nowa pizzeria vesouvius

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: greg@@ »

mala317 pisze:Chłopcy, nie wiem komu to przyszło do głowy, ale ktoś wcześniej napisał ze lasagne robi się długo i dlatego trzeba dzień wcześniej zamawiać... Ja lasagne robiłam już nie raz w domu... Wg mnie wcale nie jest to danie, które robi się długo No ale "długo" to pojęcie względne
Jozin pisze:Bo tam się nie robi lasagne z torebki
A co ty Jozin tak zachwalasz ten chlewik ;) wygląda na to że jesteś z tych co mają obiecane darmowe placki z przecierem za reklamę :hyhy: No ale wolno Ci "każdy orze jak może"
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: mala317 »

Nigdy nie robiłam lasagne z torebki! Nie wszyscy jedzą takie chemiczne gó.na. Jeszcze niektórym się chce coś w domu ugotować! A Vesouvius'a będę chwaliła, bo mi tam jedzonko bardzo smakuje!!!!
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Jozin »

greg@@ pisze: A co ty Jozin tak zachwalasz ten chlewik ;) wygląda na to że jesteś z tych co mają obiecane darmowe placki z przecierem za reklamę :hyhy: No ale wolno Ci "każdy orze jak może"
Lepiej, właściciel zbiera dla mnie to czego nie zjadają takie buraki jak ty , które myślą, że są w chlewie.....
Awatar użytkownika
Reagan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 21 marca 2012, 14:43

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Reagan »

Jozin pisze:
greg@@ pisze: A co ty Jozin tak zachwalasz ten chlewik ;) wygląda na to że jesteś z tych co mają obiecane darmowe placki z przecierem za reklamę :hyhy: No ale wolno Ci "każdy orze jak może"
Lepiej, właściciel zbiera dla mnie to czego nie zjadają takie buraki jak ty , które myślą, że są w chlewie.....
I w końcu choć na chwilę zapomniałeś smak konserwy z Caritasu (który krytykujesz) :)
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: greg@@ »

Reagan pisze:Lepiej, właściciel zbiera dla mnie to czego nie zjadają takie buraki jak ty , które myślą, że są w chlewie.....
No to dzięki tym burakom ty możesz się nażreć :rotfl: dobra świnia wszystko zeżre w każdym chlewie
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: dragoness »

darmowe placki z przecierem za reklamę
Strasznie Cię, panie greg, boli popularność tego lokalu, bo starasz się go ludziom zohydzić jak się da. Sos do pizzy jest robiony z krojonych pomidorów, ciasto jest takie jak robią we Włoszech.
póki co trzymają jeszcze niską cenę,
ceny wzrosły, ale nie przesadnie, a lokal wcale nie jest obskurny, tylko skromny. Już widzę, jak wszyscy krytykanci jadają na lnie, srebrze i chińskiej porcelanie :rotfl:
Równie dobrze możesz w chlewie zjeść i nie patrzyć na ściany i koryto
Naprawdę Twoja agresja jest niewspółmierna do problemu. Tobie się nie podobało, poszedłeś raz, wyraziłeś swoją opinię i w porządku. Powtarzające się, zaczynające się ocierać o chamstwo posty świadczą o tym, że Ty masz jakiś problem.
zachwalasz bo myślisz że włoska znaczy lepsza i trzeba chwalić
Ja zachwalam, bo jest dobra i żeby było zabawniej, twierdzi tak ogromna większość klientów. Nota bene, kulturalnemu czlowiekowi wystarczy dobre towarzystwo do dobrej zabawy, niech to bedzie nawet chlew, ale z ludźmi na poziomie.
MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 349
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 09:39

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: MalcolmX »

Moim zdaniem świetna pizza, zdecydowanie zdeklasowała dotychczasowego lidera podkarpackiego - pizzerię Pippo z Boguchwały (uczyli się we Włoszech, pieką w tradycyjnym piecu). Pizza w Vesuvio pt. "4 sery" to po prostu niebo w gębie, cudowny smak. Trzymam kciuki, żeby utrzymali poziom, ceny mogą podnieść, moim zdaniem mają śmiesznie niskie.
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: after »

czy ktoś z Was orientuje się, czy mozna przyjść, zamówić pizzę i dostać ją na wynos?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: dragoness »

after pisze:czy ktoś z Was orientuje się, czy mozna przyjść, zamówić pizzę i dostać ją na wynos?
Jak najbardziej. Niestety nie ma dowozu, mam nadzieję, że to się zmieni.
"4 sery" to po prostu niebo w gębie
Polecam też "speck e mascarpone", nr 9 bodajże, szyneczka poezja :padam: , jadłam dzisiaj.
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: greg@@ »

