Karaoke. Chcielibyście?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Iskierka95
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 2 listopada 2009, 17:29

Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: Iskierka95 »

Witam kochanych Jaślan! :)
Moi rodzice przymierzają się do otwarcia w naszym mieście jakiegoś skromnego interesu rodzinnego. :)
Jest propozycja baru z karaoke. Mogłaby się tam bawić zarówno młodzież, jak i osoby starsze (muzyka z lat 80, te klimaty..)

Czy chcielibyście taką knajpkę w Jaśle?
Często byście tam chodzili?
Oczywiście w sprzedaży jakieś dobre wina też by były xD
No i, jeśli jesteście chętni, to pasuje wiedzieć, jakie okolice Wam odpowiadają.
Podpowiem, że jeśli pomysł zyska pozytywne opinie, możliwe jest wprowadzenie dodatkowych atrakcji, np. występy kogoś sławnego, jakieś konkursy itp.

Pozdrawiam! :)
jacek1987
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 września 2008, 23:58

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: jacek1987 »

powiem tak!!! własnie na to czekalismy! :D dołączcie tam jeszcze kręgielnie i wogóle bedzie bomba!! :) pozdrawiam ! POWODZENIA
Iskierka95
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 2 listopada 2009, 17:29

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: Iskierka95 »

Propozycja kręgielni też była, ale to by się dołączyło po czasie, jakby pieniążki były, bo wiadomo... nie wszystko od razu da się kupić, zwłaszcza w Jasielskich warunkach. Ogólnie zależy nam żeby to nie była kolejna mordownia, tylko spokojny lokal z wesołą, luźną atmosferą, klimaty dla każdego. :)
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: nikita »

Moim zdaniem karaoke to świetny pomysł. ;)
pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: pablo »

ja też przyjdę pośpiewać :) w domu już nie wytrzymują, więc będę miał się gdzie wykazać :) jak najbardziej jestem zaaaa!
Awatar użytkownika
wojnarjaslo
VIP
VIP
Posty: 166
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:19
Lokalizacja: jasło

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: wojnarjaslo »

pablo pisze: w domu już nie wytrzymują, więc będę miał się gdzie wykazać :)
ja mam ten sam problem, także również popieram pomysł otwarcia takiego klubu w Jaśle:)
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: winiarz171 »

sam myślałemżeby taki interes otworzyć...ale w moim przypadku to za pare lat dopiero

KARAOKE to świetny pomysł !:) :super: :super:
jasiu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:19

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: jasiu »

Popieram w 100% ten pomysł cóż co do miejsca to moim zdaniem najlepsze jest centrum, okolice rynku, lub przy głównej ulicy, by nie trzeba było chodzić po nocach po jakimś osiedlu bloków.
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: serjtankian »

o taaaaak ^^ karaoke tak tak tak tak ^^ :) prześwietny pomysł :)
Awatar użytkownika
rodnok
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 13:54

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: rodnok »

również jestem za :)
bonzoberbelonzo
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 10 września 2008, 14:26

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: bonzoberbelonzo »

Witam, Fanatykoow Karaoke zapraszam w niedziele na dancing i karaoke do MANUFAKTURY SMAKU - Jasło Kazimierza Wielkiego 15 - dawny sklep Czysta Wisłoka - jeżeli zainteresowanie KARAOKE bedzie wieksze zorganizujemy cykliczne Karaoke w każdy czwartek.
Iskierka95
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 2 listopada 2009, 17:29

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: Iskierka95 »

bonzoberbelonzo pisze:Witam, Fanatykoow Karaoke zapraszam w niedziele na dancing i karaoke do MANUFAKTURY SMAKU - Jasło Kazimierza Wielkiego 15 - dawny sklep Czysta Wisłoka - jeżeli zainteresowanie KARAOKE bedzie wieksze zorganizujemy cykliczne Karaoke w każdy czwartek.
Czy ja w którymś poście prosiłam o zareklamowanie mi miejsca, gdzie jest karaoke? Chyba NIE, więc podziękujemy, bo to nie topik reklamowy. Spamerom mówię stanowcze NIE. :wsciekly:
qawqa
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 7 grudnia 2009, 19:58

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: qawqa »

Czy ja w którymś poście prosiłam o zareklamowanie mi miejsca, gdzie jest karaoke? Chyba NIE, więc podziękujemy, bo to nie topik reklamowy. Spamerom mówię stanowcze NIE. :wsciekly:
Czyżby ktoś obawiał sie konkurencji...moze zamiast otwierać kolejny klub karaoke otwórzcie kręgielnie :)
jartys

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: jartys »

Z tego ci mi wiadomo, to klubu karaoke w Jaśle jeszcze nie ma..
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Karaoke. Chcielibyście?

Post autor: kasiuńcia »

Jeśli chodzi o kręgielnie, to chciałabym zauważyć, że w Iwoniczu w bardzo nowoczesnym klubie club7(W budynku Glorietty) jest świetnie wyposażona kręgielnia, zaraz obok bar i dyskoteka. Niestety lokal świeci pustkami, w soboty o 22 jest tam tylko obsługa i rzadko kiedy jakiś klient. Nie rozumiem dlaczego, skoro jest tam naprawdę fajny klimat, skierowany szczególnie do starszej młodzieży (wejście od 18 obowiązkowo). No cóż, jak widać nie wszędzie każdy rodzaj rozrywki się przyjmie.
ODPOWIEDZ