Łatwe kierunki studiów

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Jaślanin77 »

dragoness pisze: Nie no, lepiej iść na przykład na TIR, bo łatwa, zrobić magistra i po pięciu latach iść do pracy na na 10 godzin za najniższą krajową. To dopiero obciach.
Czy ktoś mówi tu o studiach licenjackich?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: dragoness »

Jaślanin77 pisze:
dragoness pisze: Nie no, lepiej iść na przykład na TIR, bo łatwa,zrobić magistra i po pięciu latach iść do pracy na na 10 godzin za najniższą krajową. To dopiero obciach.
Czy ktoś mówi tu o studiach licenjackich?
Jak ktoś ma ochotę robić licencjat pięć lat..., to faktycznie musi szukać łatwych studiów. W kwestii formalnej te studia to dla wiedzy, czy dla papierka?
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Jaślanin77 »

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, a myślisz że wszystkie rozumy pozjadałaś.
Zadałem pytanie o studia inżynierskie, a Ty mi wyjeżdżasz z licencjatem i magistrem. Brak słów...
Na dodatek insynuujesz, że na zrobienie licencjatu potrzebuję 5 lat. Napiszę krótko: "Beka z Ciebie". :)
A w kwestii formalnej to nie jest Twój interes po co mi są potrzebne studia. ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: dragoness »

Czy są jakieś studia inżynierskie, na których jest stosunkowo mało matematyki w porównaniu do innych kierunków?
:rotfl: :rotfl: :rotfl: http://www.psw.jaslo.pl/index.html jedyne co w takiej sytuacji przychodzi do głowy. Nie dziękuj. Nie trzeba.
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Jaślanin77 »

Widzę, że są postępy z myśleniem u Ciebie.
Ale nie bój się, nie mam zamiaru dziękować. Studia w Jaśle mnie nie interesują. ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: dragoness »

Jaślanin77 pisze:Widzę, że są postępy z myśleniem u Ciebie.
Ale nie bój się, nie mam zamiaru dziękować. Studia w Jaśle mnie nie interesują. ;)
Na tyle duże, ze dałam radę skończyć studia, nie zastanawiając się nad poziomem trudności.
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Jaślanin77 »

To szczere gratulacje :)
Ciekawe tylko, czy pod biureczkiem profesora było zdawane heheh. Nie wnikam. No sorry, ale "chamski" jestem od kiedy sięgnę pamięcią.
A tak na marginesie, skończone studia nie świadczą o poziomie inteligencji. ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: dragoness »

Fakt. Jesteś chamski. I studia tego nie zmienią.
aQQ
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 marca 2015, 06:56

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: aQQ »

Jaślanin77 pisze:A w kwestii formalnej to nie jest Twój interes po co mi są potrzebne studia. ;)
Człowieku czytam twoje wypociny i nie wytrzymałem.....
Inżynier bez matematyki, męka przez lata i jeszcze to co cytuje wyżej .
Jak nie wiesz po co Ci studia idź i kup sobie dyplom na bazarze, powieś na łóżkiem , a wcześniej pokaz rodzicom którzy Cie utrzymują i nie zawracaj innym doopy.
Studiuje się dla siebie - nie dla Mamy i Taty . Inżynier to tytuł techniczny , a technika łączy się nierozerwalnie z matematyką.
A skoro z matmy ledwo miałeś dostatecznie , to nawet na pomocnika murarza się nie nadajesz bo ilości piasku do betoniarki na worek cementu w łepetynce nie policzysz- z tytułem czy bez. Pozostaje robota na zmywaku , choć jak dostaniesz polecenie by odpowiednio dozować płyn do naczyń to leżysz i kwiczysz - bo jak to policzyć?

Dyplom i tytuł inżyniera w Twoim przypadku, niczego tu już nie zmieni.
Zasad matematyki uczymy się w szkole podstawowej, gimnazjum i średniej , a ten etap najwyraźniej Ci uciekł.

Takie pokolenia przyszłych dorosłych POLAKÓW nam rosną- strach się bać.
Od takich inżynierów uchroń Nas Panie.
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Jaślanin77 »

aQQ pisze: Jak nie wiesz po co Ci studia idź i kup sobie dyplom na bazarze, powieś na łóżkiem , a wcześniej pokaz rodzicom którzy Cie utrzymują i nie zawracaj innym doopy.
Studiuje się dla siebie - nie dla Mamy i Taty .
Nic o mnie nie wiesz gościu, więc po co piszesz takie głupoty?
aQQ pisze:A skoro z matmy ledwo miałeś dostatecznie , to nawet na pomocnika murarza się nie nadajesz bo ilości piasku do betoniarki na worek cementu w łepetynce nie policzysz- z tytułem czy bez. Pozostaje robota na zmywaku , choć jak dostaniesz polecenie by odpowiednio dozować płyn do naczyń to leżysz i kwiczysz - bo jak to policzyć?
To ciekawe jak się liczy ilość piasku na worek cementu, bo to przecież zwykła proporcja :mur: Z Ciebie pewnie taki matematyk, że obliczasz ilość oddanego moczu w ciągu doby... Masakra.