dragoness pisze:Naprawdę Twoja agresja jest niewspółmierna do problemu. Tobie się nie podobało, poszedłeś raz, wyraziłeś swoją opinię i w porządku. Powtarzające się, zaczynające się ocierać o chamstwo posty świadczą o tym, że Ty masz jakiś problem.
dragoness pisze:Polecam też "speck e mascarpone", nr 9 bodajże, szyneczka poezja , jadłam dzisiaj.
dragoness pisze:a zachwalam, bo jest dobra
Tobie się podobało, byłaś kilka razy, wyraziłaś swoją opinię i w porządku. Powtarzające się zachwalające posty świadczą o tym, że Ty masz jakiś problem.
Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli. :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: dragoness »

greg@@ pisze:
dragoness pisze:Naprawdę Twoja agresja jest niewspółmierna do problemu. Tobie się nie podobało, poszedłeś raz, wyraziłeś swoją opinię i w porządku. Powtarzające się, zaczynające się ocierać o chamstwo posty świadczą o tym, że Ty masz jakiś problem.
dragoness pisze:Polecam też "speck e mascarpone", nr 9 bodajże, szyneczka poezja , jadłam dzisiaj.
dragoness pisze:a zachwalam, bo jest dobra
Tobie się podobało, byłaś kilka razy, wyraziłaś swoją opinię i w porządku. Powtarzające się zachwalające posty świadczą o tym, że Ty masz jakiś problem.
Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli. :rotfl:
Przeczytaj, człowieku swoje posty:
świnia, chlew, koryto, placki, przecier
. No, facet, kłamiesz po prostu, obrażasz ludzi, typowo po polsku nienawidzisz kogoś, komu jakoś idzie w swoim małym biznesiku. Kto ci broni założyć konkurencyjny lokal? A może już masz? Jeśli tak, to walcz uczciwie.
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: greg@@ »

dragoness pisze:. No, facet, kłamiesz po prostu, obrażasz ludzi, typowo po polsku nienawidzisz kogoś, komu jakoś idzie w swoim małym biznesiku. Kto ci broni założyć konkurencyjny lokal? A może już masz? Jeśli tak, to walcz uczciwie.
Zadufana pancia się znalazła.Mylisz kobieto forum z czatem i podjudzasz , a tu o to nie chodzi :dobani: Nie masz nic do dodania w temacie to się nie udzielaj i nie prowokuj.Ja wyrażam swoje zdanie a tobie g..no do tego jak chcesz to wyraź swoje "W TEMACIE" ja mam to gdzieś , a nie próbuj tu czatować bo to forum.Koniec dyskusji z tobą. ŻEGNAM
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: dragoness »

greg@@ pisze:
dragoness pisze:. No, facet, kłamiesz po prostu, obrażasz ludzi, typowo po polsku nienawidzisz kogoś, komu jakoś idzie w swoim małym biznesiku. Kto ci broni założyć konkurencyjny lokal? A może już masz? Jeśli tak, to walcz uczciwie.
Zadufana pancia się znalazła.Mylisz kobieto forum z czatem i podjudzasz , a tu o to nie chodzi :dobani: Nie masz nic do dodania w temacie to się nie udzielaj i nie prowokuj.Ja wyrażam swoje zdanie a tobie g..no do tego jak chcesz to wyraź swoje "W TEMACIE" ja mam to gdzieś , a nie próbuj tu czatować bo to forum.Koniec dyskusji z tobą. ŻEGNAM
Ot się bidulek zdenerwował. Jakże łatwo cię, jak to określasz, "podjudzić". A może prawda boli? Aha, sprawdź w słowniku, co znaczy słowo dyskusja http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja , bo masz luki w wiedzy. Nie ma tam nic o obrażaniu dyskutantów, za to sporo o braku konfliktów, więc dyskusji ze mną nie możesz skończyć, bo jej nigdy nie było :rotfl:
Awatar użytkownika
Fresh
Guru
Guru
Posty: 166
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 16:35

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Fresh »

Powie mi ktoś na jakiej ulicy dokładnie znajdę tą pizzerię? :)
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: greg@@ »

gotrek pisze: A co do wnętrza to właściciele póki co się do niego nie przykładają z tego względu że są tutaj tylko na urlopie do września (chyba). Jeśli się będzie kręciło i wypali to zostaną i jestem przekonany że wygląd pizzerii się zmieni. Osobiście bardzo bym tego chciał bo pizzę mają genialną :)
wisienka_na _torciku pisze:W takim razie zaczęli od strony d.... Wnętrze odzwierciedla charakter i poziom lokalu i chociażby pizza była niebiańska trzeba przyznać że lokal odstrasza :zdegustowany:
Dokładnie tak jest :ok:
ODPOWIEDZ