nowa pizzeria vesouvius

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
wisienka_na _torciku
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 8 lutego 2013, 09:15

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: wisienka_na _torciku »

dragoness pisze:Strasznie Cię, panie greg, boli popularność tego lokalu, bo starasz się go ludziom zohydzić jak się da. Sos do pizzy jest robiony z krojonych pomidorów, ciasto jest takie jak robią we Włoszech. ceny wzrosły, ale nie przesadnie, a lokal wcale nie jest obskurny, tylko skromny. Już widzę, jak wszyscy krytykanci jadają na lnie, srebrze i chińskiej porcelanie :rotfl: Naprawdę Twoja agresja jest niewspółmierna do problemu. Tobie się nie podobało, poszedłeś raz, wyraziłeś swoją opinię i w porządku. Powtarzające się, zaczynające się ocierać o chamstwo posty świadczą o tym, że Ty masz jakiś problem.bo myślisz że Ja zachwalam, bo jest dobra i żeby było zabawniej, twierdzi tak ogromna większość klientów. Nota bene, kulturalnemu czlowiekowi wystarczy dobre towarzystwo do dobrej zabawy, niech to bedzie nawet chlew, ale z ludźmi na poziomie.
Szanowna Dragonesss - myśle, ze wyolbrzymiasz pisząc:
dragoness pisze: Powtarzające się, zaczynające się ocierać o chamstwo posty świadczą o tym, że Ty masz jakiś problem.
Forum dyskusyjne służy do wymiany informacji i poglądów między osobami przy użyciu przeglądarki internetowej.(źródło:wikipedia skoro tak lubisz z niej korzystać)Lepiej być prawdomówcą niż ignorantem.Zaraz nagonka bo ktoś ma inne zdanie niż Ty co świadczy raczej o tym,że Ty masz jakiś problem.
dragoness pisze:Nota bene, kulturalnemu czlowiekowi wystarczy dobre towarzystwo do dobrej zabawy, niech to bedzie nawet chlew, ale z ludźmi na poziomie.
Jestem kulturalnym człowiekiem jednak wystrój lokalu jest po prostu nie do przyjęcia. Urządzony kompletnie bez gustu, pomysłu i smaku,
Dopoki bedziemy ignorowac otaczajaca nas rzeczywistosc szanse na zmiany na lepsze maleja. A przeciez wszyscy mozemy tylko zyskac..
Być może opinie zainspiruja wlascicieli lokalu do pewnych korekt, których koszt jest banalny w porównaniu z zyskami. W konsekwencji klienci będą bardziej zadowoleni a właściciele bogatsi,to dorośli ludzie. Wnioski powinni sami wyciągnąć
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: mala317 »

Wiecie co, a ja mam taką propozycję niech wszyscy KRYTYCY sami powiedzą osobiście właścicielom co według Was jest nie tak u nich w lokalu. Bo skoro chcecie zmian, to musi być do tego jakiś bodziec,a wątpię, że oni czytają to forum!
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: matrix »

wisienka_na _torciku pisze: Jestem kulturalnym człowiekiem jednak wystrój lokalu jest po prostu nie do przyjęcia. Urządzony kompletnie bez gustu, pomysłu i smaku,
Dopoki bedziemy ignorowac otaczajaca nas rzeczywistosc szanse na zmiany na lepsze maleja. A przeciez wszyscy mozemy tylko zyskac..
Być może opinie zainspiruja wlascicieli lokalu do pewnych korekt, których koszt jest banalny w porównaniu z zyskami. W konsekwencji klienci będą bardziej zadowoleni a właściciele bogatsi,to dorośli ludzie. Wnioski powinni sami wyciągnąć

