoshopa :hyhy: :hyhy: )

<hahaha> dobre:P

ale się kłócicie ludzie o ten wiek:P impreza niby od 18 ale bądzmy realistami wiadomo ze wchodzą młodsi , jak tylko sie wstęp zapłaci.
mistake
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 6 lipca 2009, 17:38

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: mistake »

powiem tyle - impreza nie warta świeczki
Awatar użytkownika
~~Patrycja~~
Guru
Guru
Posty: 181
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, 15:52
Lokalizacja: :)

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: ~~Patrycja~~ »

mówiąc szczerze, nie miałam jeszcze okazji gościć w ''Hipnozie'' aczkolwiek w najbliższej przyszłości się to zmieni więc nie będę się jeszcze wypowiadać na temat tutejszej ''mlodzieży'' ...ale z tego co słyszałam to tam się jedzie po prostu jak się nie ma gdzie;)
nieważne jest miejsce,ważni są ludzie, ekipa przyjaciół z którymi można się wszędzie dobrze bawić...
bywałam tam za czasów Arkady i znów nie było tak źle... :P
Malwina
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 5 maja 2009, 16:48

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: Malwina »

dziewczyny nie przejmujcie się - zazdroszczą wam ... wieku
i urody , a co do imprez w sieklowce, to z tych waszych wpisow bije jedno - nie byliscie tam nigdy :hyhy:
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: Czarny Lotos »

Nie będę nikogo oczerniał ani bronił Hipnozy, ale wydaje mi się, że nie którzy nawet nie wiedzą gdzie jest ten klub, a co dopiero być w nim.

Więc wychodzę z założenie : Nie byłeś Nie wypowiadaj się :!: :!: :!:
Dj Boby
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 10 czerwca 2009, 13:52

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: Dj Boby »

A ja tak wyskocze z nowym plakatem na reszte lipca:D
A oto i plakacik A reszte Lipca:D
Obrazek
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: Insomnia »

Czarny Lotos pisze:Nie będę nikogo oczerniał ani bronił Hipnozy, ale wydaje mi się, że nie którzy nawet nie wiedzą gdzie jest ten klub, a co dopiero być w nim.

Więc wychodzę z założenie : Nie byłeś Nie wypowiadaj się :!: :!: :!:
Dziura zabita dechami :]
the_hitzmaker
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 10 lipca 2009, 20:14

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: the_hitzmaker »

Witam. Ostatnio miałem przyjemność gry w tym klubie i powiem że jednak jest to dość fajne miejsce. Miła atmosfera i klubowicze potrafiący bawić się nie tylko do komercji ale także dobrej elektroniki. Mam nadzieję że jeszcze nie raz będę mógł zagrać w Waszym klubie ;)
dj spontan
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 lipca 2009, 20:18

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: dj spontan »

czesc kochani podobno w tej hipnoza jest spoko0 heh oze tylko dobrego dj trzeba co?? albo fajnej zabawy np piana party czy cos w tym stylu?? :hurra:
dj spontan
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 lipca 2009, 20:18

Re: HIPNOZA w Sieklówce

Post autor: dj spontan »

wiecie ja nie pisze na ta hipnoze nioc zlego i wiecie co mam pomysl wezme numer heh zgadam sie z szefem tejgo klubu i z tamtym dj tez pogadamy i zrobimy wam taka imprezke na sierpien ze wam czapki z glow pospadaja??? co wy na to??? pisac heh czekam;) :hurra: :padam:
ODPOWIEDZ