Doner King

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
RaSSta_97
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 25 kwietnia 2011, 19:58

Doner King

Post autor: RaSSta_97 »

Witam chciałbym was zapytac o opinię o Doner King byliście próbowaliście? Co polecacie?
mysza84
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 sierpnia 2013, 23:43

Re: Doner King

Post autor: mysza84 »

kebab bardzo dobry :] długi na maxa czas oczekiwania ( zamówiony po 13:00 a gotowy na 15:00 :( no ale to dlatego ze w pierwszym dniu promocja czyli kebab za pół ceny.
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Doner King

Post autor: karoluch25 »

Niewiem czy dobry ale ponad 4 godziny to lekka przesada.
mmmmmmmm
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 11:32

Re: Doner King

Post autor: mmmmmmmm »

Bez rewelacji taki sam jak wszedzie czas oczekiwania dlugi.kebab xl w tortili taki sam jak zwykly
Arturmag
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 22 czerwca 2011, 13:06

Re: Doner King

Post autor: Arturmag »

Jakie 4 godziny? :D Od 13 do 15 jest 2? :rotfl:
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Doner King

Post autor: Anek »

Bez specjelnej rewelacji, mięsa dużo aleto jak wszędzie na początku, niepotrzebna sałatka a raczej surówka lepiej ją zastąpić czymś innym nie jest źle ale jadałam lepsze
kondzio88
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 września 2013, 11:26

Re: Doner King

Post autor: kondzio88 »

Zależy o którego doner kinag pytasz. Na kosciuszki jak dla mnie to ladny lokal a kebab ochydny.
Na staszica bylem w sobote 3 godziny czekania ale kebab rewelacja, w niedziele również bylem obsługa w 3 minuty. Poecam!
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Doner King

Post autor: rjarek »

Obsługa taka sobie.
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Doner King

Post autor: lol666 »

Właśnie jestem po teście Donera XL. Co się rzuca w oczy? Że tak na prawdę wcale nie jest XL. Nie wiem jak wygląda tam standardowy, ale takiej wielkości jest właśnie "zwyczajny" w większości "kebabowni", jakie znam. Wielki plus - dużo mięcha (nie dopłacałem za żadne "dodatkowe") - praktycznie cała buła wypchana dobrze doprawioną, soczystą wołowinką (no i nie ma ściemy, że to baranina :P), bułka jak to bułka - ale też plus bo dobrze trzymała całość, można spokojnie jeść "w biegu" i nie bać się, że coś z niej wyleci albo upaćkasz się sosem... No właśnie, sos. Nim się zbytnio nie upaćkasz, być może dlatego, że jest dopiero na samym dnie bułki, przez co prawie cały kebab jest po prostu suchy. Z drugiej strony może to i dobrze - ten sos nie smakuje najlepiej, coś jak połączenie czosnkowego z koprowym. Na temat "surówki" nawet się nie wypowiadam - co tu pisać na temat samej kapuchy. W każdym razie lokal działa dopiero 2 dni, myślę że ekipa ma duże szanse z czasem dojść do wprawy. :)
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Doner King

Post autor: karoluch25 »

4 godziny. Ja miałem czekać od 18 do 21:45.
abgb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 lutego 2012, 11:56

Re: Doner King

Post autor: abgb »

Wczoraj po południu w końcu udało mi się przetestować Tortillę XL. Niestety zawodzi. Fakt dużo mięsa. Ale poza tym tylko biała i czerwona kapusta. Sosu jak na lekarstwo. Ponadto wcale nie XL tylko zwyczajna. Bez rewelacji nawet jak na początek działalności.
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: Doner King

Post autor: shuffler »

Zamawiał ktoś telefonicznie? jakie koszty z dostawą do domu?
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Doner King

Post autor: Roel_1910 »

W którym miejscu na sztaszica jest Doner szukalem wczoraj ale oprocz tego na kosciuszki nie znalazłem innego.
abgb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 lutego 2012, 11:56

Re: Doner King

Post autor: abgb »

Doner King to budka w "ogrodzie" po drugiej stronie budynku MARFOT (Apteka, Bank). Za budynkiem urzędu skarbowego w kierunku dworca PKS. :)
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Doner King

Post autor: rkoh »

a gdzie jest lepszy z tego Doner King czy Doner Kebab na kościuszki?
ODPOWIEDZ