PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

dragoness pisze:
Jozin pisze:Ale chyba aparat bierzecie ? A kto koordynuje akcję, zabezpiecza wiadra, grabie i takie tam ??
Sorry, nie mogłem się powstrzymać :)
I chwała wam za taką BEZINTERESOWNOŚĆ . To dziś rzadka cecha.....
Oj tam, weźmiemy worki na liście, jakieś rękawice... kto by się tam z grabiami nosił, jaka koordynacja, pełen spontan. Aparat mogę wziąć, ale towarzystwo się boi, ze im dusze ukradnę. No, chodź z nami, nie daj się prosić :padam:
@ antykieckowy
Nowy to raczej odpada, tam zaniedbanych grobów nie ma, pewnie Stary, albo może być nawet ten kirkut, ale nie bardzo wiem, gdzie to jest bo ja nietutejsza.
Kirkut jest wyżej ronda na Floriańskiej (jak się jedzie na Sobniów) ale nie wiem czy wolno tam wchodzić. Stary mi pasuje jak najbardziej, rzut beretem ode mnie :]
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

No to jeszcze się dogadamy co do godziny i załatwione.
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: yorker »

Na starym można posprzątać np znicze stawiane pod kaplica cmentarną... o ile będa tam stąły do soboty.
10 listopada na Starym Cmentarzu będzie spotkanie w ramach studni kulturalnej, ja sie wybieram, więc ten termin mi nie bardzso pasuje
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

yorker pisze:
juve_fan pisze:@yorker Siedzisz w domu, pierdzisz w stołek i wylewasz jad na ludzi, którzy mają inne priorytety niż pełna micha i browar przed TV. Akcja była organizowana we współpracy z Witoldem Świdrakiem, prezesem Związku Żólnierzy AK w Jaśle i to z nim ustalałem szczegóły, dotyczące tego, którymi nagrobkami możemy się zająć. Harcerze mieli przypisany pomnik AK na ulicy Staszica i dostaliśmy zielone światło na nagrobek Modrzejewskiego. Nikt nikomu nie wpychał się, nie było żadnych problemów, a twoje gadanie jest sianiem zamętu. Każdy Dyzio i inny tego typu element mógł takie coś wstawić i podpisać się w imieniu harcerzy. Wierzysz w to, że przedstawiciele tej organizacji nie zadzwoniłaby najpierw do mnie, bądź do Pana Świdraka tylko ktoś wylewałby żale w głupich komentarzach na portalu? No chyba kolego bardzo nisko cenisz tych ludzi, myśląc, że w taki sposób by reagowali.

Nie oczekuję przeprosin za te kalumnie ani od Ciebie, ani od antykieckowego, bo pewnie nie macie na tyle honoru i potwarzą byłoby dla was przepraszanie wstrętnego pisowca, ale pozostawiam wam pod rozwagę wasze zachowanie, bo o ile od Jozina, Winetou i innych anonimowych szczekaczy nie oczekuję kultury to akurat wy pomimo różnic światopoglądowych między nami trzymaliście jako taki poziom. Zawiodłem się.

Jeśli macie jakieś wątpliwości co do prawdziwości mojej wersji to z miłą chęcią na PW wyślę wam nr telefonu do Pana Świdraka i będziecie mogli go o to spytać.
Rozmawiałwem dziś z harcerką, która napisała ten post.
To nie ja mam udowadniać moje dobre chęci, mój patriotyzm.
To Ty powinieneś udowodnić, kim jesteś i po co robisz takie szopki?!

Nie pozostaje Ci więc nic innego jak iśc do Komendanta I Szczepu Orląt (siedziba w Szkole Podstawowejnr 1 ul. P. Skargi 10) i zapytać się go, którymi miejscami pamięci opiekują się jego harcerze. Jeśłi go tam nie zastaniesz to służe nr telefonu.

