Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Aga75
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:30
Lokalizacja: Szerzyny

Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: Aga75 »

Witam. Właśnie skorzystałam z cateringu z Restauracji Różana organizując przyjęcie komunijne córci w domu, i gorąco polecam!!! Poprostu REWELACJA!!! Wszystko dopięte na ostatni guzik!!! Potrawy smaczne świeże i pięknie podane!!! Jeżeli ktoś rozważa organizacje przyjęć w domu z zamknietymi oczami może skorzystać z cateringu w Różanej i napewno nie bedzie żalowal!! A wręcz będzie zachwycony jak ja wraz z gośćmi!!!
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: obiektywnyObserwator »

To wspaniale! Na taki post czekałem od dłuższej chwili, także chcę zrobić u siebie
w domu małą imprezkę. Cieszę się, że jest tak dobra i smaczna kuchnia jak ta
w Różanej. Już spieszę z wykonaniem telefonu do tej znamienitej restauracji.
Tak jak piszesz "wszystko dopięte na ostatni guzik" a czy moi goście dopną swoje
guziki po niezapomnianej, pysznej i dużej wyżerce jaką na pewno zaserwuje mi
catering z tej super restauracji ?
Aga75
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:30
Lokalizacja: Szerzyny

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: Aga75 »

Obawiam się że z "z dopięciem spodni" po catreingu z Różanej może być problem!!! Jedzenia jest taka ilość ze wrecz nie do przejedzenia!!! I jak wspominałam smaczne i cudnie podane!!! Coś dla podniebienia ale i walory estetyczne wspaniałe!!
poppy
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 15 października 2010, 11:26

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: poppy »

:szok: sweet heh
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: areo1234 »

haha:) nie złą reklamę Sobie robicie:) hah:D
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: obiektywnyObserwator »

Nie widzicie ironii w moim poście?
Już kilka, jak nie kilkanaście postów napisałem o tym, jak to sobie knajpy reklamę robią.
Pojawia się nowy nick i od razu same superlatywy o jakiejś knajpę, toż to reklamą
śmierdzi na kilometr! Bo jakoś nie chce mi się wierzyć ze aga75 tak bardzo była zadowolona
żeby wchodzić na forum, konto zakładać i takiego posta pisać . :hyhy:
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: Kamyk »

obiektywnyObserwator pisze:Nie widzicie ironii w moim poście?
Już kilka, jak nie kilkanaście postów napisałem o tym, jak to sobie knajpy reklamę robią.
Pojawia się nowy nick i od razu same superlatywy o jakiejś knajpę, toż to reklamą
śmierdzi na kilometr! Bo jakoś nie chce mi się wierzyć ze aga75 tak bardzo była zadowolona
żeby wchodzić na forum, konto zakładać i takiego posta pisać . :hyhy:

100% racji :super:
Aga75
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:30
Lokalizacja: Szerzyny

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: Aga75 »

I tu nie rozumię o co chodzi!!! W dniu 13 maja moje dziecko a dokladnie córcia miała komunie i zamowilam catring z Różanej!!! Wystawiłam pochlebna opinie bo poprostu byłam zadowolona!!! Ale widze że niktóre osoby nie maja nic do roboty i siedza nonstop necie i doszukuja sie !!! A może gdyby poszly do pracy to moglyby skorzystac z cateringu !!! Bo tak odnosze wrażenie ze poprostu zawisc przez niektorych przemaiwa!!! I podkreślam skorzystalam z cateingu z Różanej i skorzystam jeszcze nie raz!!
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: wojasxxx »

To nie zawiśc tylko doświadczenie,nie trzeba być zresztą wytrawnym forumowiczem żeby się dopatrzeć takiej reklamy :(
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: Kamyk »

Aga75 pisze:Bo tak odnosze wrażenie ze poprostu zawisc przez niektorych przemaiwa!!! I podkreślam skorzystalam z cateingu z Różanej i skorzystam jeszcze nie raz!!
Zawiść? :mur: To ja nie rozumiem. Mój poprzednik ma rację, co pojawi się nowy użytkownik to nagle jest milion pochlebnych komentarzy na dany temat. Rozumiem wyrażanie własnej opinii itd. Ale nie zakładanie kont, żeby robić reklamę :cisza:
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: oth »

ile koszstuje catering na osobę, na chrzciny, komunię lub inne przyjęcie?
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: obiektywnyObserwator »

Aga75 pisze:I tu nie rozumię o co chodzi!!! W dniu 13 maja moje dziecko a dokladnie córcia miała komunie i zamowilam catring z Różanej!!! Wystawiłam pochlebna opinie bo poprostu byłam zadowolona!!! Ale widze że niktóre osoby nie maja nic do roboty i siedza nonstop necie i doszukuja sie !!! A może gdyby poszly do pracy to moglyby skorzystac z cateringu !!! Bo tak odnosze wrażenie ze poprostu zawisc przez niektorych przemaiwa!!! I podkreślam skorzystalam z cateingu z Różanej i skorzystam jeszcze nie raz!!
Już spieszę z odpowiedzią. Przeglądnij sobie inne tematy dotyczące knajp w Jaśle a zobaczysz
jak nachalna i głupia może być czasem reklama przez nie stosowana. A twoja pochwała jest
taka słodka i przemilutka, że jeśli byłbym właścicielem tej knajpy to myślę, że z 50 zł bym Ci
odpalił na drobne wydatki za taką reklamę.
Jak byś przeczytała moje posty to wiedziała byś, że pracuję i jednak mam coś do roboty. I nie
siedzę na necie z nudów. Pracuję na kompie przełączając okienka z Excela, na Worda i na Cada.
Więc w niczym nie przeszkadza mi mieć otwarte jeszcze jedno okienko w którym jest
to forum i od czasu do czasu w ramach rozluźnienia zerkam co tu się dzieje i od razu humor
lepszy i efektywność wzrasta.
Stać mnie na catering nawet i z Różanej, ale jak zapraszam gości do siebie to robię coś sam, bo gdy
widzę ich zaskoczone i zadowolone miny, mówię, że ja to zrobiłem po czym dumny podaję swoim
współbiesiadnikom ten przepis :hyhy:
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: szmitu3 »

AGA 75 - nie ośmieszaj się z cateringiem z Różanej . Jeśli ktoś kiedykolwiek będzie najedzony , to tylko dziewczyna chora na anoreksje , która nic nie możne jeść...
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: dado »

Naprawdę,żenujące pochwały...nawet,jakby to było i dobre,to wystarczy napisać krótko :zamawiałem w Różanej, jest Ok,jakbyście mieli wątpliwości polecam,kontak na priv...a nie takie słodkości że się rzygać chce,a nie zamawiać
Awatar użytkownika
pluskwa
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 10 listopada 2008, 18:34

Re: Wspaniały catering z Restauracji Różana!!!

Post autor: pluskwa »

szmitu3 pisze:AGA 75 - nie ośmieszaj się z cateringiem z Różanej . Jeśli ktoś kiedykolwiek będzie najedzony , to tylko dziewczyna chora na anoreksje , która nic nie możne jeść...
=> 100% prawdy
ODPOWIEDZ