nowa pizzeria vesouvius

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
gotrek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 stycznia 2013, 16:35

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: gotrek »

byłem, jadłem, obejrzałem, ogólnie pizza nie jest zachwycająca ale jest dobra, mnie bardzo odstrasza wnętrze, cały czas miałem wrażenie że tam jest po prostu brudno, a personel jest zaprzeczeniem profesjonalizmu. Osobiście źle się tam czułem, już tam na pewno nie wrócę.
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: greg@@ »

gotrek pisze:byłem, jadłem, obejrzałem, ogólnie pizza nie jest zachwycająca ale jest dobra, mnie bardzo odstrasza wnętrze, cały czas miałem wrażenie że tam jest po prostu brudno, a personel jest zaprzeczeniem profesjonalizmu. Osobiście źle się tam czułem, już tam na pewno nie wrócę.
Byłem z miesiąc temu i widzę że nic się nie zmieniło było brudno i niechlujnie i tak jest dalej :kwasny: pizza ciężko przechodziła przez gardło widząc stan tego lokalu i warunki w jakich została zrobiona :zalamany: Również tam nie wrócę
Awatar użytkownika
Bunkier
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 22 września 2007, 11:46
Lokalizacja: jasło

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Bunkier »

@gotrek bzdura. Osobiście widziałem jak pan Giuseppe wyparzał każdą rzecz przed rozpoczęczniem przyrządzania i pizzy i innych rzeczy począwszy od desek do krojenia i innych pierdół. I robi to codziennie więc jeśli chodzi o czystość to nie można im nic zarzucić. Nie zakładaj konta specjalnie po to by napisać COŚ takiego bo wychodzisz na gościa z konkurencji - tyle :) A co do wnętrza to właściciele póki co się do niego nie przykładają z tego względu że są tutaj tylko na urlopie do września (chyba). Jeśli się będzie kręciło i wypali to zostaną i jestem przekonany że wygląd pizzerii się zmieni. Osobiście bardzo bym tego chciał bo pizzę mają genialną :)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Jozin »

greg@@ pisze:
gotrek pisze:byłem, jadłem, obejrzałem, ogólnie pizza nie jest zachwycająca ale jest dobra, mnie bardzo odstrasza wnętrze, cały czas miałem wrażenie że tam jest po prostu brudno, a personel jest zaprzeczeniem profesjonalizmu. Osobiście źle się tam czułem, już tam na pewno nie wrócę.
Byłem z miesiąc temu i widzę że nic się nie zmieniło było brudno i niechlujnie i tak jest dalej :kwasny: pizza ciężko przechodziła przez gardło widząc stan tego lokalu i warunki w jakich została zrobiona :zalamany: Również tam nie wrócę
Chłopaki, mam nadzieje, że dotrzymacie słowa i więcej tam nie pójdziecie. Będzie mniej czekania na pizze.....
gotrek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 stycznia 2013, 16:35

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: gotrek »

Bunkier pisze:@gotrek bzdura. Osobiście widziałem jak pan Giuseppe wyparzał każdą rzecz przed rozpoczęczniem przyrządzania i pizzy i innych rzeczy począwszy od desek do krojenia i innych pierdół. I robi to codziennie więc jeśli chodzi o czystość to nie można im nic zarzucić. Nie zakładaj konta specjalnie po to by napisać COŚ takiego bo wychodzisz na gościa z konkurencji - tyle :) A co do wnętrza to właściciele póki co się do niego nie przykładają z tego względu że są tutaj tylko na urlopie do września (chyba). Jeśli się będzie kręciło i wypali to zostaną i jestem przekonany że wygląd pizzerii się zmieni. Osobiście bardzo bym tego chciał bo pizzę mają genialną :)
Panie wielce "inteligentny" zobacz sobie na datę założenia konta, po drugie jakby miał brudne stanowisko pracy to bym nie jadł w ogóle, a miałem na myśli że ogólnie lokal nie jest za czysty. Skoro uważasz ich pizze za genialną to niewiele Ci do zachwytu potrzeba ;)
Awatar użytkownika
Bunkier
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 22 września 2007, 11:46
Lokalizacja: jasło

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Bunkier »

