Horrory

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Horrory

Post autor: Szeherezada »

xxx20 pisze:Lśnienie nie wydaje mi sie byc horrorem. (znawca filmów się znalazł) :dobani:
Jeśli się nie znasz, to lepiej się nie wypowiadaj:) Może masz jakieś skrzywione pojęcie horroru, skoro uważasz, że "Lśnienie" horrorem nie jest. Znawcą filmów nie jestem, ale przynajmniej potrafię rozróżnić czym jest horror, także do bani była raczej twoja wypowiedź.
xxx20
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 5 grudnia 2011, 21:52

Re: Horrory

Post autor: xxx20 »

Każdy ma prawo do własnego zdania więc Ty także nie powinieneś oceniać mojej wypowiedzi.. :cisza:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Horrory

Post autor: dragoness »

http://pl.wikipedia.org/wiki/Horror Tu mamy definicję, żeby przynajmniej w tym wątku nie było kłótni. Horror ma wiele odmian po prostu.
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: Horrory

Post autor: Witka »

Droga bez powrotu 1 i 2, Wzgórza mają oczy 1 i 2 oraz Hotel zła 1, 2 i 3
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Horrory

Post autor: Szeherezada »

xxx20 pisze:Każdy ma prawo do własnego zdania więc Ty także nie powinieneś oceniać mojej wypowiedzi.. :cisza:
No tak, każdy ma prawo do własnego zdania. Chciałam jednak Ci powiedzieć, że "Lśnienie" jest horrorem i to jednym z najlepszych w historii kina i nie jest to tylko moje zdanie. Nie obruszaj się tak.
xxx20
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 5 grudnia 2011, 21:52

Re: Horrory

Post autor: xxx20 »

Nie obruszam się.. nie ma co się kłócić o filmy ;) każdy lubi co innego i ocenia według siebie.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Horrory

Post autor: antykieckowy »

Szeherezada pisze:
xxx20 pisze:Ludzka stonoga 1 i 2. najbardziej posrane filmy jakie mógł ktoś wymyślić:D a poza tym to: Delikatna, moje krwawe walentynki, halloween, wsciekłość, zakonnica, eksperyment ss, zombie ss, opętani, hotel śmierci, mortuary, udręczeni... więcej mi się teraz nie przypomina:)
"Ludzka stonoga" jest obrzydliwa a nie straszna. Jeśli uważasz, że te filmy są posrane to obejrzyj sobie "Canibal holocaust" lub "Salo czyli 120 dni sodomy". A tak na marginesie, to ten drugi film jest dramatem a nie horrorem.

Jednym z moich ulubionych horrorów jest "Lśnienie". Nie opiera się na tanich pokazówkach flaków, obcinania kończyn jak w "Pile". Bardzo dobry moim zdaniem jest także film "Psychoza".
Oglądałem Canibal.... Nic ciekawego. . . Po prostu flaki i nic więcej. Film kontrowersyjny ale nudny jak diabli.
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Horrory

Post autor: Szeherezada »

xxx20 pisze:Nie obruszam się.. nie ma co się kłócić o filmy ;) każdy lubi co innego i ocenia według siebie.
Otóż to:)
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Horrory

Post autor: Szeherezada »

antykieckowy pisze:
Szeherezada pisze:
xxx20 pisze:Ludzka stonoga 1 i 2. najbardziej posrane filmy jakie mógł ktoś wymyślić:D a poza tym to: Delikatna, moje krwawe walentynki, halloween, wsciekłość, zakonnica, eksperyment ss, zombie ss, opętani, hotel śmierci, mortuary, udręczeni... więcej mi się teraz nie przypomina:)
"Ludzka stonoga" jest obrzydliwa a nie straszna. Jeśli uważasz, że te filmy są posrane to obejrzyj sobie "Canibal holocaust" lub "Salo czyli 120 dni sodomy". A tak na marginesie, to ten drugi film jest dramatem a nie horrorem.

Jednym z moich ulubionych horrorów jest "Lśnienie". Nie opiera się na tanich pokazówkach flaków, obcinania kończyn jak w "Pile". Bardzo dobry moim zdaniem jest także film "Psychoza".
Oglądałem Canibal.... Nic ciekawego. . . Po prostu flaki i nic więcej. Film kontrowersyjny ale nudny jak diabli.
Również uważam, że ten film jest nudny. Napisałam o nim w kontekście posranych filmów. Dla mnie filmy z patroszeniem ludzi, wywalonymi flakami są słabe.
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: Horrory

Post autor: Witka »

xxx20 pisze:Ludzka stonoga 1 i 2. najbardziej posrane filmy jakie mógł ktoś wymyślić:D a poza tym to: Delikatna, moje krwawe walentynki, halloween, wsciekłość, zakonnica, eksperyment ss, zombie ss, opętani, hotel śmierci, mortuary, udręczeni... więcej mi się teraz nie przypomina:)
Ludzka stonoga: MEGA posrany film,ten kto to wymyślił to badziewie ma chyba coś nie tak z głową. Swoją drogą chyba nie ma tak ohydnego i głupiego filmu jak to gó..o!!! Oglądałam tylko 1 ale 2 nie mam zamiaru oglądać . Nikomu go nie polecam!!!
Awatar użytkownika
matik
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 listopada 2010, 09:36
Lokalizacja: Baczyńskiego

Re: Horrory

Post autor: matik »

Lśnienie - Klasyk :) i na długo pozostał w pamieci, oraz japońskie filmy krag, klatwa
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Horrory

Post autor: borsuk 1.8 »

Oszukac przeznaczenie, Wzgórza mają oczy
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: Horrory

Post autor: Witka »

Rzeczywiście "Oszukać przeznaczenie" superowy film oj polecam polecam :super:
maverik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 9 lutego 2010, 19:50

Re: Horrory

Post autor: maverik »

Frontieres, Piła 1, 2,Shutter, Grudge, REC. cannibal holocaust, w nowych horrorach nie ma co szukać bo każdy się zaczyna "grupa przyjaciół"
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Horrory

Post autor: dragoness »

Ostatni egzorcyzm
ODPOWIEDZ