Walka Adamek- Kliczko- gdzie oglądnąć ?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
max19191
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwietnia 2010, 21:32

Re: Walka Adamek- Kliczko- gdzie oglądnąć ?

Post autor: max19191 »

w W SHAKE TEZ MOZNA OGLĄDNĄĆ WALKE :P
Awatar użytkownika
moncia9008
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 27 kwietnia 2011, 11:00

Re: Walka Adamek- Kliczko- gdzie oglądnąć ?

Post autor: moncia9008 »

i już po wszystkim :(
Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 598
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: Walka Adamek- Kliczko- gdzie oglądnąć ?

Post autor: nielegalny1910 »

Powiem tak .. już po wszystkim dostał łomot itd możecie sobie darować. Dla mnie Tomek jest kimś i to co pokazał Klitche to jest coś (cz. cios po którym Adamek prawie leżał na deskach). I to co powiedział po walce nie wymigiwał się jakąś kontuzja czy coś tylko powiedział , ale to już sobie poszukajcie wywiadu. Szacun Dla Ciebie Tomku i idziesz dalej :!: ;)
Awatar użytkownika
Pogo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 27 sierpnia 2010, 11:43

Re: Walka Adamek- Kliczko- gdzie oglądnąć ?

Post autor: Pogo »

nielegalny1910 pisze:Powiem tak .. już po wszystkim dostał łomot itd możecie sobie darować. Dla mnie Tomek jest kimś i to co pokazał Klitche to jest coś (cz. cios po którym Adamek prawie leżał na deskach). I to co powiedział po walce nie wymigiwał się jakąś kontuzja czy coś tylko powiedział , ale to już sobie poszukajcie wywiadu. Szacun Dla Ciebie Tomku i idziesz dalej :!: ;)

w 100% sie z toba zgadzam, ciekawy jestem jak dalej potoczy sie jego kariera w ciezkiej ;)
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Walka Adamek- Kliczko- gdzie oglądnąć ?

Post autor: Messer »

nie chcę zakladac nowego tematu, więc pisze tu. orientuje się któs na jakim kanale bedzie mozna obejrzeć sobotnią walkę Władimira Kliczki? z góry dzięki :ok:
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: Walka Adamek- Kliczko- gdzie oglądnąć ?

Post autor: areo1234 »

Transmisja na antenie Orange sport w sobotę - 3 marca 2012 roku - od godziny 22.45
ODPOWIEDZ