Łatwe kierunki studiów

Forum o Jasielskich szkołach
BitGid
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 lutego 2018, 13:16

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: BitGid »

dla mnie farmacja była łatwa, bo uczyłam się tego, co chciałam. A z kolei nie wyobrażam sobie studiowania kierunków humanistycznych i pewnie byłyby dla mnie trudne. Wszystko zależy od predyspozycji i nie można uogólniać
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: dragoness »

Tu chodzi o wiedzę, czy o literki przed nazwiskiem?
mariuszkobyla
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 7 października 2017, 20:56

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: mariuszkobyla »

Szczerze powiedziawszy to argumentowanie zupelnie do mnie nie dociera. To nie ma wiekszego sensu isc na cos co bedzie latwym kierunkiem bo zwyczajnie kazdy moze na na niego dostac .. a konkurencja po jego ukonczeniu bedzie zbyt duza by moc znalezc dobrze platna prace. To juz nie te czasy gdzie mozna znalezc sie na dobrze platnym stanowisku bez odpowiedniej wiedzy na poziomie. Jesli dobrze poszukamy to co maja do zaoferowania uczelnie to z pewnoscia znajdziemy cos co przypadnie nam do gustu. Dosc trudnym kierunkiem (takze popularnym) jest administracja skarbowa .. mozna ja studiowac w praktycznie wszystkich wiekszych miastach np. w Wyższej Szkole Bankowej . Patrzac na perspektywy jakie daje takie wyksztalcenie to sa dosc duze. Mozna zaczac prace w lokalnym samorzadzie, a skonczyc mozna nawet w srodowisku miedzynarodowym. Wszystko oczywiscie bedzie zalezne od naszych predyspozycji, wiedzy oraz zaanagazowania.
milosh
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 września 2018, 20:21

Re: Łatwe kierunki studiów

Post autor: milosh »

Utarło się, że socjologia to łatwy kierunek. Tak samo filologia polska. Ale myślę, że to nie do końca prawda. Po prostu studenci z tych kierunków są bardzo leniwi, niestety.
ODPOWIEDZ