kregielnia w galleri JASŁO

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
aron
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 9 maja 2010, 09:55

kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: aron »

niedlugo bedzie kregielnia w galerii na dole i bedzie napewno taniej niz w desperado !!!!!!!!!!!!!!!!! :cisza:
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: Grunwald »

Czyli kręgielnia w DESPERADOSIE i ta w GALERII to bedzie swoista konkurencja na jednym podwórku?
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: JURT »

To rewelacja! Czym większa konkurencja tym lepiej dla klientów-oby tak dalej :D .
gaba1998
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 30 kwietnia 2010, 11:38

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: gaba1998 »

Jasło się rozwija :)
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: T135 »

haha no, w 2060 może powstanie nawet druga Galeria.
dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: dziewczynazjasla »

to jakie są koszty gry w kręgle?
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: T135 »

ok 35zł za wynajęcie toru.
loginspl
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:07

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: loginspl »

hm w galeri super kręgielnia na dole knajpka na górze git majonez :)
Awatar użytkownika
aron
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 9 maja 2010, 09:55

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: aron »

witam w galleri już niedługo bedzie kregielnia i imprezownia co do cen to napewno będą konkurencyjne do pubu desperado sami zobaczycie pozdrawiam!!!!!! :ok:
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: T135 »

skąd takie info? Będziesz tam pracował? :D
Awatar użytkownika
aron
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 9 maja 2010, 09:55

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: aron »

pracować raczej nie ale znam właśćiciela !!!!!!! :ok:
Cornholio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 6 czerwca 2009, 19:16

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: Cornholio »

Jasne, będziesz widział tam kręgielnie jak świnia niebo. Ja słyszałem natomiast, że tam w galerii na dole, gdzie był parking to oprócz tych kręgli i imprezowni, ma być jeszcze apteka i piekarnia, że jak ktoś zgłodnieje w czasie gry i tańców, to świeże pieczywko będzie miał bliziutko. A w drugiej części tego zabudowanego "lokalu" to się jeszcze właściciele nie zastanawiali komu i na co wynajmą :super:

A tak na poważnie, to kto byłby na tyle głupi, żeby robić jedną kręgielnie obok drugiej. Jeszcze w takim mieście jak Jasło. Pomyśl logicznie i nie pisz bzdur. Imprezownia, okej, zgodzę się. A jak tam mają być jeszcze kręgle, to nie wiem gdzie tam ten Twój znajomy właściciel chce zmieścić parkiet do zabawy, nie mówiąc już o jakichś lożach czy miejscu dla dj-ów. Chyba że do 22 kręgle, a później tory zamienią się w parkiet. Eh, śmieszne
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: clashtorny »

Cornholio pisze:Jasne, będziesz widział tam kręgielnie jak świnia niebo. Ja słyszałem natomiast, że tam w galerii na dole, gdzie był parking to oprócz tych kręgli i imprezowni, ma być jeszcze apteka i piekarnia, że jak ktoś zgłodnieje w czasie gry i tańców, to świeże pieczywko będzie miał bliziutko. A w drugiej części tego zabudowanego "lokalu" to się jeszcze właściciele nie zastanawiali komu i na co wynajmą :super:

A tak na poważnie, to kto byłby na tyle głupi, żeby robić jedną kręgielnie obok drugiej. Jeszcze w takim mieście jak Jasło. Pomyśl logicznie i nie pisz bzdur. Imprezownia, okej, zgodzę się. A jak tam mają być jeszcze kręgle, to nie wiem gdzie tam ten Twój znajomy właściciel chce zmieścić parkiet do zabawy, nie mówiąc już o jakichś lożach czy miejscu dla dj-ów. Chyba że do 22 kręgle, a później tory zamienią się w parkiet. Eh, śmieszne
CCC i Deichmann tam będą a wy w jakieś plotki wierzycie :cisza: :mur:
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: T135 »

przecież CCC już jest od dawna w galerii, i to duży, wątpię, że potrzebują więcej miejsca.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: kregielnia w galleri JASŁO

Post autor: N_ »

Jak zwykle wszyscy mają pewnych informatorów co gdzie będzie a i tak okaże się jak juz coś otworzą na co postawili.
Jak dla mnie imprezownia była by tam oki.
WSTYD że w mieście prawie 40 tys. nie ma żadnej dyskoteki.
O fenixie nie rozmawiamy bo to co innego.

A co do kręgielni nad piekarnią całkiem fajny wystrój i dość przyjemnie tam :super:
ODPOWIEDZ