Prezentacja maturalna - zdana na 100%

Forum o Jasielskich szkołach
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: Prezentacja maturalna - zdana na 100%

Post autor: matrix »

shuffler pisze:Lajtowe zajęcia w szkołach, zero wymagań, przymykanie oka na ściąganie na sprawdzianach i tolerowanie prac domowy przepisywanych żywcem ze sciaga.pl Co będzie jeśli ktoś w przyszłości zakwestionuje Wasze wykształcenie? Jak się będziecie bronić? Powiecie, że uczciwie zasłużyliście na dany tytuł?
wszystko zweryfikuje rynek pracy, tyle że, później płacz i zgrzytanie zębami/ no bom przecie magister/ Tragedia - dzisiaj prawie każdy młodzian ma maturę, mgr. studiować można praktycznie wszędzie - w Koziej Wólce też, nastąpiła katastrofalna dewaluacja wykształcenia i stopni naukowych.Znam maturzystów którzy zdali egzamin czytając wyłącznie streszczenia lektur.
Miałem okazję poczytać prace licencjackie z naszej szkółki wyższej - powinno się je publikować ! - ku przestrodze
Tak na marginesie to dzisiaj dobrego mechanika, spawacza itp. ze świecą szukać
kika39
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 19 lutego 2013, 16:06

Re: Prezentacja maturalna - zdana na 100%

Post autor: kika39 »

również mam do sprzedania prace maturalne m.in. dwie różne na temat metamorfozy bohatera zdane na 100% i 90% prace z bibliografią solidnie opracowane bardzo tanio. jeśli ktoś chętny to sie kontaktujcie pisze różne prace :>
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Prezentacja maturalna - zdana na 100%

Post autor: rkoh »

zaraz się tu niektórymi zainteresuje US i bedzie sranie w gacie
somersik
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 stycznia 2014, 14:05

Re: Prezentacja maturalna - zdana na 100%

Post autor: somersik »

Mimo negatywnych wypowiedzi, chciałabym zaproponować swoją pomoc w napisaniu prezentacji maturalnej :) gdyby tylko ktoś był chętny zapraszam, udzielę wszystkich niezbędnych informacji :)
i proszę o powstrzymanie się od krytycznych komentarzy, nie każdy może się postawić na miejscu drugiego człowieka, dla jednych napisanie prezentacji może wydawać się banalne, podczas gdy dla kogoś innego jest to niezwykle trudne.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18442
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezentacja maturalna - zdana na 100%

Post autor: dragoness »

somersik pisze:Mimo negatywnych wypowiedzi, chciałabym zaproponować swoją pomoc w napisaniu prezentacji maturalnej :) gdyby tylko ktoś był chętny zapraszam, udzielę wszystkich niezbędnych informacji :)
i proszę o powstrzymanie się od krytycznych komentarzy, nie każdy może się postawić na miejscu drugiego człowieka, dla jednych napisanie prezentacji może wydawać się banalne, podczas gdy dla kogoś innego jest to niezwykle trudne.
Skoro jest takie trudne, to matura nie wchodzi w grę. Bo potem czeka takiego osobnika napisanie pracy licencjackie/inżynierskiej, magisterskiej... też mu "pomożesz"?
Gabusia
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 27 października 2008, 18:00

Re: Prezentacja maturalna - zdana na 100%

Post autor: Gabusia »

za niedługo niektórzy beda mogli sie utrzymac z takiej "pomocy" w pisaniu prac maturalnych, magisterskich itd... coraz wiecej osob woli zaplacic i miec gotowe, niz siedziec i pisac samemu... najgorzej jesli ktos wsypie osobe, ktora pisze takowe prace i US na nim siadzie ;)
Awatar użytkownika
TDI w gazie
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 maja 2013, 09:41
Lokalizacja: RJS

Re: Prezentacja maturalna - zdana na 100%

Post autor: TDI w gazie »

Sprzedam kompletną prezentację :!: METAMORFOZA BOHATERA I JEJ SENS W LITERATURZE. OMÓW NA PRZYKŁADACH WYBRANYCH UTWORÓW.
W skład oferty wchodzi:
- bibliografia
- plan ramowy
- cytaty
- treść właściwa
- odsłuch treści prezentacji w formacie mp3
Cena? 10-15zł :luka:
Kontakt na priv =>
Awatar użytkownika
DamiR2
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 lutego 2014, 13:13

Re: Prezentacja maturalna - zdana na 100%

Post autor: DamiR2 »

Chyba każdy uczeń który doszedł do klasy maturalnej jest w stanie zdać maturę ustną z J. Polskiego bez najmniejszego problemu. Nie kupujcie matur bo to wam może przekreślić zdanie matury, głupota totalna. Przysiądźcie 2 dni ( tyle mi to zajęło) nie licząc czytania lektur i napiszcie sobie ramowy plan wypowiedzi. Przecież to nie jest takie trudne. Wypowiadałem się 10 min, lektur prawie nie znałem a zdałem na 40% . Przygotowanie do matury minimalne, nieprzeczytane lektury ( do tego nie zachęcam), 2 dni poświeciłem na plan wypowiedzi i co ? udało się, bez stresu bez wtapiania pieniędzy w jakąkolwiek prezentacje.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18442
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezentacja maturalna - zdana na 100%

Post autor: dragoness »

Na szczęście od tego roku z tym już koniec w liceum, a od przyszłego w technikum.
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Prezentacja maturalna - zdana na 100%

Post autor: JURT »

kratrun pisze:dokładnie, lepiej poświęcić te parę dni i samemu napisać prezentację maturalną z polskiego niż kupować bezsensownie od innych, satysfakcja zdecydowanie większa potem będzie ze zdanej matury:)
Popieram Cię w 100%. Jak się zrobi to samemu to i satysfakcja i poczucie tego że się coś potrafi bezcenne. Jeśli nie to kupujcie prace maturalne później licencjackie i magisterskie, będziecie mogli stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie że osiągneliście swój cel "ciężką pracą". :wstyd: :krzeslem:
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Prezentacja maturalna - zdana na 100%

Post autor: luc »

TDI w gazie pisze:Sprzedam kompletną prezentację :!: METAMORFOZA BOHATERA I JEJ SENS W LITERATURZE. OMÓW NA PRZYKŁADACH WYBRANYCH UTWORÓW.
W skład oferty wchodzi:
- bibliografia
- plan ramowy
- cytaty
- treść właściwa
- odsłuch treści prezentacji w formacie mp3
Cena? 10-15zł :luka:
Kontakt na priv =>
Brawo. Nie dość,że kombinatorstwo,to jeszcze temat będzie w internecie i nauczyciele czy każdy kto chciałby taką maturę weryfikować będą wiedzieć o co chodzi ;)
Tak swoją drogą - można ułożyć samodzielnie. Ja tak szczerze to nawet "planu" nie miałem za bardzo.Po prostu przeczytałem książki + ogólna myśl a potem to tylko gadka i obrona własnej tezy. 18/20. Można ? Można. :rotfl:
ODPOWIEDZ