Obiady w Jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Piotr323
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 6 listopada 2013, 20:15

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Piotr323 »

Polecam!!!!! Pokuse !!!!!! Obiad bardzo smaczny Pychotka :-) i sałatkę z Kurczakiem rewelacja !!!
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: CYNGIEL »

Pokusa? Czy tam naprawdę ktoś przychodzi?
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Kudłaty »

Gdzie jest ta Pokusa??
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Zynek6 »

Kudłaty pisze:Gdzie jest ta Pokusa??
Na ul. Śniadeckich, na dole w budynku przy Hucie Szkła
best
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 grudnia 2013, 13:16

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: best »

Obiady dnia w cenie 9.90 zł w restauracji ,,Pokusa,, Jasło ul.Śniadeckich 17 ( Obok Stadionu Czarnych Jasło )
dowóz na tel. 662 166 002.
Lokal czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00
W soboty i niedzielę możliwość organizowania imprez okolicznościowych, do dyspozycji dwie sale bankietowe z oddzielnymi wejściami. Rezerwacje lokalu pod tel. 886 696 452.
KOLEŚ
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 13 listopada 2006, 20:45
Lokalizacja: JASŁO

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: KOLEŚ »

witam wszystkich. dawno mnie nie było w Jaśle, potrzebuje dobrych obiadów, nie chce mi się gotować, zresztą nie mam też czasu. mam prośbę, polećcie mi fajną knajpkę w Jaśle która dobrze gotuje. od razu mówię że nie interesują mnie dzikie promocje po 9 - 10 zeta, trocin nie jadam.
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Bandit »

KOLEŚ pisze:witam wszystkich. dawno mnie nie było w Jaśle, potrzebuje dobrych obiadów, nie chce mi się gotować, zresztą nie mam też czasu. mam prośbę, polećcie mi fajną knajpkę w Jaśle która dobrze gotuje. od razu mówię że nie interesują mnie dzikie promocje po 9 - 10 zeta, trocin nie jadam.
Spróbuj w Małopolsce. Mam nadzieję, że nie pomyliłem nazwy. Jak jedziesz na Nowy Żmigród, za przejazdem kolejowym, po lewej stronie. Wszystko robione na bieżąco, bez odgrzewania kotleta. Trzeba chwilę czekać, no ale dania naprawdę smaczne. W sumie byłem tam, tylko dwa razy, ale jak mam zjeść na mieście i w Jaśle, to już tam będę to robił.
KOLEŚ
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 13 listopada 2006, 20:45
Lokalizacja: JASŁO

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: KOLEŚ »

Dzięki za szybką pomoc, znam ten lokal, Państwa Schabińskich, wole zjeść coś w innym miejscu i nie ze względu, że nie smakuje mi, zresztą nawet u nich nie jadłem.
KOLEŚ
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 13 listopada 2006, 20:45
Lokalizacja: JASŁO

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: KOLEŚ »

oj coś widzę, że Jasło to zagłębie pizzy i kebabów. hhhmmm spróbuje w Jasielu później u grubcia, zobaczymy.
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: marley »

nie polecam Grubcia
KOLEŚ
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 13 listopada 2006, 20:45
Lokalizacja: JASŁO

Post autor: KOLEŚ »

A widzisz, ja spróbowałem , właśnie dzisiaj i bardzo mi smakowało, byłem mile zaskoczony!
smakosz1
Weteran
Weteran
Posty: 78
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 21:09

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: smakosz1 »

KOLEŚ pisze:witam wszystkich. dawno mnie nie było w Jaśle, potrzebuje dobrych obiadów, nie chce mi się gotować, zresztą nie mam też czasu. mam prośbę, polećcie mi fajną knajpkę w Jaśle która dobrze gotuje. od razu mówię że nie interesują mnie dzikie promocje po 9 - 10 zeta, trocin nie jadam.
Zapraszam do "IMPRESJI"

www.facebook.com/impresjajaslo

Napewno znajdziesz coś dla Siebie.
danielo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwietnia 2011, 14:15

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: danielo »

ja tam zagladam na gastronauci.pl jeśli nie wiem co i gdzie, wiadomo, ze te opinie to tak przez pół można brać bo każdy tam pisze co chce jak i na forum, ale najlepiej to obczaić sobie jakaś jedną dobra i po kłopocie
marco12
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 lutego 2014, 18:25

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: marco12 »

KOLEŚ pisze:Dzięki za szybką pomoc, znam ten lokal, Państwa Schabińskich, wole zjeść coś w innym miejscu i nie ze względu, że nie smakuje mi, zresztą nawet u nich nie jadłem.
Tylko wiele lokali,pizzeri itp nalezy w Jaśle do tych państwa wiec musisz sie liczyć ze czy tak czy inaczej mozesz zajadac u nich :orany:
KOLEŚ
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 13 listopada 2006, 20:45
Lokalizacja: JASŁO

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: KOLEŚ »

nie tak wiele bo dwa, i na pewno u nich jadł nie będę. nie tylko oni w Jaśle
ODPOWIEDZ