Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: Anek »

Ponieważ dziś zauważyłam nowy szyld "KLUB SEPIA" zamiast Biały Kot to jestem ciekawa czy posiada ktoś jakieś bliższe informacje, co to za miejsce czy jest już otwarte lub kiedy planowane jest otwarcie.
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: wilhelm »

Sobota-dokladnej godziny nie znam, ale widzialem cos na fejsie :D
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: scand »

słabo wypadło otwarcie, same karki zaszczyciły obecnoscia, psy wpadły " bo jest za głośno" HAHAHAHA :rotfl: przebój Dj'a to Big Cyc " Facet to świnia"


5/10 ale dobrze, że jest konkurecja dla jeszcze słabszej manufaktury..
Mieszko_1985
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 232
Rejestracja: 29 lutego 2012, 19:55

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: Mieszko_1985 »

wjazd policji do klubu nocnego o to, że jest za głośno od razu przysuwa mi myśl, że widać trzeba ich opłacać, żeby im to nie przeszkadzało. za czasów śp. europy to niby okolicznym mieszkańcom nie przeszkadzał hasał z dyskoteki, a do tego darcie ryja, załatwianie się na ich budynki lub posesje i ciągłe bijatyki, już pominę fakt, że nie jeden tam prawie na tamtym świecie skończył. i co w europie było ok, ale jak ktoś nie jest byłym milicjantem to będą mu robić problemy?
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: Grunwald »

Klub spoko lepiej sieprezentuje niz "Kot" .. wjazd psów smieszny jak oni sami pewnie nie mieli podarunku w tylnia cześc ciała wcześniej... dobrze że jest konkurencja w mieście jak wyżej ktoś zauważył :) Powodzenia zycze !
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: Bibendoo »

Grunwald pisze:Klub spoko lepiej sieprezentuje niz "Kot" .. wjazd psów smieszny jak oni sami pewnie nie mieli podarunku w tylnia cześc ciała wcześniej... dobrze że jest konkurencja w mieście jak wyżej ktoś zauważył :) Powodzenia zycze !
Co Cię tak rajcuje ta konkurencja. W Jaśle żeby nie wiem jaki (jak to nazywacie) "KLUB" powstał to i tak będa tam chodzic te same mordy co wszędzie robią syf i z każdego miejsca zrobią mordownie i chlew, i tak zrobią bydło. Policja lub Rada Miasta powinna zrobić porządek bo nikt nie zwraca uwagi na to że normalni okoliczni mieszkańcy nie mogą spać w nocy, dzieci się budzą, :dobani: wszystko zaszczane i zarzygane wkoło taki pseudo lokal w centrum miasta to nie do pomyślenia. Kto im dał wogóle przyzwolenie i koncesje na alkohol, było tyle skarg okolicznych mieszkańców ze Staszica i okolic na to miejsce, co sie tu wogóle wyrabia to nie normalne :cisza: :cisza:
Ojciec Pio
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 8 października 2011, 17:40

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: Ojciec Pio »

To ja mam takie pytanie, gdzie można sie pobawić w jaśle po zamknieciu europy. Jakoś jak europa funkcjonowała to nie było skarg a to bylo centrum miasta i wiele ludzi mieszkało blisko, wiec ja nie rozumiem w czym problem.

Klub muzyczny nareszcie powstał z pierwszego zdarzenia w jaśle wiec bądźmy wdzięczni że coś takiego w ogóle istnieje.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: ananasek »

Ojciec Pio pisze:Jakoś jak europa funkcjonowała to nie było skarg a to bylo centrum miasta i wiele ludzi mieszkało blisko
Otóż to!
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: Pemek94 »

No czy z pierwszego zdarzenia to bym aż tak nie twierdził, pożyjemy zobaczymy. Życzę właścicielowi jak najlepiej bo postawił sobie wysoko poprzeczkę przejmując ten lokal. Nie chce mówić o jakimś fatum czy coś ale jednak coś nad tym miejscem wisi. Możliwe, że po prostu było to złe zarządzanie i brak pomysłu poprzednich właścicieli. Wszystko zweryfikuje okres zimowy, jeśli knajpa przetrwa dość dobrze to można powiedzieć o jakimś sukcesie właściciela, jak już pisałem, pożyjemy, zobaczymy ;)
sensual
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 3 sierpnia 2012, 09:58

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: sensual »

Kto z was tam już się bawił?? :) I jaka opiania ? :D
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: mlody1 »

Byłem w środę w klubie sepia (tam gdzie był Biały kot, FENIX) itd. powiem szczerze, że nawet fajny klimacik - na pewno jest lepiej niż było za czasów poprzedników... Grał jakiś taki młody muzyk, ale w necie widziałem też jakieś plakaty z innymi DJ'ami. Polecam placuszki po węgiersku - palce lizać.. Może troszkę za gorąco, jak jest dużo osób, ale nie ma idealinych miejsc...

Btw. tutaj są aktualne imprezy z tego co widzę plakaty itd - http://www.facebook.com/clubsepia
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: trus »

Wybiera się ktoś dziś lub jutro na imprezkę do tego klubu? Jaki przedział wiekowy? Ogólnie dużo ludzi? Z góry dzięki ja info.
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: mlody1 »

Widzialem na fejsie karaoke i imprezy na przyszly tydzien.. Dzisiaj rzeczywiscie jest impreza, bo na fejsie widzialem.. Ja wpadne na chwile ze znajomymi.. :D

T.
sensual
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 3 sierpnia 2012, 09:58

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: sensual »

Przeglądałam zdjęcia na fb z chyba z pierwszej imprezy to za wiele osób nie było.. wiadomo to się dopiero rozkręca :) ...a przedział wiekowy to 25+. Kto był na tej co grał dj Marcus?? :)
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Klub Sepia Jasło- Dawny Biały kot

Post autor: Mała_Miczitanka »

A w ten weekend jest płatne wejście? Bo na fb sa dwa plakaty - jeden na którym jest napisane ze free, a na drugim że 5zł.
ODPOWIEDZ