Burgery w Elita Smaku

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 16 stycznia 2021, 12:39
Mosznicki pisze: 15 stycznia 2021, 16:03
dragoness pisze: 15 stycznia 2021, 15:26 Zaczyna się pitu, pitu, a czytanie ze zrozumieniem leży. Tu nie chodzi o hamburger, jako danie dla plebsu, tylko z czego i jak jest zrobiony, prawda NBL? Aż mam ochotę pójść, zjeść i porównać z niebiańskim burgerem jaki jadłam w Poznaniu. Nawet Gesslerka nie miałaby sie do czego przyczepić.
https://myfitness.gazeta.pl/myfitness/7 ... ziala.html

Te słowa o „szambie” to nie o konkretnym lokalu. Całe szczęście, że tu chodzi o wołowinę! ;)
Co do kurczaków i wieprzowiny to sie zgodzę. To magazyn antybiotyków i hormonów
Zdaje się, że abstrahowała tu od tego.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Mosznicki »

Natural Born Leader pisze: 16 stycznia 2021, 13:14 Magda Gessler, to ciekawy przypadek socjologiczny, bo im jest grubsza, to ludzie mocniej jej mówią, że schudła.
Nieważne czy jest wegetarianką, czy je kurczaka czy łososia, najważniejsze, że dalej i ciągle jest alkoholiczką.
PS.
Z czystym sumieniem mogę jednak polecić jej pączki w WWA, chyba sprzedawane " U Fukiera " jeśli się nie mylę - cena za jednego ponad 10 zł, ale zdecydowanie warto.
Ta informacja(?) jest naprawdę zbędna i niczego nie wnosi w kontekście jej wypowiedzi.
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Natural Born Leader »

Mosznicki pisze: 16 stycznia 2021, 13:26
Natural Born Leader pisze: 16 stycznia 2021, 13:14 Magda Gessler, to ciekawy przypadek socjologiczny, bo im jest grubsza, to ludzie mocniej jej mówią, że schudła.
Nieważne czy jest wegetarianką, czy je kurczaka czy łososia, najważniejsze, że dalej i ciągle jest alkoholiczką.
PS.
Z czystym sumieniem mogę jednak polecić jej pączki w WWA, chyba sprzedawane " U Fukiera " jeśli się nie mylę - cena za jednego ponad 10 zł, ale zdecydowanie warto.
Ta informacja(?) jest naprawdę zbędna i niczego nie wnosi w kontekście jej wypowiedzi.
To przepraszam, nie czytałem jej wypowiedzi gdyż mam inne autorytety kulinarne - Magda to bardziej celebrytka.
Zaraz nadrobię i przeczytam.
Natural Born Leader
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 13:02

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Natural Born Leader »

Mosznicki pisze: 16 stycznia 2021, 13:26
Natural Born Leader pisze: 16 stycznia 2021, 13:14 Magda Gessler, to ciekawy przypadek socjologiczny, bo im jest grubsza, to ludzie mocniej jej mówią, że schudła.
Nieważne czy jest wegetarianką, czy je kurczaka czy łososia, najważniejsze, że dalej i ciągle jest alkoholiczką.
PS.
Z czystym sumieniem mogę jednak polecić jej pączki w WWA, chyba sprzedawane " U Fukiera " jeśli się nie mylę - cena za jednego ponad 10 zł, ale zdecydowanie warto.
Ta informacja(?) jest naprawdę zbędna i niczego nie wnosi w kontekście jej wypowiedzi.
Nie no, przeczytałem.
To, że jest alkoholiczka chyba jednak ma znaczenie w kontekście tych bzdur, które wypowiada.
Magda zachowuje się jak neofitka, która odkryła Amerykę i hodowane na antybiotykach mięso zastąpiła hodowanymi na pestycydach warzywami.
Mit o szkodliwości wieprzowiny upadł dawno, kurczaki zależy gdzie kupujesz - jak w Biedronce po 12,99 i kurczak żył dwa tygodnie, to faktycznie nie oczekuj zdrowia. Magda powinna wiedzieć, że słowo klu, to jakość, ilość, sposób przyrządzenia.
To dramat, że teraz w każdej dziedzinie życia najbardziej opiniotwórczy są celebryci.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Mosznicki »

