PANTERY WALCZĄ o I LIGĘ

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
Head
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 30 sierpnia 2006, 13:41
Lokalizacja: Jasło

Re: PANTERY WALCZĄ o I LIGĘ

Post autor: Head »

Zgadzam się z Tobą Natalijka w 100% :)
Nie jestem na tyle dobrze poinformowany, aby powiedzieć ile kosztuje stworzenie takiego obiektu, ale na pewno dobry samochód można by było za te $$$ kupić. Zakładając, że znajdzie się odpowiednie miejsce na wybudowanie takiego stadionu; znajdzie się sponsorów, którzy byliby uprzejmi podzielić się z Panterami swoimi oszczędnościami; i pewnie kilkoma innymi kwestiami, pozostaje jeszcze problem utrzymania tego obiektu przez wiele lat. A to wymagałoby już stałego przypływu gotówki na zatrudnienie człowieka, który opiekowałby się stadionem, na zakup sprzętu niezbędnego do konserwacji boiska, etc.
Jestem optymistą :oczami:

[ Dodano: Sro 27 Wrz, 06 ]
Pozdrowienia dla Albercika i Świerzaka :) :rotfl:
Pablodiablo
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 18 września 2006, 08:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: PANTERY WALCZĄ o I LIGĘ

Post autor: Pablodiablo »

...a wystarczyłoby żeby MOSIR oddał nam nasze boisko. To boisko powstało dawno temu z przeznaczeniem do gry w baseball.

Ps. Roman zaparz czaju :]
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: PANTERY WALCZĄ o I LIGĘ

Post autor: karson1910 »

Head pisze:Uważam, że propozycja Krosna jest bardzo miła, ale nie jestem za tym aby przenosić Pantery do ich miasta, bo: 1. Jasło=Baseball; 2. Baseball=Jasło; 3. Pantery=Jasło. Mimo trudności poradzimy sobie z kwestią boiska. Mocno w to wierzę.
Wolałbym żeby wcale nie było drużyny niż żeby miała zostać przeniesiona do Krosna i mieliby "nasi" zawodnicy grać pod ich szyldem.Kto to wymyslił? :!:
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: PANTERY WALCZĄ o I LIGĘ

Post autor: sasza »

Ty Albert ty juz lepiej nie kracz!!!!
Pantery!!!!!!!!!!!!!
WIELKI SKARBNIK
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 4 września 2006, 15:14
Lokalizacja: Jasło

Luz

Post autor: WIELKI SKARBNIK »

Szanowni Państwo Pantery jako klub baseballowy zajmuje się grą w baseball a nie przeprowadzkami to po pierwsze.

Ponadto nie myśłe aby władze samorządowe pozwoliły na odejście I ligi z własnego terenu.
Liczymy na pomoc pana Burmistrza Czerneckiego w sprawie boiska miasto jest właścicielem różnych terenów więc może przekazać teren na nowe boisko lub pomóc przy modernizacji starego boiska na mosirze.

Nie ma sytuacji bez wyjścia.Liczymy na dobrą wolę. Jasło to nasza wspólna sprawa.Żyjemy tu , pracujemy, chodzimy na piwo czy na randki. Nie pozwólmy aby wszystko tu umarło przez naszą głupotę czy opieszałość.

Nie można pozwolić aby życie tu było pozbawione sensu i rozrywki i to jest rola samorządowców.
Bolą mnie propozycje w stylu -wrocław miasto młodych, rzeszów=rozwój , Krosno,Gorlice przyjeżdżajcie zapraszmy etc

Tu się urodziłem tu chodziłem do szkoły tu pracuje i tu chce żyć jak wielu mi podobnych
Jaki mają interes Ci którzy chcą nas zniechęcić do gry i życia w tym mieście? Ja nie wiem ale może Wy wiecie? Jak wiecie to piszcie
Ps Roman czaju zaparz.
PanteryJaslo
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 20 maja 2006, 15:36
Lokalizacja: Jasło

Re: PANTERY WALCZĄ o I LIGĘ

Post autor: PanteryJaslo »

....dobrze mówisz Rafał, ale niestety Jasło to jest takie miasto, gdzie wielu ludzi widzi tylko interes w tym co im daje jakieś korzyści ( najlepiej materialne) :zalamany:, a póki co narazie Pantery tego nie mogą zapewnić ( oprócz oczywiście darmowej reklamy miastu i satysfakcji dla naszych kibiców i zawodników) ;)
pozdrowienia dla kibiców którzy w nas wierzą :padam: Łukasz J.
Mona_20
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 4 czerwca 2006, 10:55
Lokalizacja: Jasło

Re: PANTERY WALCZĄ o I LIGĘ

Post autor: Mona_20 »

Mam nadzieje ze uda Wam sie zalatwic wszystkie sprawy i w przyszlym sezonie bedzie mozna zobaczyc Panterki:)
No bo zbieram sily na doping w przyszłym sezonie:)
Pozdowienia dla wszystkich kibicow i sympatykow JKB Pantery Jasło no i oczywiscie dla zawodnikow i zarzadu:)
PanteryJaslo
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 20 maja 2006, 15:36
Lokalizacja: Jasło

Re: PANTERY WALCZĄ o I LIGĘ

Post autor: PanteryJaslo »

.. juz za niedługo ruszą ponownie treningi dla małej ligi i juniorów, także wtedy może bardziej przychylniej spojrzy na Pantery UM Jasła :) .. bo jak wiadomo aby mógł sie odbyc trening potrzebny jest odpowiedni plac do tego a w przypadku zimy sala gimnastyczna ( a to kosztuje niestety duzo pieniedzy :( :kwasny: )...
.. jak to bedzie to sie okaże juz za niedługo... :hyhy:
kolbek
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 21 września 2006, 16:34
Lokalizacja: Jasło

Re: PANTERY WALCZĄ o I LIGĘ

Post autor: kolbek »

Można dokładniej co do tych treningów.
PanteryJaslo
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 20 maja 2006, 15:36
Lokalizacja: Jasło

Re: PANTERY WALCZĄ o I LIGĘ

Post autor: PanteryJaslo »

Co do treningów dla juniorów i małej ligi, to lada dzień bedą rozwieszone plakaty z dokładniejszymi terminami ;)
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: PANTERY WALCZĄ o I LIGĘ

Post autor: N_ »

PanteryJaslo pisze:to lada dzień bedą rozwieszone plakaty z dokładniejszymi terminami
Tylko uwarzajcie jak bedziecie rozklejac bo stroze prawa nie sa przychylnie nastawieni do tego typu akcji :zly:
Nobek
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 9 maja 2006, 15:54
Lokalizacja: Jasło

Re: PANTERY WALCZĄ o I LIGĘ

Post autor: Nobek »

a sa wogole do czegos przychylni?:D chyba nie... :suchy:
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: PANTERY WALCZĄ o I LIGĘ

Post autor: N_ »

Do uchwal ktore podnosza ich dochody napewno sa przychylni i chyab nikt nie zaprzeczy temu :kwasny:
ODPOWIEDZ