No to zamiast włoskiej pizzy mamy polski pasztet........klasyka internetowa. Przypominają mi się wpisy mądralińskich którym w Jaśle marzy się multikino, KFC, Mc Donald,bar chiński, hipermarket i takie tam podobne bzdury. Aspiracje mamy ho ho wielkomiejskie, żeby nie napisać światowe, a w portfelu pusto i w głowach podobnie. Wcześniej pisałem, że akurat to miejsce nie nadaje się na wielogodzinne posiedzenia - posiłek i od domu, mam wrażenie, że właściciel wyszedł z podobnego założenia.
Odrębną sprawą jest czy akurat go stać i czy ma ochotę na większą inwestycję. Zawsze będąc za granicą staram się jadać tam gdzie jadają wyłącznie miejscowi, trafiam z reguły na pełne knajpy - pomijane w przewodnikach - jadam to co jedzą autochtony i oświadczam wszystkim.... najlepsze regionalne specjały jadałem w takich miejscach w których wy z waszymi oczekiwaniami pewnie nigdy nie usiądziecie, hm...żałujcie. We Włoszech świetnie funkcjonują pizzerie, bary z ceratą na stołach ha ha ha.
Tak swoją szosą, to może ktoś z adwersarzy pokaże jaślaczkom jak się robi biznes w gastronomii to i Włoch się przy okazji czegoś nauczy, a on tylko te placki, placki, placki i tak 150 raz na dzień
Reasumując jestem niekulturalnym człowiekiem, ponieważ jedząc zdaje się na kupki smakowe i pomijam resztę. Gdyby było inaczej omijałbym jasielskie wszystkie rest,pizzerie,bary - ilość zaciętych, nienawistnych, głupich twarzy tam siedzących jest doprawdy przygnębiająca
wisienka_na _torciku
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 8 lutego 2013, 09:15

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: wisienka_na _torciku »

Co wniosłeś do rozmowy swoim postem??? poza tym że pochwaliłeś się jaki to "światowy" człowiek jesteś :rotfl: i oceniasz człowieka nie mając o nim pojęcia udawadniając tym samym że brak ci asertywności.Akurat przedstawiłam swoją opinie na temat rozwojowej pizzerii, której życzę jak najlepiej. Rozumiem, że moja postawa moze wydawać się dziwna.. Ale, mimo wszystko, mam prawo wyrazic swoje zdanie
kluczowa1
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, 05:55

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: kluczowa1 »

Pizza super,szybka obsługa.
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: after »

Byłam jeszcze przed świętami, smaczna pizza, dobra atmosfera w lokalu.
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: adu28 »

A jak cenowo to wyglada i czy mozna piwko wypic ?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: dragoness »

adu28 pisze:A jak cenowo to wyglada i czy mozna piwko wypic ?
Przejrzyj wątek, ok?
Mania
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 00:46

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Mania »

a to prawda że coś podrożała pizza ? ;o ;3
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: dragoness »

Mania pisze:a to prawda że coś podrożała pizza ? ;o ;3
Podrożała. Niektóre rodzaje po 13, niektóre po 15. Ale i tak w porównaniu z jasielskimi cenami konkurencyjnie.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Fps »

Bylem jadłem, i wrażenia nie zrobiła na mnie ;p pizza jak pizza ;D moze dlatego ze ja wszystko jestem wstanie zjeść, nie mam wyrafinowanego podniebienia, tylko chce sobie zjeść i tyle
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: antykieckowy »

dragoness pisze:
Mania pisze:a to prawda że coś podrożała pizza ? ;o ;3
Podrożała. Niektóre rodzaje po 13, niektóre po 15. Ale i tak w porównaniu z jasielskimi cenami konkurencyjnie.
czy ja wiem? znam przynajmniej jedną pizzerię gdzie pizza (duża) jest po 13 zł.
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: bond »

pizza może ok ale lokal troche melina....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: dragoness »

czy ja wiem? znam przynajmniej jedną pizzerię gdzie pizza (duża) jest po 13 zł.
Manhattan? Nota bene, słyszałam, że stracili pracownika ;)
pizza może ok ale lokal troche melina....
Widziałam gorsze...np. Slimfast, czy Hawanka
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: bond »

no ok może i gorsze..ale ja nie sugerowałbym sie tym ze moze moja jest słaba ale są gorsze w mieście tylko dążyłbym zeby inne były porównywane z moja w sensie pozytywnym :)
ODPOWIEDZ