W porównaniu do innych jasielskich pizzerii nie ma lepszej drogi gotrku więc z tym zachwytem już tak nie przesadzaj, bo skoro jest to forum Jasielskie to mówimy o tym co mamy w Jaśle, a w chwili obecnej są poza zasięgiem każdej pizzerii jeśli chodzi o smak pizzy w tym mieście i kropka :) Świadczy o tym przede wszystkim pełna sala niezależnie od dnia i godziny :)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Jozin »

Bunkier daj spokój bo znowu się zlezą i trzeba będzie czekać godzinę na pizze...
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: baflo »

Jak dla mnie pizza mistrzowska nie jest takim typowym fast foodem jak w reszcie lokali. Co do wystroju to, albo do lokalu idzie się zjeść, albo popatrzeć na ściany a jak ktoś chce patrzeć na ściany to niech wybierze się do jakiejś galerii :wstyd:
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: greg@@ »

baflo pisze:Jak dla mnie pizza mistrzowska nie jest takim typowym fast foodem jak w reszcie lokali. Co do wystroju to, albo do lokalu idzie się zjeść, albo popatrzeć na ściany a jak ktoś chce patrzeć na ściany to niech wybierze się do jakiejś galerii
Równie dobrze możesz w chlewie zjeść i nie patrzyć na ściany i koryto :hyhy:
gotrek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 stycznia 2013, 16:35

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: gotrek »

Panie Bunkier zachwalasz bo myślisz że włoska znaczy lepsza i trzeba chwalić? ja bym Ci polecił ośmiornicę bo jest zajebista, a Ty powiesz że obrzydliwa, każdy ma swoje zdanie, nie wmawiaj nikomu na siłę że jest najlepsza bo to oceni ten który będzie jadł. Albo używaj np. "moim zdaniem", "jak dla mnie" itp? będziesz mniej kontrowersyjny ;)

Panie baflo, jakakolwiek pizza jest typowym fastfoodem aczkolwiek rozumiem o co Ci chodzi, "do lokalu idzie się zjeść" - owszem, ale obskurne otoczenie obrzydzi każdy posiłek,

a ludzi jest tam dlatego tyle że póki co trzymają jeszcze niską cenę, a po drugie lokal jest nowy wiec ludzie idą sprawdzić co to takiego

//greg aleś Ty bezpośredni ;p
wisienka_na _torciku
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 8 lutego 2013, 09:15

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: wisienka_na _torciku »

[quote="Bunkier. Nie zakładaj konta specjalnie po to by napisać COŚ takiego bo wychodzisz na gościa z konkurencji - tyle :) A co do wnętrza to właściciele póki co się do niego nie przykładają z tego względu że są tutaj tylko na urlopie do września (chyba). Jeśli się będzie kręciło i wypali to zostaną i jestem przekonany że wygląd pizzerii się zmieni. Osobiście bardzo bym tego chciał bo pizzę mają genialną :)[/quote]
W takim razie zaczęli od strony d.... Wnętrze odzwierciedla charakter i poziom lokalu i chociażby pizza była niebiańska trzeba przyznać że lokal odstrasza :zdegustowany:
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: mala317 »

Chłopcy, nie wiem komu to przyszło do głowy, ale ktoś wcześniej napisał ze lasagne robi się długo i dlatego trzeba dzień wcześniej zamawiać... Ja lasagne robiłam już nie raz w domu... Wg mnie wcale nie jest to danie, które robi się długo :P No ale "długo" to pojęcie względne :D
eros
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 marca 2013, 10:19

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: eros »

lasagna pycha
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: Jozin »

mala317 pisze:Chłopcy, nie wiem komu to przyszło do głowy, ale ktoś wcześniej napisał ze lasagne robi się długo i dlatego trzeba dzień wcześniej zamawiać... Ja lasagne robiłam już nie raz w domu... Wg mnie wcale nie jest to danie, które robi się długo :P No ale "długo" to pojęcie względne :D
Bo tam się nie robi lasagne z torebki :)
ewa10
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 17 stycznia 2012, 13:26

Re: nowa pizzeria vesouvius

Post autor: ewa10 »

No proszę sami specjaliści od lasagne :D
ODPOWIEDZ