Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle ??

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: lustro »

Homo Sapiens pisze: Al Capone'ska pizza też jakoś podupadła na smaku, często przypalona i skąpa w składniki i przyprawy.
Bo się zmienił kucharz i dlatego ta pizza jest taka. Kolega mi mówił że go zna i stwierdził że za takie marne pieniądze nie będzie pracował i się zwolnił ;/
lukminek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 września 2007, 13:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: lukminek »

Pizzeria Picasso dobre pizze a w szczegolnosci kebaby za 10zl mozna sobie nimi solidnie pojesc:D
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: serjtankian »

lukminek pisze:Pizzeria Picasso dobre pizze a w szczegolnosci kebaby za 10zl mozna sobie nimi solidnie pojesc:D
Gdzie ta pizzeria jest?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: dragoness »

W tzw. "białym dworku" na 17-go stycznia
Awatar użytkownika
Homo Sapiens
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2010, 17:44

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: Homo Sapiens »

Ulubiona pizzera ( z przymusu bo lepszej w Jaśle nie ma ) dla mnie to nieprzerwanie Verona. Do restauracji nie chadzam bo ludzi prowadzących studencki tryb życia na to nie stać :D
bonzoberbelonzo
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 10 września 2008, 14:26

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: bonzoberbelonzo »

lustro pisze:
Homo Sapiens pisze: Al Capone'ska pizza też jakoś podupadła na smaku, często przypalona i skąpa w składniki i przyprawy.
Bo się zmienił kucharz i dlatego ta pizza jest taka. Kolega mi mówił że go zna i stwierdził że za takie marne pieniądze nie będzie pracował i się zwolnił ;/

Kolega kolegi mówił, że jego kolega mówił . . . to jest to!

A może stwierdził, że nie bedzie tam pracował bo go po prostu zwolniono. A z tego co ja się orientuję to 80% pizzerów ( nie kucharzy) pracuje tam od 2-7 lat,
raczej łańcuchami tam przykuci nie są.
Pozdrawiam Wszystkowiedzących-najlepiej.
malwina9069
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 listopada 2010, 00:01

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: malwina9069 »

polecam MANUFAKTURA SMAKU !
:)
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: KooKoszka »

malwina9069 pisze:polecam MANUFAKTURA SMAKU !
:)
Manu owszem fajny lokal ale mało miejsca do siedzenia w środku,a jeszcze jak jest jakaś impreza to massakra... Bardzo fajnie wygląda lokal Tivola nad biedronką, sympatynie to wygląda. A pizze oczywiście w Da Grasso i w Alu ta z prażoną cebulką bardzo mi smakuję... Jeszcze ciekawie wygląda Desperados czy jakoś tak koło Galerii.
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: 9kasica2 »

w desperadosie maja pyszne pizze :D
Pablo fanatyk
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 378
Rejestracja: 20 października 2010, 17:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: Pablo fanatyk »

Temat jest taki ze kazdy napisze ze jemu tam smakuje a tam nie smakuje.Każdy ma swój gust i tyle.Mozna tak ciagnac watek 3 lata.
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: 9kasica2 »

kazdy pisze co mysli
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: lustro »

bonzoberbelonzo pisze:
lustro pisze:
Homo Sapiens pisze: Al Capone'ska pizza też jakoś podupadła na smaku, często przypalona i skąpa w składniki i przyprawy.
Bo się zmienił kucharz i dlatego ta pizza jest taka. Kolega mi mówił że go zna i stwierdził że za takie marne pieniądze nie będzie pracował i się zwolnił ;/

Kolega kolegi mówił, że jego kolega mówił . . . to jest to!

A może stwierdził, że nie bedzie tam pracował bo go po prostu zwolniono. A z tego co ja się orientuję to 80% pizzerów ( nie kucharzy) pracuje tam od 2-7 lat,
raczej łańcuchami tam przykuci nie są.
Pozdrawiam Wszystkowiedzących-najlepiej.
ale ja wcale nie napisałam że kolega kolegi mówił, że jego kolega mówił... ślepy jesteś???
Może i go zwolniono, to są tylko przypuszczenia, ja napisałam to co słyszałam, nie napisałam że na 100% to jest pewne, ale patrząc na zdzierstwo jakie się zrobiło w al capone śmiem twierdzić, że to może być prawda co mówił! Aaaaa dzięki za pozdrowienia, nie trzeba było :)
ewa.c3891
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 26 października 2010, 09:53

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: ewa.c3891 »

Był ktoś może na Kochanowskiego(ale nie jestem pewna czy to rzeczywiście ta ulica czy nie Kosciuszki) otworzyli nową pizzerie tam gdzie było dawniej Słoneczko teraz chyba sie Koloseum nazywa czy coś takiego ja jeszcze nie byłam ale słyszałam ze dobrą pizze mają możne się na weekendzie wybiorę ze znajomymi trzeba szukać nowych miejsc :)
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: obiektywnyObserwator »

ewa.c3891 pisze:Był ktoś może na Kochanowskiego(ale nie jestem pewna czy to rzeczywiście ta ulica czy nie Kosciuszki) otworzyli nową pizzerie tam gdzie było dawniej Słoneczko teraz chyba sie Koloseum nazywa czy coś takiego ja jeszcze nie byłam ale słyszałam ze dobrą pizze mają możne się na weekendzie wybiorę ze znajomymi trzeba szukać nowych miejsc :)
Byłem tam na kebabie, moje wrażenie jest takie, że mają wręcz identyczne jak w dawnym "U Greka" i bardzo suchą pite. Więc już go raczej nie będę zamawiał. Bo u greka był mały za 5 a tu za 7zł. Pizzy jeszcze nie jadłem i chyba się nie skuszę ale wszystko się jeszcze może zmienić, jeden minus że piwa ani alkoholu nie mają. Podobno ma być w niedługim czasie. Co do jedzenia to więcej nie napiszę bo tylko to jadłem.
Jeszcze mała dygresja odnośnie lokalu, trochę ten wystrój na razie taki ubogi. Kilka stolików na środku, duży ekran i dwie duże kanapy skórzane, wyglądające trochę jak boksy. Wystrój w takim wydaniu raczej nie sprzyja temu żeby przyjść tam ze znajomymi i posiedzieć dłużej przy piwie bo knajpa nie ma takiego klimatu. Kojarzy mi się raczej z miejscem gdzie je się i wychodzi zaraz a nie rozsiada się. Może coś się zmieni i knajpa na dłużej zagości na barowej mapie Jasła. Pożyjemy zobaczymy ;)
Najlepiej jak każdy sam tam pójdzie i wyrobi sobie zdanie na ten temat.
andzia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 15 sierpnia 2012, 18:08

Re: Jakie są wasze ulubione knajpy , puby , pizzerie w Jaśle

Post autor: andzia »

Najlepiej jest w Vivie :hyhy:
ODPOWIEDZ