Klub- Skołyszyn otwarcie?

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
ŚmIaŁeK
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 20 lipca 2011, 20:06

Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: ŚmIaŁeK »

Witam. wie ktoś może kiedy i gdzie dokładnie bedzie otwarty klub w Skołyszynie? I np. kiedy jakaś dyskoteka czy cuś i czy bd płatny wstęp ;P??? :wsciekly:
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: wilhelm »

Co to za klub i gdzie dokladnie??
kot0307
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 14 września 2013, 14:43

Re: Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: kot0307 »

w tym miejscu gdzie byly wczesniej imprezy w Skołyszynie jak ktos wie. A dla nie wtajemniczonych jak sie skreci w droge na stadion 200m prosto i imprezownia po lewej stronie
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: wilhelm »

Dośc duże to jest?? I na ile mniej więcej osob? Moze to bedzie cos fajnego w okolicach jasla, jak chocby w brzostku??
kot0307
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 14 września 2013, 14:43

Re: Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: kot0307 »

wczesniej jak byly tam imprezy to chodzilo duzo ludzi teraz to odnowili ludzi troche wejdzie
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: km_1981 »

mówicie o dawnym Calipso? tam to były imprezy, aż sie łezka kręci cośmy tam wybawili ze znajomymi..
najlepsza imprezownia swego czasu w okolicy, oby wziął to ktoś kto umie i ma środki żeby zrobić z tego lokal na poziomie
PL_
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 listopada 2012, 17:39

Re: Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: PL_ »

klub na fb, może będzie wkrótce jakieś info kiedy start itp.
https://www.facebook.com/club.alcatraz.5?fref=ts
krizzB
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 listopada 2011, 09:58

Re: Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: krizzB »

Witam. Zapraszamy juz oficjalnie na OTWARCIE clubu .... juz w ta sobote 5,10.2013 dyskotekowo... hity stare i nowe... a wniedziel DANCING z zespolem + hity z płyty od DJ.... co do wystroju powiem w tajemnicy.... na styl więzienia...... a tego chyba jeszcze nigdzie nie ma... zapraszamy....... ALCATRAZ !!!!
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: Public Enemy »

Jeżdziłem do Calipso,ta impra zabijala klimatem tą wiejska potańcowke Insomnie.Najlepsze imprezy jakie mi sie zapisały w głowie to Calipso.Gral tam w tych czasach Dj BIT(Beat)..Napieprzał z vinyli,a nie jak te wszystkie pseudo dj-e z cd
krizzB
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 listopada 2011, 09:58

Re: Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: krizzB »

masz racje.... tylko wez pod uwage cene vinyli. o gramofonach nie pisze po to jest jeszcze w zasiegu reki.... duze kluby moga sobie pozwolic na takie zakupy ale takie na naszym terenie niestety nie.... no chyba ze ktoś pracuje i dodatkowo zarabia jako DJ i kazde pieniadze przeznacze na vinyle....
Inna sparawa... kluby rzeszow karakow lublin itp ... teraz wszyscy dj grają juz z serato + gramofon. Takie mamy czasy
ŚmIaŁeK
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 20 lipca 2011, 20:06

Re: Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: ŚmIaŁeK »

A wie ktoś ile bd się płaciło wstęp? I od ilu lat wpuszczają ;p?
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: Fps »

ŚmIaŁeK pisze:A wie ktoś ile bd się płaciło wstęp? I od ilu lat wpuszczają ;p?
Na tutejszych imprezach nie patrzy sie na lata, tylko im wiecej biletow sprzedanych tym lepiej. Na prawdziwa impreze, to polecam jechac do wiekszego miasta. Moim ulubionym klubem jest 139 w Śmignie.
garazowy
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:14

Re: Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: garazowy »

Cześć, wybieram się tam ze znajomymi w najbliższą sobotę, był ktoś, powie jak wrażenia?
garazowy
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:14

Re: Klub- Skołyszyn otwarcie?

Post autor: garazowy »

Żadnej recenzji to może ja napisze jak moje wrażenia, parking duży troche mokro ale deszczu nie ma co się czepiać ;p sala w porządku duża, zajebiście oświetlona nie wiem ile wydali na światła ale naprawde robi wrażenie, nagłośnienie też ok, a najlepszy jest szefu i to nawet dla niego samego warto tam wrócić ;d jedyne co mnie raziło to ilość osób, nie było nas dużo ale wszyscy się bawili, także mimo wszystko wieczór zaliczam do udanych.
Tylko czemu tak mało ludzi tam chodzi?
ODPOWIEDZ