PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

https://www.wprost.pl/kraj/255435/Piloc ... iskow.html Kolejny, który jednak wierzy w wersję Millera?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 18 czerwca 2019, 14:19
czyli raport Millera mówi prawdę? https://www.wprost.pl/kraj/255435/Piloc ... iskow.html Proszę tam zwrócić uwagę na coś, co się nazywa wysokościomierz baryczny i jaka była według niego wysokość samolotu.
artykuł z lipca 2011
jak dobrze poszukasz i się wrócisz do 2010 to zalinkujesz nam jeszcze że trzy razy podchodzili do lądowania.

litości..
podpowiem: później było kłamstwo że Błasik był w kabinie i odczytywał prawdziwa wysokośc ale Oni go nie słyszeli
a na sam koniec okazało się że sami odczytywali prawidłową wysokość.
Błasika nie było w kokpicie. Piloci znali prawdziwą wysokość
https://www.wprost.pl/287874/Blasika-ni ... a-wysokosc
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

W omawianej zresztą sprawie, na wysokości 100 metrów pilot TU154M podjął decyzję o odejściu i rozpoczął stosowną procedurę.
Czyżby pan Sun Tzu się mylił? Bo z raportu wynika to samo. Nota bene, NIGDY nie twierdziłam, że Błasik był w kabinie. Nacisk nie musi być bezpośredni.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 18 czerwca 2019, 18:21
W omawianej zresztą sprawie, na wysokości 100 metrów pilot TU154M podjął decyzję o odejściu i rozpoczął stosowną procedurę.
Czyżby pan Sun Tzu się mylił? Bo z raportu wynika to samo. Nota bene, NIGDY nie twierdziłam, że Błasik był w kabinie. Nacisk nie musi być bezpośredni.
Nacisk nie musi być bezpośredni.
logiczne myślenie też nie wszyscy muszą posiadać
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

O... z tym się zgodzę. To widać.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Czyżby pan Sun Tzu się mylił?
A w jakiej kwestii się niby pomyliłem?
Nacisk nie musi być bezpośredni.
Taaak... Niczego głupszego już się nie dało wymyślić? Proszę jednak nie ustawać w wysiłkach i dalej próbować... Bo skoro w 2011 roku PKBWL "ustaliła", że w kokpicie był śp. gen. Błasik, mimo, że faktycznie go tam nie było, to proszę nie być gorszą...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Albo pan samorządowiec jest naiwny, albo idzie w zaparte.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

ja też nie za bardzo wiem co chcesz nam tu powiedzieć.
z tego co rozumiem wszystkie Twoje "argumenty" nie wytrzymały pod naporem zwykłych faktów

ale przynajmniej ja jestem otwarty na następne, więc nie krępuj się, tylko proszę o konkrety
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Trudno, nie jestem przyzwyczajona do tłumaczenia dorosłym, ktorzy nie potrafią, albo nie chcą zrozumieć.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze: 18 czerwca 2019, 19:18 Albo pan samorządowiec jest naiwny, albo idzie w zaparte.
Hmm... Mimo mojej niewątpliwie wysokiej inteligencji, z pewną taka nieśmiałością muszę przyznać, że mam problem ze zrozumieniem postu pani magister... Może pani magister jakoś wytłumaczy o co pani magister chodzi?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 18 czerwca 2019, 20:20
dragoness pisze: 18 czerwca 2019, 19:18 Albo pan samorządowiec jest naiwny, albo idzie w zaparte.
Hmm... Mimo mojej niewątpliwie wysokiej inteligencji, z pewną taka nieśmiałością muszę przyznać, że mam problem ze zrozumieniem postu pani magister... Może pani magister jakoś wytłumaczy o co pani magister chodzi?
Nie chce mi się.
Awatar użytkownika
cuski
Guru
Guru
Posty: 124
Rejestracja: 17 kwietnia 2019, 03:35

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: cuski »

Ten pier...... Bodnar to totalna pomylka... juz dawno powinni go z tego urzedu wy.....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

cuski pisze: 21 czerwca 2019, 18:04
Ten pier...... Bodnar to totalna pomylka... juz dawno powinni go z tego urzedu wy.....
Można prosić uzasadnienie? Merytoryczne, nie polityczne. Aha, zalecałabym najpierw przeczytać artykuł.
Awatar użytkownika
cuski
Guru
Guru
Posty: 124
Rejestracja: 17 kwietnia 2019, 03:35

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: cuski »

dragoness pisze: 21 czerwca 2019, 18:16
cuski pisze: 21 czerwca 2019, 18:04
Ten pier...... Bodnar to totalna pomylka... juz dawno powinni go z tego urzedu wy.....
Można prosić uzasadnienie? Merytoryczne, nie polityczne. Aha, zalecałabym najpierw przeczytać artykuł.
Po pierwsze za jego klamliwe slowa, że "naród polski współuczestniczył w holokauście".
Po drugie ten czlowiek wywodzi się ze skrajnie lewicowych srodowisk i praktycznie tylko reprezentuje interesy tychze grup.

To sa wystarczajace argumenty na to, jak nie powinien zachowywac sie i reagowac RPO.
ODPOWIEDZ