Jasło vs Wrocław

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
ReX^_^
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 27 lipca 2006, 17:19
Lokalizacja: Jasło

Jasło vs Wrocław

Post autor: ReX^_^ »

Heh przypadkowo wszedlem sobie na czaterie w ccelu sprawdzenia czy dziala moja kamerka internetowa zalogowal sie nick Wroclaw_1 ktory pozdrawial trche z nim porozmawialem i zamieszcze skroty ktore dla Panter sa warte do przeczytania a tak wogule to pozdro dla Panter ^_^ ,,\/, i dla Wroclawia <sztama>


Wrocław_1: pozdrowienia dla Panter z Jasła od Wrocławia. Chyba się nie Gniewacie chłopaki za te pare batów ?Słyszałem że szkolicie juniorów i szykujecie się na następny rok.Bedzie jazda.Szacunek dla Jasła Siła i Honor dla Was.Pozdro

Wrocław_1: KS Basebal Wrocław na uropie.


Wrocław_1: Macie niezłą knajpkę w Jaśle .Ami coś tam. Spaliśmy tam i nie tylko. jeszcze raz pozdro i do zobaczenia za rok
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Jasło vs Wrocław

Post autor: natalijka »

to chodzi o Amigo :D
Awatar użytkownika
Kicia
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 grudnia 2006, 00:25
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasło vs Wrocław

Post autor: Kicia »

W niedzielę odbył się mecz baseball'owy z Wrocławiem. Niestety nie oglądałam całego ( 1 godzina) i nasi dostawali 5:0 :P nie wiem jak później się akcja potoczyła. Jednak miło było popatrzeć na zawodników, a to był mój pierwszy raz na tego typu meczach. Na żywo całkiem inaczej to wygląda niż na amerykańskich filmach ;) :D
Pablodiablo
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 18 września 2006, 08:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Jasło vs Wrocław

Post autor: Pablodiablo »

W niedzielnym meczu nie było wyniku 5:0- jesli juz to 3:0 ale mecz zakonczył się wynikiem 20:10 dla JKB PANTER w 7 zmianie na przewage.
Awatar użytkownika
Kicia
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 grudnia 2006, 00:25
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasło vs Wrocław

Post autor: Kicia »

Hymmm... a wydawało mi się, że był przez chwilę taki wynik. No nic, może nie :D Ważne, że wygraliśmy !!! Chyba częściej będę zaglądać na mecze Panter.
Kolo Barthez
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 lipca 2007, 15:47
Lokalizacja: Jasło

Re: Jasło vs Wrocław

Post autor: Kolo Barthez »

Jak zwykle świetny mecz :super: !!! Musiał by się stać cud aby Pantery nie awansowały do Ekstraklasy!!! :D
ODPOWIEDZ