Zajazd pod Goleszem - opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Zajazd pod Goleszem - opinie

Post autor: anonimowy »

Czy miał ktoś w tej restauracji komunie dziecka?Prosze o opinie....Jak obsługa i jedzonko?
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: Zajazd pod Goleszem - opinie

Post autor: aleczka »

byliśmy ostatnio z mężem na placku po węgiersku był pyszny bo ogólnie jedzenie tam jest dobre ale szczerze powiem że odniechciało się jeść jak zobaczyłam brudne poobdzierane ściany i w ogóle nie jest tam przytulnie jak kiedyś ale znajomi mieli wesele i bardzo chwalą -ja powiem szczerze że więcej się tam coś zjeść nie wybiorę niestety.....
myszazła
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 4 lipca 2011, 21:15

Re: Zajazd pod Goleszem - opinie

Post autor: myszazła »

Hmmm, całkiem niedawno widziałam tam kelnerkę, która powinna raczej zająć się inną pracą a nie kelnerowaniem.
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: Zajazd pod Goleszem - opinie

Post autor: anonimowy »

prosze o jakies opinie o tej restauracji?
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Zajazd pod Goleszem - opinie

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Jedzenie takie sobie. Nie jest złe, ale zachwycać się też nie ma nad czym. Poza tym przydałby się tam jakiś remont, bo chyba nic tam nie było poprawiane od początku. Nie jest tam przyjemnie. Nie polecam.
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Zajazd pod Goleszem - opinie

Post autor: marzenka24 »

Wg mnie jedzenie bardzo dobre i świeże. Także ja polecam. Na komunie dziecka wystarczy napewno. :)
luty
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 13:40

Re: Zajazd pod Goleszem - opinie

Post autor: luty »

byłam tam na komunii i nie polecam jedzenie takie sobie np.zimny rosół z surowa marchewka.obsługa beznadziejna właściciel i jego córka na 5 dużych komunii.brak talerzyków na ciasto(bo były ponoc potrzebne do podania tortu czyli ok.godz.15,30 tłumaczenie własciciela )kawa podawana w szklankach. w środku typowa spelunka itd itd po prostu szok na takiej imprezie jeszcze nie byłam jedyny plus to piękny ogród ale wejść do ogrodu aby zrobić pare zdjęć można normalnie z ulicy takża zdecydowanie nie polecam
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Zajazd pod Goleszem - opinie

Post autor: kamil3 »

bardzo dobre jedzenie polecam ostatnio tam jadłem bo robiliśmy tam robotę pozdrawiam :)
AMWeronika
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 7 maja 2010, 11:21
Lokalizacja: JASŁO

Re: Zajazd pod Goleszem - opinie

Post autor: AMWeronika »

Nie polecam ! kelnerki obsługują z wielką łaską ! byłam na weselu i komuni To jakaś porażka, poprosiliśmy o kawę to kelnerka stwierdziła że ekspres się popsuł, no śmiech na sali poprostu ,było goroco klimatyzacja jest ale z tego co się dowiedzieliśmy to nie wolno włączać bo dużo prądu ciągnie, jedzenie dobre ale długo trzeba było czekać a gdy doszło było zimne ,a gdy poprosiłam o dokladkę rosołu dziecku pani odpowiedziała że już nie ma , :mur: nigdy wiecej w tym miejscu a i nie wspomne o sredniowiecznym wykonczeniu rowniez łazienek jak za komuny ,Porażka jakaś nie POLECAM ludzie doplacie więcej by się potem nie wstydzić przed rodzina tak jak my teraz
y
ODPOWIEDZ