Obiady w Jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
pytajacy
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwietnia 2012, 16:55

Obiady w Jaśle

Post autor: pytajacy »

Witam!

Chcialbym wykupić sobie abonament na (domowe) obiady w jakiejs knajpie / barze w Jaśle. Macie jakieś doświadczenia w Tym temacie? Gdzie jest smacznie i jak sie kształtują ceny?


Pozdrawiam
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: julia1978 »

Smacznie jest w kawiarence Grubcio przy MOSIRze, świetne obiady są w restauracji Swojskie jadło w Zimnej Wodzie. W obu tych miejscach chyba można wykupić abonament.
jartys

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: jartys »

A w którym miejscu w Zimnej Wodzie jest ta restauracja? Wiem tylko gdzie jest masarnia;-)
Awatar użytkownika
add
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 26 lutego 2008, 17:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: add »

Mi smakuje jedzenie w barze PSS Społem przy ul. Kościuszki (blisko komendy Policji). Ceny naprawdę niskie a jedzenie dobre;) Nie trzeba wykupywać abonamentu bo chyba i tak wyjdzie taniej niż gdziekolwiek:P - dla przykładu: ruskie pierogi (12 szt.) 4 zł, zupa pieczarkowa coś koło 2 zł.
Jantar
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 17 czerwca 2006, 12:38
Lokalizacja: Z domu

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Jantar »

Restauracja Shake, na ulicy 17 stycznia, zaraz koło biedronki. Polecam, dobre ceny, dobre jadło ;)
Awatar użytkownika
jurex
Weteran
Weteran
Posty: 78
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 20:56

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: jurex »

TIVOLA super zestawy dnia w cenie 10zł ............ polecam
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: antykieckowy »

Jako zawodowy kucharz jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o jedzenie i po przetestowaniu wszystkich barów w Jaśle mogę polecić tylko dwa - Shake i Bar Wiki. Reszta to tragedia cenowo i smakowo a w wielu przypadkach także pod względem obsługi klienta.

Bar mleczny na Kościuszki byłby być może do zaakceptowania gdyby nie okropna obsługa - oczekiwanie na posiłek sięga nierzadko od 60 min w godzinach okołopołudniowych do 30 min po południu i rano. Jednym słowem jest to typowy bar, który zatrzymał się w czasie i dalej funkcjonuje jak w PRLu.

Grubcio - obsługa miła ale jedzenie przedobrzone i bardzo drogie.

Trafunkowe bary omijać z daleka. Oprócz okropnego smaku, jedzenie tam grozi rozwolnieniem.

Reszta barów trzyma się chyba powiedzenia "głodnemu posmakuje wszystko" i nie bardzo się starają co generalnie dziwi bo konkurencja jest ogromna.
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Bibendoo »

Kiedyś byly obiady w Toscani dość smaczne. Ale teraz jak dla mnie na prawdę smaczne i nie drogie w stosunku do jakości to są w Manufakturze na K. Wielkiego, zupa i drugie pycha. Nie wiem czy są w abonamencie, ale mają menu na caly miesiąc i można sobie wybrać w jaki dzień co się chce akurat zjeść. POLECAMM< mnniammm :ok: :ok: :ok:
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Pemek94 »

Ja mogę polecić bar na dawnym EnergoPalu a teraz Bliskiej ;) Na prawdę bardzo smacznie i dość tanio, przy tym porcje są bardzo duże w porównaniu do innych barów w Jaśle ;)
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: julia1978 »

jartys pisze:A w którym miejscu w Zimnej Wodzie jest ta restauracja? Wiem tylko gdzie jest masarnia;-)
Trzeba skręcić z głównej w prawo przy tartaku, potem pierwsza w lewo i jesteś na miejscu. Polecam. Nie dosyć,że pysznie, to jeszcze ogromne porcje. Kiedyś świetne jedzenie było też w Manufakturze, ale niestety chyba zmienili kucharza :(
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: rabiosa91 »

Nie wiem czy znacie, ale świetne jadło jest na ulicy Towarowej, bar ELITTE. Jest to bar do który odwiedzają regularnie moi znajomi którzy przejeżdżają przez Jasło,a znam również przypadki że mimo ze ich trasa nie przebiegała przez Jasło robili dodatkowe 10-20 km aby zjeść właśnie w tym barze. Jesli chodzi o moją przygodę z tym barem również muszę stwerdzić ze jedzenie jest po prostu REWELACYJNE :)
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: kociamberek »

W Elite jedzenie jest "dobre barowe" ale na pewno nie rewelacyjne, a ostatnio jest odwrotnie proporcjonalne do ceny
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Regulator »

Bar naprzeciwko Policji - jedzenie dobre i bardzo tanie. Niestety organizacja fatalna, nie ma żadnych numerków ani nic, a przy takich tłumach jak tam przydałyby się.
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: sebastiano19 »

Pemek94 pisze:Ja mogę polecić bar na dawnym EnergoPalu a teraz Bliskiej ;) Na prawdę bardzo smacznie i dość tanio, przy tym porcje są bardzo duże w porównaniu do innych barów w Jaśle ;)

zamówiłem tam raz placka po węgiersku ble..często z braku innych możliwości stołuję się w mlecznym na Kościuszki powiem szczerze tak tanio to nigdzie nie ma a i smacznie jest trzeba przyznać..nie w prawdzie jak u mamy ale na prawdę jest Okay..już nie wspominając, że za 6 zł dwa dania do syta (nie mięsne)

natomiast jeśli chodzi o ultrasmaczne dania i cena nie jest czynnikiem wiodącym to jak dla mnie manufaktura jest teraz knajpą gdzie smaczne i pomysłowe zestawy serwują..
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Witka »

Nie wiem dlaczego większość zachwyca się tym barem mlecznym na przeciwko policji,ja raz jadłam tam gołąbki i myślałam że zwymiotuje nigdy tak ohydnych nie jadłam. Szczerze wole zapłacić więcej i zjeść coś naprawdę dobrego i dlatego jak najbardziej polecam kawiarenkę GRUBCIO.
ODPOWIEDZ