Jeśli Komendant Jacek Smolik powie, że ja nie ma racji, to oświadczam wszem i wobec, że wykupie w Obiektywie Jasielskim przeprosiny dla CIebie.
Podaj mi jej imię i nazwisko na priv. Oczywiście kłamiesz, więc tego nie zrobisz, bo pojęcia nie masz o czym tutaj piszesz człowieku.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

yorker pisze:Na starym można posprzątać np znicze stawiane pod kaplica cmentarną... o ile będa tam stąły do soboty.
Wątpię, ludzie zbierają zużyte i sprzedają więc szybko znikną.
yorker pisze:10 listopada na Starym Cmentarzu będzie spotkanie w ramach studni kulturalnej, ja sie wybieram, więc ten termin mi nie bardzso pasuje
Dobra wymówka nie jest zła. Sprzątać będziemy na Starym, spotkanie kulturalne będzie na Starym więc dopóki godzinowo nie będzie się gryzło to ja nie widzę problemu. No chyba, że tylko zajmujesz się krytyką na forum ale samemu zrobić już nie bardzo (jak zawsze zresztą)?

:ok:
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: yorker »

@juve_fan
Powiem jutro tej dziewczynie, żeby się zapoznała z tym co tutaj napisaliśmy i jeśli będzie jej wolą bym ujawniał jej dane to będziesz mógł złożyć na jej ręce przeprosiny za swój cyrk.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

yorker pisze:@juve_fan
Powiem jutro tej dziewczynie, żeby się zapoznała z tym co tutaj napisaliśmy i jeśli będzie jej wolą bym ujawniał jej dane to będziesz mógł złożyć na jej ręce przeprosiny za swój cyrk.
Rżniesz głupa wzorcowo i widzę, że ten Łukaszek od palenia kukły kilka lat temu niczym nie różni się od obecnego. Szkoda
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

A co do godziny, no to póki jasno, więc może jakoś przed południem?
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

10? Ani za wcześnie ani za późno, chyba. No i "kulturalni" zdążą na 14 na studnię.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

antykieckowy pisze:10? Ani za wcześnie ani za późno, chyba. No i "kulturalni" zdążą na 14 na studnię.
Tak toczno, jak mawiają bracia Rosjanie :D
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: yorker »

@Biernacki
Harcerki były dziś rano sprzątac wypalone znicze, dołączyłem się do nich na chwilę. Streściłem co mniej wiecej było tu powiedziane.
Drużynowa 31 JDH "Sosny", wchodzącej w skład I Szczepu Orląt im. Janka Bytnara "Rudego" jest zainteresowana spotkaniem z organizatorem społecznego zrywu młodzieżówki PiS. Potrzebujemy tylko nr telefonu do obywatela Biernackiego.

@Boguś
niech będzie o 10tej, ale za tydzien to tam juz nie będzie co robic, bo harcerki z 31 JDH sprzątają tam regularnie.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

I co Panie Biernacki ???
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

yorker pisze:@Biernacki
Harcerki były dziś rano sprzątac wypalone znicze, dołączyłem się do nich na chwilę. Streściłem co mniej wiecej było tu powiedziane.
Drużynowa 31 JDH "Sosny", wchodzącej w skład I Szczepu Orląt im. Janka Bytnara "Rudego" jest zainteresowana spotkaniem z organizatorem społecznego zrywu młodzieżówki PiS. Potrzebujemy tylko nr telefonu do obywatela Biernackiego.
Przesłane na PW, czekam na kontakt. Chciałbym również poznać dane osoby, którą znasz, a która ponoć jest autorką wpisu pod artykułem. Również może być nr telefonu.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

@Boguś
niech będzie o 10tej, ale za tydzien to tam juz nie będzie co robic, bo harcerki z 31 JDH sprzątają tam regularnie.
nam nie chodzi o sprzątanie tam, gdzie wszyscy, tylko tam, gdzie nie sprząta nikt.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

dragoness pisze:
@Boguś
niech będzie o 10tej, ale za tydzien to tam juz nie będzie co robic, bo harcerki z 31 JDH sprzątają tam regularnie.
nam nie chodzi o sprzątanie tam, gdzie wszyscy, tylko tam, gdzie nie sprząta nikt.
Oj tam, oj tam. Nie wszyscy muszą wiedzieć na czym polega sprzątanie.

:hyhy:
ODPOWIEDZ