Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Jozin »

Po długiej przerwie, a dokładnie od wyjazdu Pepe odwiedziłem wczoraj Vesuvio.
I powiem Wam jedno - Massimo daje radę :ok:
Jednak co Włoch to Włoch....
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: kapustajestpusta »

MUFC pisze:jadłem w Legendzie z pieca opalanego drewnem i do wyboru cienkie lub grube ciasto. Trzeba przyznać ze to podawanie pizzy na ścietych pniach drzewa robi wrażenie. Bardzo dobra, zwłaszcza ta z serem wędzonym.
Ciekawe co sanepid powie na takie "talerze" i czy zniosą wyparzanie w wyparzarce.
michal29
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 26 lutego 2010, 19:25

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: michal29 »

a kolega juz o sanepidzie:) Dawno dawno temu nie było szkła porcelany a ludzie jedli:) i jakos zyja:) moze zjadłeś korę :)? z tego drzewa:) pozdrawiam:)
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: borsuk 1.8 »

Vesuvio jak najbardziej , ale szkoda że nie ma już picasso
MUFC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 lipca 2014, 15:07

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: MUFC »

michal29 pisze:a kolega juz o sanepidzie:) Dawno dawno temu nie było szkła porcelany a ludzie jedli:) i jakos zyja:) moze zjadłeś korę :)? z tego drzewa:) pozdrawiam:)
przecież do czegoś sie dosrać trzeba, norma na tym forum. Jakby poszedł i sprawdził jak dokładnie jest ta pizza podawana to może by głupot nie pisał.
Awatar użytkownika
smerfetka1718
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 22 maja 2010, 19:48

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: smerfetka1718 »

W wielu restauracjach podaje sie dania na drewnianych ''talerzach'' i sanepid nie ma nic przeciwko ....
michal29
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 26 lutego 2010, 19:25

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: michal29 »

MUFC pisze:
michal29 pisze:a kolega juz o sanepidzie:) Dawno dawno temu nie było szkła porcelany a ludzie jedli:) i jakos zyja:) moze zjadłeś korę :)? z tego drzewa:) pozdrawiam:)
przecież do czegoś sie dosrać trzeba, norma na tym forum. Jakby poszedł i sprawdził jak dokładnie jest ta pizza podawana to może by głupot nie pisał.

Jakby poszedł i sprawdził jak dokładnie jest ta pizza podawana?? no to jak jest podawano ? słucham?
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: borsuk 1.8 »

michal29 pisze:Według mnie
slimfast dawniej więcej teraz coraz mniej
all capone pizza dobra ale piwo do bani i tez drogie no ale cos za cos :)
vesuvio tez dobra
verona ok
aristo gdy pracował Rafciu było super
LEGENDA bardzo dobra i obsługa tez ok
Vivva ok

Najgorsze pizze jakie jadłem to tam teraz jest pizza punkt i kiedys byla taka knajpa na 17stycznia w tym białym dworze picasso ale to było 5 lat temu:)
Ta na 17 stycznia to było Picasso szkoda że już nie ma
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: rkoh »

Jadłem ostatnio pierwszy raz pizzę z Toskanii i muszę przyznać, że bardzo mi smakowała. Ilość składników na pizzy idealna. Osobiście wolę ciasto normalne np. takie jak standardowo serwują w al capone, czyli nie za grube, nie za chude. Nie wiem czy tu też można różne grubości zamawiać, ja dostałem na cienkim i jednak wolę jak mnie pizza trochę przytka, a tu wciągnąłem ją dość szybko i czułem mały niedosyt :hyhy: To już takie czepianie się, bo każdy może lubić inne ;) ogólnie na pewno tam jeszcze wrócę na niejedną pizzę :super:
pawel1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 13 lutego 2015, 11:38

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: pawel1212 »

A pizzeria Azyl jest coś warta? kebab rulon tam jadłem raz i nie było to mistrzostwo
mitoyshi
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 17 sierpnia 2014, 11:56

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: mitoyshi »

ChilliPeppers pisze:Nowo otwarta pizzeria w Jaśle zaprasza do składania zamówień telefonicznie lub przez czat facebook. Menu dostępne na stronie:
https://www.facebook.com/chillipepperspizza

Zapraszamy!
Masakra. Nie polecam.
Awatar użytkownika
lukasz6263
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, 23:46
Lokalizacja: JASŁO

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: lukasz6263 »

Patrząc na pizzerie teraz a 2lata wstecz nie ma porównania. 2 lata wcześniej bardziej się przykładali, np w this is it wcześniej nie było tygodnia bez zamówienia (ok 60-90zł) do firmy gdzie pracuje pizza było dobra i cena nie wygórowana, nie dawno zamawiałem z Alla to samo straszna lipaa . Pamiętam lata, że ciężko było wejść do środka w sobotę a teraz? Pająk początki dobre a teraz? spalenizna i szynka najgorszej jakości, szkoda. że upadło Da grasso koło pektowinu, Rjs - początkowo zamawiałem praktycznie co weekend do momentu Włosów w pizzach, porażka, Slim ma swoich zwolenników ulubiona pizza Red dragon.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: kociamberek »

lukasz6263 pisze: szkoda że upadło Da grasso koło pektowinu,
jaki własciciel taki upadek, poza tym ten lokal da grasso był jednym z przykładów jak nie powinna smakować pizza z tej sieciówki, jadłem ją w kilku miastach, różnie było, ale takiego dna to nie spotkałem nigdzie :(
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: sebastiano19 »

vesuvio !
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: kamil3 »

w sumie w jaśle nie ma dobrych PIZZERI ale polecam pająka albo Doline 3 stawów w Dębowcu gorąco polecam pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