Burgery w Elita Smaku

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Elita_Smaku
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 stycznia 2021, 09:54

Burgery w Elita Smaku

Post autor: Elita_Smaku »

Uwaga! Uwaga ‼️
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, od dziś trzy nowe pozycje znajdziesz w naszym menu🤩:

🦹‍♂️ Poznajcie "Kozak z Towarowej" - burger z wołowiną,
🍔 Burber Vege - wegetariański burger z fasoli
oraz 🌮 Tortilla z wołowiną, ryżem i warzywami 🥒🍅🍃🧅🌶🌱.

Nasze burgery przygotowywane są codziennie od podstaw według własnej receptury. Wierzymy, że tylko naturalne, świeże i najwyższej jakości składniki są gwarancją wyjątkowego smaku i zadowolenia naszych gości 😀
Wyrabiamy mięso tak jak na kotlety mielone, formujemy w płaskie placuszki i grilujemy👌 Pieczemy własne bułeczki, a wszystkie świeże i zdrowe składnik pochodzą od lokalnych dostawców 😍. Nie znajdziesz tu więc spulchniaczy, sztucznych dodatków czy konserwantów.
Wszystko co robimy, robimy z pasją i miłością do gotowania oraz naszych klientów 👨‍🍳. Nigdy nie zgodzimy się na odejście od wysokojakościowego produktu, na rzecz tańszych zamienników.

Soczyste, świeże produkty i wyjątkowe łączenie smaków sprawiają, że nasze burgery są jedyne w swoim rodzaju.
Sprawdź nasze trzy nowe smaki i powiedz nam, który burger podbił Twoje serce❤️

Burger "Kozak z Towarowej" z wołowiną - 19 zł
Burger Vege z fasoli - 19 zł
Tortilla z wołowina - 18 zł
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Wszystko to możecie odebrać osobiście u nas w lokalu 🙂 lub w okienku Drive Thru 🚏. Jeśli nie możesz wyjść z domu lub pracy, dowieziemy 🛺 Ci to wszystko pod wskazany adres.
A przy zamówieniu o wartości min. 30 zł dostarczymy GRATIS🎁 !!!
Tel. ☎️ 13 448 12 77
Załączniki
Tortilla z wołowiną, ryżem i warzywami
Tortilla z wołowiną, ryżem i warzywami
Bułeczki wypiekane w Elita Smaku
Bułeczki wypiekane w Elita Smaku
"Kozak z Towarowej" - Burger z wołowiną
"Kozak z Towarowej" - Burger z wołowiną
Jaslo_Franek
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 stycznia 2021, 09:36

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Jaslo_Franek »

Próbowałem dzisiaj Kozaka z Towarowej...... Po prostu niebo w gębie!!!! Polecam każdemu :)
Faktycznie wszystko świeżutkie i pachnące, a mięsko.....mniam!!!!
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Mosznicki »

Tylko z fasoli!!! Bez okrucieństwa, ryzyka zdrowotnego (m. in. choroby serca) i z diametralnie niższym śladem węglowym („lokalne” i „eko” w kontekście mięsa jako „dobrego dla planety” to mit).
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 12 stycznia 2021, 12:09 Tylko z fasoli!!! Bez okrucieństwa, ryzyka zdrowotnego (m. in. choroby serca) i z diametralnie niższym śladem węglowym („lokalne” i „eko” w kontekście mięsa jako „dobrego dla planety” to mit).
Mosznicki na szlaku bojowym z mięsem :rotfl: :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Mosznicki »

Przywara_M
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 stycznia 2021, 12:40

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Przywara_M »

Po dzisiejszej trasie Krosno -Jaslo odwiedzilam ten lokal, w sumie to już drugi raz i postanowiłam podzielić się moją opinią. Na tej trasie jeździmy często z mężem i to jest jedyny lokal gastronomiczny w Jasle, który posiada okienko Drive Thru z intecomem przy trasie jak np. w McDonald :szok: :szok: . Niesamowita to wygoda, nie muszę wogóle wychodzić z samochodu, zwłaszcza jak pada (jak przy pierwszej wizycie) lub się człowiek spieszy. Dzisiaj zamówiłam po raz pierszy tą Tortillę, bardzo smaczna i widać na świeżo podana. Być może wybór fastfood'ow nie jest jeszcze duży i mamy nadzieję, że ta firma też z czasem poszerzy asortyment o nowe pozycje, ale na pewno te dania są dużo lepszej jakości niż w wspomnianym wcześniej McDonaldzie z Krosna, o obsłudze już nie wspomnę :) .
Przepraszam za ten mój przydługi wywód, już kończę ;-)
Tak generalnie to polecam wszystkim na tej trasie ten lokal i życzę wszystkim miego dnia :hurra:
Pozdrawiam,
Monika
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Natural Born Leader »

