Łatwe kierunki studiów

Forum o Jasielskich szkołach
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Łatwe kierunki studiów

Post autor: Lady_P »

Które z kierunków studiów Waszym zdaniem należą do najłatwiejszych? Które uczelnie w pobliżu są "niewymagające"? Jakie kierunki moglibyście polecić dla osób które nie mają zbyt wiele czasu na zakuwanie regułek itd?
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: japonka12 »

Polecam Ci AHE w Jaśle (ekonomik), tam kazdy kierunek jest ok. Poradzisz sobie bez zadnego wysilku albo z minimalnym :)
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: kasiuńcia »

Jeśli ktoś wybiera się na jakiekolwiek studia z myślą, aby przebrnąć bez żadnej nauki i najlepiej bez obecności na zajęciach przez 3 lub 2 lata, to polecam pozostanie na wykształceniu średnim.
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: COCONUT »

haha ale sie usmiałam:)
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Lady_P »

...a co w wypadku gdy ktoś na już skończone jedne studia i ma ochotę na kolejne?
Wróćmy do tematu:)
ruda87
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 września 2011, 22:51

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: ruda87 »

Jak tak, to ja proponuje Zarządzanie na PRZ :)
km_1981
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 17:22

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: km_1981 »

polecam WSPB, kierunek dowolny
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: jaslanka »

a najlepiej studia korespondencyjne :mur:
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Lady_P »

WSPB - Wyższa Szkoła Pasienia Byków :hyhy:


Może inaczej, bo widzę nie wszyscy załapali o co chodzi w temacie...:) :wstyd: Chodzi o uczelnię, która nie robi studentowi problemu, nie ma wymagań z kosmosu itd. Oczywiście przy prostych założeniach, że dana osoba uczęszcza na zajęcia itp. Co więcej... najlepiej kierunek zaoczny- ze względu na ograniczoną ilość czasu oraz kierunek taki na którym nie ma wiele zakuwania na pamięć-również ze względu na ograniczony czas. Podsumowując: kierunek zaoczny, blisko, 'łatwy'...właściwie to jedynie dla kolejnego papierka ;)
Liczę na ciekawe propozycje, a nie uwagi dotyczące powrotu do szkoły średniej bądź pastwiska:)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: dragoness »

Ok, ale ty chcesz uczyć się, czy studiować w szerokim tego słowa znaczeniu. No bo jeśli chodzi o papierek tylko to ja naprawdę tego nie rozumiem. Chyba staroświecka jakaś jestem.
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Lady_P »

Gdybym chciała zakuwać poszłabym na dzienne studia i zapewne nie pytałabym na forum, którą uczelnię wybrać aby się w niej uczyć:)
Wszystkim ciekawym powiem tak: mam skończony jeden kierunek (inż.), między czasie skończyłam policealną szkółkę, teraz szukam czegoś nowego, jakiegoś kierunku który będę mogła skończyć dla kolejnego papierka (bo kolekcjonuję:P) i zabicia rutyny. Mam nadzieję, iż każdy zaspokoił ciekawość:)
...a teraz ludzie do rzeczy!!!
;)
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: nikita »

wybierz się na studia podyplomowe, zgodnie z przedmiotem Twoich zainteresowań.
bez sensu studiować coś, czego się nie lubi..
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: oth »

Lady_P pisze:Gdybym chciała zakuwać poszłabym na dzienne studia i zapewne nie pytałabym na forum, którą uczelnię wybrać aby się w niej uczyć:)
Wszystkim ciekawym powiem tak: mam skończony jeden kierunek (inż.), między czasie skończyłam policealną szkółkę, teraz szukam czegoś nowego, jakiegoś kierunku który będę mogła skończyć dla kolejnego papierka (bo kolekcjonuję:P) i zabicia rutyny. Mam nadzieję, iż każdy zaspokoił ciekawość:)
...a teraz ludzie do rzeczy!!!
;)
Ja tez wybrałem kierunek łatwy, żeby mi nie przeszkadzał w pracy. Traktuje to jako alternatywe na przyszłość i rozwinięcie zainteresowań.

Zamiast pytać o łatwe kierunki zastanów się co lubisz i co rozwinęloby Cię jako osobę.
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: Mała_Miczitanka »

Idź na PSW, tam nic nie będziesz umiała i nic się nie będziesz musiala uczyć. A za kasę którą trzeba tam władować jeden papierek Ci wystawią, że ukończyłaś dany kierunek studiów.

PS. A poźniej będą tacy jojczeć, że są po studiach i pracy nie ma dla nich...
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: avicularia »

Produkujemy ,,magistruff" na potęgę. Nawet w przysłowiowym Pcimiu Wielkiem są szkoły wyższe. A później Ci ,,magystrowie" uważaja,ze pozjadali wszelkie rozumy, bo mają kilka bezwartosciowych zaświadczeń ukończenia różnych różności. Obecnie nie liczy się papier tylko doświadczenie i umiejętnosci zawodowe, czego dowodem jest wysoki odsetek bezrobotnych właśnie wśród ludzi z ,,papierkami". Studia powinny być męczące i wymagające, żeby człowiek zdawał sobie sprawę,że nauka nie polega na przesiedeniu kilku godzin i wpłacie czesnego. Studiowanie ma rozwijać, kształcić myślenie i dawac nowe umiejętności zawodowe, a prawdziwe studia zawsze są okupione wyrzeczeniami, ciężką pracą i godzinami spędzonymi w książkach.
ODPOWIEDZ