Reasumując, jedyne z czym masz rację to:
aQQ pisze:
Jaślanin77 pisze: Inżynier to tytuł techniczny , a technika łączy się nierozerwalnie z matematyką.
a reszta to właśnie wypociny i wytwory Twojej wyobraźni, bo mnie nie znasz, a tym samym nic nie wiesz o moich umiejętnościach.
Z tym moczem to aluzja do Twojego zmywaka i do tego co wypisujesz o mnie, tak dla jasności.
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Emily »

Wybacz Jaślanin, ale po tym, co tu widzę jestem za tym, aby takich ludzi, jak Ty, nie przyjmowali na studia.
aQQ
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 marca 2015, 06:56

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: aQQ »

Jaslanin77 - nie znam i nie chce znać bo nie zbliżę się do Twego poziomu.

Szkoda mi Twoich Rodziców , że łożą na utrzymanie takiego pasożyta i żyją nie wiedząc co mają w domu.
Pierwsze odciął bym Ci dostęp do netu, a po drugie za pomocą giętkiej dyscypliny przywołał bym Cie do realiów życia , bo widzę, że jesteś w innym Matrixie.

PS 1. Idź na muzykologie tam nie ma matematyki - inżynier dźwięku brzmi dumnie , a i tak mam nadzieje ,że odstrzelą Cie po semestrze.

I na koniec- piszesz o umiejętnościach swoich.
Patrząc na Twe wypociny to NIE MASZ SYNU ŻADNYCH i obawiam się ,że miał nigdy nie będziesz.
Pozostaje zmywak.
PS 2 . Z tym tekstem ..." bo mnie nie znasz".. to chyba dostałeś jakiejś czkawki i nie jest to żaden argument.
Poznali Cie wszyscy na forum czytając Twe ŻENUJĄCE wpisy.
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Jaślanin77 »

aQQ pisze:Szkoda mi Twoich Rodziców , że łożą na utrzymanie takiego pasożyta i żyją nie wiedząc co mają w domu.
To, że mnie nie znasz to właśnie jest argument, bo nie wiesz z kim mieszkam, gdzie i za czyje pieniądze żyje, więc schowaj się w piaskownicy z takimi tekstami SYNU. :)
Zapewne uważasz, że skończyłem w tym roku szkołę i rodzice pchają mnie na studia. Mylisz się, ale nie mam zamiaru się tłumaczyć przed takimi jak Ty.
Emily pisze:Wybacz Jaślanin, ale po tym, co tu widzę jestem za tym, aby takich ludzi, jak Ty, nie przyjmowali na studia.
Wybacz Emily, ale jestem z natury nerwowym człowiekiem i nie dam sobie w kasze dmuchać.
Zapytałem grzecznie:
Jaślanin77 pisze:Czy są jakieś studia inżynierskie, na których jest stosunkowo mało matematyki w porównaniu do innych kierunków? W sensie, żeby można było tą matme ogarnąć.
W szkole średniej królem matmy nie byłem (oceny dopki i dostateczne), a nie chciałbym iść na studia licencjackie :) Najbardziej interesuje mnie Krosno.
Ale tu widzę sami filozofowie, od razu teksty typu: "idz do pracy, a nie na studia", " został ci tylko zmywak" itp. Nie pytam nikogo o rady na życie, lecz zadałem konkretne pytanie, na które oczekiwałem odpowiedzi. No, ale cóż, na tym forum jeden mądrzejszy od drugiego, a każdy na pewno od telewizora. Heheh, bywa.
aQQ pisze:Poznali Cie wszyscy na forum czytając Twe ŻENUJĄCE wpisy.
Twoje są lepsze. Jeśli nie miałeś zamiaru odpowiedzieć na moje pytanie odnośnie studiów to mogłeś sobie darować ten temat, a nie naskakiwać na mnie do czego się nadaje a do czego nie bo nic nie wiesz o mnie a tym bardziej o moich rodzicach. Zwyczajny internetowy cwaniaczek z Ciebie gościu. Na szczęście mam ważniejsze sprawy na głowie, niż wykłócanie się z takim wątpliwym inżynierem jak Ty. Bajo.
aQQ
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 marca 2015, 06:56

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: aQQ »

Widzę Chłopcze ,że czkawka dalej postępuje.
Dałem Ci rade - idź na muzykologie.
pomarynka
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 10:27

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: pomarynka »

oj przestańcie się już tak przepychać. Jaślanin pójdzie na studia jakie bedzie chciał i się przekona czy one są łatwe czy trudne dla niego. Zresztą, każdy ten poziom ocenia inaczej, wiec według subiektywnych ocen dla jednych studia są łatwe a dla innych te same trudne.
jak dla mnie fajnie mieć tytuł inżyniera, bo lepiej brzmi od licencjata, ale...
sama nie mam.
ale mój brat ma inżyniera magistra i co? pracy nie ma
ja mam licencjata magistra i zarabiam łądne pieniadze.
wiec myślę ż enie studia tak na prawdę, a anasze podejćie do życia nas uratuje.
ODPOWIEDZ