Przywara_M pisze: 12 stycznia 2021, 13:52 Po dzisiejszej trasie Krosno -Jaslo odwiedzilam ten lokal, w sumie to już drugi raz i postanowiłam podzielić się moją opinią. Na tej trasie jeździmy często z mężem i to jest jedyny lokal gastronomiczny w Jasle, który posiada okienko Drive Thru z intecomem przy trasie jak np. w McDonald :szok: :szok: . Niesamowita to wygoda, nie muszę wogóle wychodzić z samochodu, zwłaszcza jak pada (jak przy pierwszej wizycie) lub się człowiek spieszy. Dzisiaj zamówiłam po raz pierszy tą Tortillę, bardzo smaczna i widać na świeżo podana. Być może wybór fastfood'ow nie jest jeszcze duży i mamy nadzieję, że ta firma też z czasem poszerzy asortyment o nowe pozycje, ale na pewno te dania są dużo lepszej jakości niż w wspomnianym wcześniej McDonaldzie z Krosna, o obsłudze już nie wspomnę :) .
Przepraszam za ten mój przydługi wywód, już kończę ;-)
Tak generalnie to polecam wszystkim na tej trasie ten lokal i życzę wszystkim miego dnia :hurra:
Pozdrawiam,
Monika
Fajnie, cieszę się, że ci smakowało, ale pamiętaj, że to ciągle tylko kuchnia dla plebsu - prosta ( co akurat nie musi być zarzutem ) i z najtańszych składników.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Jozin.1 »

A na co liczyłeś ??? Przepiórki w truflach ???
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Mosznicki »

Foie gras i wykwintniejsze, i bardziej okrutne. ;)
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Natural Born Leader »

Jozin.1 pisze: 13 stycznia 2021, 13:15 A na co liczyłeś ??? Przepiórki w truflach ???
No właśnie, to też typowe myślenie plebsu i polskiej prowincji.
Mówisz dobra kuchnia, a plebs od razu myśli, że musi być wyrafinowana.
Nic z tych rzeczy, dobra kuchnia, to może być mielony i schabowy, a przykładem może być kuchnia włoska, japońska, często bardzo prosta, a stawiająca na dobre jakościowo składniki.
Mi w Jaśle wystarczyłoby ograniczenie w produktach składników z E i cyferkami, ale żryjcie dalej tą chemię ja nie mam nic przeciwko.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Mosznicki »

To jednak mało wymagający jesteś. Oczywiście co kto lubi, ale nie czyimś kosztem. A co do „dobrych jakościowo składników”, to weźmy choćby sushi: https://www.newscientist.com/article/22 ... -in-1980s/
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Natural Born Leader »

Mosznicki pisze: 13 stycznia 2021, 13:36 To jednak mało wymagający jesteś. Oczywiście co kto lubi, ale nie czyimś kosztem. A co do „dobrych jakościowo składników”, to weźmy choćby sushi: https://www.newscientist.com/article/22 ... -in-1980s/
Niby mało wymagający, a jednak w Jaśle nie ma gdzie zjeść - to się nazywa paradoks.
Kurczę masz rację, ryby mają dużo pasożytów i rtęci, lepiej wpieprzać kotlety z Elite, placka od Grzymały, Kebaba od Turka i pizzę z Faraona.
Nie lubię ryb, ale słyszałeś o tym jakie badaniu przechodzi zwykła sieciówka sushi w Polsce?
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: GCN »

Natural Born Leader pisze: 13 stycznia 2021, 13:23
Jozin.1 pisze: 13 stycznia 2021, 13:15 A na co liczyłeś ??? Przepiórki w truflach ???
No właśnie, to też typowe myślenie plebsu i polskiej prowincji.
Mówisz dobra kuchnia, a plebs od razu myśli, że musi być wyrafinowana.
Nic z tych rzeczy, dobra kuchnia, to może być mielony i schabowy, a przykładem może być kuchnia włoska, japońska, często bardzo prosta, a stawiająca na dobre jakościowo składniki.
Mi w Jaśle wystarczyłoby ograniczenie w produktach składników z E i cyferkami, ale żryjcie dalej tą chemię ja nie mam nic przeciwko.
Ręce opadają!!! Kim ty jesteś, że piszesz w taki sposób? Nawet jak żresz same trufle i tym podobne (drogie) potrawy to nie masz prawa pisać o ludziach, którzy zjadają schabowe w tym tonie!!!
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Natural Born Leader »

GCN pisze: 13 stycznia 2021, 14:45
Natural Born Leader pisze: 13 stycznia 2021, 13:23
Jozin.1 pisze: 13 stycznia 2021, 13:15 A na co liczyłeś ??? Przepiórki w truflach ???
No właśnie, to też typowe myślenie plebsu i polskiej prowincji.
Mówisz dobra kuchnia, a plebs od razu myśli, że musi być wyrafinowana.
Nic z tych rzeczy, dobra kuchnia, to może być mielony i schabowy, a przykładem może być kuchnia włoska, japońska, często bardzo prosta, a stawiająca na dobre jakościowo składniki.
Mi w Jaśle wystarczyłoby ograniczenie w produktach składników z E i cyferkami, ale żryjcie dalej tą chemię ja nie mam nic przeciwko.
Ręce opadają!!! Kim ty jesteś, że piszesz w taki sposób? Nawet jak żresz same trufle i tym podobne (drogie) potrawy to nie masz prawa pisać o ludziach, którzy zjadają schabowe w tym tonie!!!
Dla swojego dobra musisz zrozumieć, że nie chodzi o to, że jeden je trufle, a drugi mielonego, albo sushi i schabowego.
Tylko, że jeden je schabowego, a drugi "schabowego" o smaku i składzie opony do stara.
20 lat edukacji kulinarnej, a Jaślanin dalej napycha sobie brzuch pizzą z keczupem i najtańszym serem w jednym z dziesiątek lokali tego zagłębia pizzowego.
Można nie jeść w ogóle, ale jeść źle?
Za to jaślan nie można szanować.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Jozin.1 »

Kim ty qwa jesteś ?? Niespełnionym kucharzem czy co ??? Wyebali cię z jakiejś knajpy za plucie do talerzy ???
ODPOWIEDZ