Natural Born Leader pisze: 16 stycznia 2021, 13:38
Mosznicki pisze: 16 stycznia 2021, 13:26
Natural Born Leader pisze: 16 stycznia 2021, 13:14 Magda Gessler, to ciekawy przypadek socjologiczny, bo im jest grubsza, to ludzie mocniej jej mówią, że schudła.
Nieważne czy jest wegetarianką, czy je kurczaka czy łososia, najważniejsze, że dalej i ciągle jest alkoholiczką.
PS.
Z czystym sumieniem mogę jednak polecić jej pączki w WWA, chyba sprzedawane " U Fukiera " jeśli się nie mylę - cena za jednego ponad 10 zł, ale zdecydowanie warto.
Ta informacja(?) jest naprawdę zbędna i niczego nie wnosi w kontekście jej wypowiedzi.
Nie no, przeczytałem.
To, że jest alkoholiczka chyba jednak ma znaczenie w kontekście tych bzdur, które wypowiada.
Magda zachowuje się jak neofitka, która odkryła Amerykę i hodowane na antybiotykach mięso zastąpiła hodowanymi na pestycydach warzywami.
Mit o szkodliwości wieprzowiny upadł dawno, kurczaki zależy gdzie kupujesz - jak w Biedronce po 12,99 i kurczak żył dwa tygodnie, to faktycznie nie oczekuj zdrowia. Magda powinna wiedzieć, że słowo klu, to jakość, ilość, sposób przyrządzenia.
To dramat, że teraz w każdej dziedzinie życia najbardziej opiniotwórczy są celebryci.
A więc tak, jak myślałem- alkoholiczka(?), więc nie można jej wierzyc.

Nieszkodliwe są tylko ryby- oczywiście bez rtęci i plastiku. Ale nieszkodliwy nie znaczy niezbędny dla zdrowej diety. Dlatego napisałem, że prawdopodobnie abstrahowała tu od oczywistych kwestii. I w tym kontekście nawet pestycydy wciąż wypadają lepiej. A już zwłaszcza, gdy ograniczymy się tylko do nich, uznając chemię za niepożądana. Dlatego ostatecznie to wcale nie kwestia li tylko jakości. O etyce nie wspomnę.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: luc_ponownie »

Nieszkodliwe są tylko ryby- oczywiście bez rtęci i plastiku
Taak najlepiej te ze skandynawii. Ryby bez rtęci i plastiku znaleźć w dzisiejszych czasach to problem większy jak przywiezienie hurtowych ilości ruskiego kawioru przez granicę.

A jeśli chodzi o Gessler, to sorry - kuchnia Włoska w jej wykonaniu (włosek tu,włosek tam,bo czepka nie ubieram) może być niebezpieczna dla zdrowia.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Mosznicki »

A to już inna sprawa. Ale jest wyjście- w ogóle nie musisz ich jeść i po sprawie.

Zawsze to lepiej bez włosa czy muchy w zupie, ale ma to w zasadzie sens tylko, gdy zupa jest wegańska.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Jozin.1 »

luc_ponownie pisze: 16 stycznia 2021, 18:26
A jeśli chodzi o Gessler, to sorry - kuchnia Włoska w jej wykonaniu (włosek tu,włosek tam,bo czepka nie ubieram) może być niebezpieczna dla zdrowia.
Genialne ;)
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: landri101 »

W skali 1-10, daje mocne 4.
Awatar użytkownika
klauduska11
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 lutego 2021, 09:33

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: klauduska11 »

Nie no, idealnie nie jest, ale w razie głodu wszystko smakuje świetnie ;)
Marye
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 6 kwietnia 2021, 08:37

Re: Burgery w Elita Smaku

Post autor: Marye »

są ok
ODPOWIEDZ