Dobra restauracja na oświadczyny

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
stock
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 18 lipca 2012, 18:15

Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: stock »

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat dobrych restauracji w których mógłbym się oswiadczyc mojej Wybrance.
W gre wchodzi ładny wystrój i przyjemna atmosfera. Odrazu mowie ze odpadają puby/pizzerie itp
Pozdrawiam
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: wilhelm »

Hej. kumpel kiedys oswiadczal sie swojej obecnej zonie Pod Skala, pare lat temu co prawda, ale zorganizowali osobne pomieszczenie, nakryli jakos stol na ta okazje no i kwiaty jakies byly jak juz przyszli. Pierscionek nawet ukryli specjalnie. Podobno wszystko an wysokim poziomie. Szczegolow nie znam, ale mozesz podjechac zapytac jak to u nich to wyglada. No i powodzenia :D :)
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: Strange Love »

W nowej Panoramie wieczorem na balkonie świetny widok ;)
stock
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 18 lipca 2012, 18:15

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: stock »

Wlasnie raz przeglądałem strone Pod Skała i widziałem ze nie organizuja tam zaręczyn , ale podjade i popytam mam jeszcze troche czasu :) Od poczatku myslalem o tej restauracji lecz chce rozwazyc wszystkie dostępne opcje :))
careless
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 5 września 2011, 21:10

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: careless »

restauracja artis - moderowka.
przepiekny ogrod! znajdziesz tam trzy sale, jedna ogolno dostepna [stoliki oddzielone parawanami], jedna nowa oddalona od baru i kuchni oraz tzw zielona salka mieszczaca sie na pietrze - super dyskretna. skontaktuj sie z obsluga, na pewno pomoga ;-)
stock
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 18 lipca 2012, 18:15

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: stock »

a w tym artisie panuje dobra atmosfera ? i jak z jedzeniem bo wiadomo :D nie bd tylko siedziec ;) pozatym to ma byc do konca zycia zapamietane ;)
Ayranna
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 27 czerwca 2012, 15:00

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: Ayranna »

A może nowa restauracja Perła?? nie byłam tam,ale znajoma była na pewnym pokazie i podobał jej się wystrój ;)
stock
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 18 lipca 2012, 18:15

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: stock »

Perła odpada wystrój jest ok , ale własciciel ponoc nie zabardzo :)
careless
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 5 września 2011, 21:10

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: careless »

kuchnia jest znakomita!

wiadome, ze w restauracji nie bedziesz tylko siedziec, do dyspozycji masz takze przepiekny ogrod-park, w sam raz na spacer :) no i przyokazji masz hotel :P

mysle, ze kelnerzy lub szefowa kuchni bez problemu doradza ci najlepsza opcje, okaza ludzkie podjescie a nie tylko wizja zarobku :)


edit: co do atmosfery. po wjezdzie na parking odczujesz sam, ze atmosfera jest inna niz w lokalu przykladowo venus czy pod skala. drzewa swietnie odetna od drogi i halasu. prawdziwie przytulna i dyskretna atmosfera.


najlepiej podjedz i zapytaj. jak pisalem - doradza najlepiej :)
stock
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 18 lipca 2012, 18:15

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: stock »

Podjade podjade ;) dziekuje za doradzenie restauracji :-) napewno wybiore ktorąs z tych które podaliscie :) aczkolwiek dalej jestem otwarty na propozycje :p
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: avicularia »

A to musi być restauracja? może coś bardziej fikuśnego wymyśl. A jak już musi być restauracja ,to może niekonieczne w Jaśle, wyjedźcie na weekend we dwoje i oświadcz się w nieznanym wam miejscu, np w góralskiej chacie w Bukowinie Tatrzańskiej.
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: Szeherezada »

Polecam Pod Skałą. Ładny wystrój, miła atmosfera i smaczne jedzenie. Poza tym jest tam taka mała salka, którą kiedyś zarezerwowałam na urodziny swojego Mężczyzny. Przyszliśmy i wszystko było pięknie nakryte, świece itp. Pozostałe stoliki zostały na ten wieczór usunięte i byliśmy tylko we dwoje. Jak najbardziej polecam:)
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: avicularia »

Dalej będę lobbować za tym,żeby się ruszyć poza Jasło :D Jeśli już nie chcesz wyjechać z przyszłą narzeczoną gdzieś dalej to może chociaż do Krosna :D http://www.masis.com.pl/galeria.html Orientalne jedzenie , fajna sceneria i mają osobną salkę na takie właśnie spotkania. Jadłam tam i jedzenie fantastyczne. :hyhy:
stock
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 18 lipca 2012, 18:15

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: stock »

pomysle pomysle :) o tym Krośnie :p
jesusmyname
Guru
Guru
Posty: 168
Rejestracja: 22 marca 2012, 16:42

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: jesusmyname »

Oświadczyny w restauracji, moim zdaniem to kiepski pomysł, no ale może kobiety doradzą coś innego.
ODPOWIEDZ