Medyk.Jasło/info

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
necia
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 26 października 2013, 14:06

Re: Medyk.Jasło/info

Post autor: necia »

a czy jest ktoś tutaj kto chodził na kierunek kosmetyczny? a dokłanie zaoczny? sama się wybieram i chciałabym się dowiedzieć jaka atmosfera w szkole zajecia nauczyciele itd.?
asiu91
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Medyk.Jasło/info

Post autor: asiu91 »

necia pisze:a czy jest ktoś tutaj kto chodził na kierunek kosmetyczny? a dokłanie zaoczny? sama się wybieram i chciałabym się dowiedzieć jaka atmosfera w szkole zajecia nauczyciele itd.?

a jest wogóle jeszcze ten kierunek zaocznie? rok temu chciałam iść to nie było bo mało chętnych, każdy na dzienne
Awatar użytkownika
necia
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 26 października 2013, 14:06

Re: Medyk.Jasło/info

Post autor: necia »

tak jest kilka tygodni temu bylam na inf grupowej w up i była właśnie przedstawicielka z tej szkoły mówiła ze kierunek jest i jest dużo chętnych od stycznia zachęcała do zapisywania się
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: Medyk.Jasło/info

Post autor: Major Kożuch »

Jedno jest pewne po Medyku do pracy dostać sie nie było problemu. Gorzej było po "Żakach" i tych innych bezpłatnych douczaniach. Nauka i co wazniejsze praktyka na wysokim poziomie.
kulczyckisebastian
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 8 listopada 2013, 20:52

Re: Medyk.Jasło/info

Post autor: kulczyckisebastian »

a ja myślałem że o klubie Medyk tym w Warszawie.
Awatar użytkownika
necia
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 26 października 2013, 14:06

Re: Medyk.Jasło/info

Post autor: necia »

a czy ktoś wie jak wyglądają zajęcia zaoczne w tej szkole? chodzi mi o liczbę godzin i czy od rana do wieczora czy popołudnia?
LondonLook
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 19 lipca 2012, 16:52

Re: Medyk.Jasło/info

Post autor: LondonLook »

najlepiej sprawdzić na stronie medyka :) tutaj jest przykładowy rozkład opiekuna medycznego http://www.mspjaslo.pl/userfiles/file/rozk_zaj_5.pdf
ODPOWIEDZ