Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
jadowite bydle
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 6 kwietnia 2011, 20:44

Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: jadowite bydle »

Forumowicze i Forumowiczki!

zwracam się do was z ogromną prośbą. W gorący wyborczy wieczór pragnę zjeść kebaba. Nigdy tego jeszcze nie robiłem na jasielskiej ziemi więc chcę by była to chwila wyjątkowa, którą zapamiętam na całe życie. Stąd proszę was serdecznie powiedzcie gdzie jest w Jaśle najlepszy KEBAB. Najlepiej w cieście, bo przyznać muszę, że upodobałem sobie kebaby w cieście. Te w bułce nie obrażają co prawda moich kubków smakowych ale są jakieś takie... plebejskie. Ja zaś poszukuję kebaba szlacheckiego, kebabowej ekstraklasy, prawdziwej perły! Cena nie gra roli, za kebabowy orgazm jestem gotów zapłacić każdą cenę. Nie liczy się dla mnie wygląd kebabowni, liczy się przecież smak. Nie raz zgubiło mnie przeświadczenie, że "w tej chamskiej budzie na pewno będzie chamski kebab". Nie! Nie oceniam już kebaba po kebabowni. Liczy się serce jakie musi kucharz wkładać w kucharzenie. Mam nadzieję, że gdzieś w naszym pięknym mieście jest takie miejsce. Miejsce gdzie kebabiarz wkłada serce w tworzenie kebabowego arcydzieła, gdzie ciasto jest delikatne, zielenina świeża, sos wysublimowany (chcę przede wszystkim czuć smak mięsiwa nie zaś sosu) a mięso cieplutkie i wyobracane. Właśnie! Kebabowe mięso musi się obracać, polecajcie tylko takie kebabownie gdzie na szpicu obraca się wielki kawał mięsiwa.

Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: OBCY »

w Grzymale sa dobre kebaby !
Powiem ze Twoj opis mnie strasznie rozbawil ha ha ha
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: CZ_1910 »

hahaha.
Również polecam "U Grzymały".
proponuję także spróbować dania "frytki w posypce " ;)
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: oth »

Koło PKS-u iście chamski Faraon, ale kebaby mają nieliche, choć nie mam dokładnych danych jak bardzo wyobracane. ;)
KakaR
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 20:02
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: KakaR »

Heh...jakoś w czerwcu zjadłem w Jaśle swojego pierwszego kebaba (fajnie było uświadomić sobie, że coś takiego tam już dotarło), zaraz niedaleko Małego Kościółka (jakoś w bezpośrednim sąsiedztwie dawnej Monalisy - a może ona tam dalej jest? - przepraszam, ale jestem grubo do tyłu w kwestii zmian w moim rodzinnym mieście i nawet nie znam nazwy lokalu). Zapłaciłem, o ile mnie pamięć nie myli (na pewno nie mniej) 9 zł za coś, co w Krakowie za "kebab" by raczej nie uznano. Mieszkam w Krakowie od wielu lat i powiem, że wielu ludzi narzeka na ceny kebabów, które to w ostatnim czasie mocno poszybowały w górę.. Na Floriańskiej standardem jest 10 zł. Uważam, że za fastfood tego typu, to o 2 zł za dużo, ale w porównaniu z jasielska ceną w relacji do jakości, to jest nienajgorzej.
Nie chcę tutaj ferować jakichś ogólnych wyroków, bo - byc może - sa w Jaśle knajpy, które robią dobry kebab po przystęponej cenie, Ja, w tym momencie, dzielę się tym jednorazowym doświadczeniem, które mnie troszkę jednka zdołowało, bo jeli o ceny idzie, to Jasło a Kraków, to jednak zawsze była dośc spora różnica - zwłaszcza usług, fasfoodów, zabawy...
Awatar użytkownika
kasiulkah
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 3 października 2011, 17:18

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: kasiulkah »

Piramida !!! :hurra: Kebab z warzywami cena 12zl ale jest rewelacyjny z sosami do wyboru pikantny i lagodny albo mozna zmieszac, zawsze kiedy jestem w Polsce uderzam tam na kebaba. Naprawde naprawde Polecam... ;)
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Union »

Tylko i wyłącznie kebab w Piramidzie. Szkoda, że na weekendzie jest nieczynny.
pączek1910
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 8 grudnia 2006, 13:53

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: pączek1910 »

Grzymała i Piramida tam są najlepsze.
Piramida od października czynna także na weekendach ;)
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: OBCY »

CZ_1910 pisze:hahaha.
Również polecam "U Grzymały".
proponuję także spróbować dania "frytki w posypce " ;)
Oooo zgadzam sie z Kolega w 100000% Frytki z posypka równiez polecam :D ;) ;)
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Szeherezada »

A ja U Grzymały nie polecam, bo ostatnio kilkakrotnie trafiłam na spalone mięso.
Awatar użytkownika
non serviam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 19 lutego 2011, 09:35

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: non serviam »

Bardzo dobry jest kebab kolo szkoly zawodowej nr 1 pychota !!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: dragoness »

non serviam pisze:Bardzo dobry jest kebab kolo szkoly zawodowej nr 1 pychota !!
Nie ma szkoły zawodowej nr 1, jest Zespół Szkół Technicznych :mad: i kebab faktycznie tam jest dobry.
lukaso
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 22:06

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: lukaso »

faraon?! wy to co tam dają wogóle śmiecie nazywać kebabem?! hahaha jakieś mięso z surówką zawinięte w pite.... bleeeee

u grzymały mi smakował, prawie miałem kebabowy orgazm, tylko ciupkę mały jest,
piramida - też nie zły z tego co pamiętam :)
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: OBCY »

swego czasu w Soprano byly bardzo dobre kebaby ale teraz to juz kicha
hao
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: hao »

A mnie bardzo podszedł kebab (w cieście) w ThisIsIt. No i bardzo sympatyczne dziewczyny..... :zawstydzony:
ODPOWIEDZ