Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
monis2009
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 30 czerwca 2011, 09:44

Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: monis2009 »

Proszę o wypowiedzi osoby które posiadają prawdziwe informacje na temat tego czy ta Restauracja przetrwa?? :(
Mam mieć tam wesele w tym roku. Słyszałam różne rzeczy, że kelnerki się pozwalniały (wszystkie), bo pracodawca nie płacił wypłat, bo nie ma z czego, że teraz kelneruje tam m.in. młoda kucharka, bez doświadczenia kelnerskiego??
Szczerze zaczełam już obdzwaniać inne restauracje szukając jakiegoś wolnego terminu.
Krążą też pogłoski, że lokal ma być zamknięty bo splajtował?? :(
Czy ktoś z Was ma tam też zamówione wesele???
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: T135 »

bylem tam niedawno na obiedzie i nic takiego nie zauważyłem, jedzenie pyszne, kelnerka także normalna, kulturalna widać że ma doświadczenie. Szkoda by było bo fajna restauracja.
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: mila »

Bez paniki- zamiast sluchac plotek, lepiej podejsc do tej szefowej kuchni i pogadac szczerze, mozna wyczaic z gadki pewne rzeczy... poza tym nawet jakby mieli padac, to przeciez dokoncza, to co maja, zeby troche zarobic...- tez tam bawie w lecie ma byc zaje...:)
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: Bibendoo »

Też słyszałam że nie jest tam za wesoło i że nie płacą ludziom, mysle że mimo wszystko powinni się zachować honorowo i zadatkowane wesela zrealizować. Sprawdzcie w umowach czy maćie wpisane ze wpłaciliscie ZADATEK czy ZALICZKE na poczet przyszłej imprezy. Jeśli pisze że to zadatek to może się okazac że jest BEZZWROTNY!!!, i zwiną interesik i szukaj wiatru w polu. Zaliczke muszą zwrócić, chyba że też sie zdążą ulotnić, współczuje :(
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: sebastiano19 »

Qń by się uśmiał co ty piszesz kolego zastanów się co komuś z zaliczki, kiedy np miesiąc przed ślubem ktoś zostanie na lodzie bez restauracji?? WTF??

a poza tym..

ja też nie dawno tam byłem odbywała się jakaś impreza okolicznościowa a Mało normalnie sobie radziła więc nie wiem skąd ta panika..ktoś coś usłyszy dołoży i Ci którzy mają pożywkę rozsiewają pocztą pantoflowa nie prawdziwe informacje..

dodam tylko, żeby uspokoić tych o słabych nerwach, że rozmawiałem z osobą decyzyjną w Mało i Pani przekazała dodatkowe info, że po tym jak padło łowisko pstrąga w Dębowcu Mało przejęła na terminy wiosenne i letnie 7 wesel ( o ile dobrze pamietam) z łowiska, więc raczej nie są padaką tylko dobrze się mają:)

zresztą ktoś za jakiś czas podejrzewam z użytkowników napisze uczciwą opinie po tym jak zabawi tam na weselichu!

pzdr.
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Dokładnie, nie stresujcie ludzi, którzy i tak mają niezłe nerwy przed ślubem. Byłam w podobnej sytuacji rok temu. Zamówiliśmy na przyjęcie Łowisko Pstrąga (w czasach, kiedy jeszcze super prosperował i miał dużo klientów, jakieś 2 lata przed ślubem; bardzo nam zależało na tym miejscu i terminie). Im bliżej było do wesela, tym więcej niepokojących informacji słyszeliśmy o tym miejscu. W końcu pojechaliśmy tam i zapytaliśmy wprost o co chodzi. I faktycznie restauracja, jako taka, już nie prosperowała, ale przyjęcia realizowali bez żadnych problemów. I nasze wesele też takie było, pyszne jedzenie, fajny klimat, obsługa również fajna i miła.
Tak, jak pisze poprzednik, nie watro przejmować się plotkami. Moim zdaniem najlepiej samemu się zainteresować i zapytać. W końcu płacicie i wymagacie. Nikt nie chce być postawiony później w niezręcznej sytuacji, choć mało prawdopodobne, żeby odmówili organizację wesela na ''5 min przed''.
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: pomelo »

Ja niestety dostałam zwrot zaliczki z Lowiska Pstrąga na ten rok miałam zamówiony lokal na nieco inną impreze i ........BARDZO żałuje ,że już ten lokal nie prosperuje bo jest tam przepięknie!!!!
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: Jagoda Fioletowa »

pomelo pisze:Ja niestety dostałam zwrot zaliczki z Lowiska Pstrąga na ten rok miałam zamówiony lokal na nieco inną impreze i ........BARDZO żałuje ,że już ten lokal nie prosperuje bo jest tam przepięknie!!!!

Tak to prawda, Łowisko Pstrąga już nie działa. Moja kuzynka chciała mieć tam wesele w tym roku, ale niestety już się nie dało. W tamtym roku odbywało się tam moje wesele i już wtedy restauracja realizowała tylko umówione z dużym wyprzedzeniem imprezy.
Szkoda, że Łowisko już nie prosperuje, bo na początku było tam super. Klimat, jedzenie. Szkoda, że z zarządzaniem nie wyszło.
małopolska
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 3 listopada 2011, 17:48

Re: Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: małopolska »

W Imieniu Restauracji Małopolska chcę wszystkich uspokoić i zapewnić, że Restauracja istnieje, nie plajtuje, a wszystkie imprezy odbędą się zgodnie z podpisanymi umowami.
Z poważaniem Restauracja Małopolska
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: obiektywnyObserwator »

Można...? Można :hyhy:
Koniec plotek, domysłów i postów typu: "...słyszałem..., ...ktoś mówił..., ...mam znajomego który słyszał..." itp. itd
zuza2012
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 marca 2012, 17:29

Re: Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: zuza2012 »

Nie przekonała mnie wypowiedz Pani z Małopolskiej. Ja byłam niedawno pytać o terminy na wesela i ustawiłam sie w kolejce na barze bo przedemną stał Pan. Podeszła jakaś dziewczyna z baru a ten Pan co stał przedemną wyciągnął legitymację i przedstawił się jako komornik sądowy. Barmanka pobiegła po tego śmiesznego Pana chyba właściciel. :mur: Ostatecznie zrezygnowaliśmy z organizowania tam przyjęcia, bo lepiej nie ryzykować.
zuza2012
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 marca 2012, 17:29

Re: Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: zuza2012 »

I nie ważne czy zadatek czy zaliczka. ani jednego ani drugiego nie zwrócą bo nie mają z czego.
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: adu28 »

Kiedy wlascicielka byla p Lukash to restauracja kwitnela .,Nie wspominam jej mile jako szefa ,ale o restauracje dbala:) Potem lokal sprzedala i nowy wlasciciel nie umial juz tak o ta restauracje zadbac ,wiec pewno dlatego tak jest!
zakopce30
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 6 marca 2013, 12:40

Re: Co się dzieje z Restauracją Małopolska??

Post autor: zakopce30 »

Bylem w tej Restauracji smacznie zjadlem i polecam jeszcze tam wroce jak bede blizej jasla:)
ODPOWIEDZ