PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Mosznicki pisze: 4 kwietnia 2020, 00:29 Wypisałem Ci różnice, a Ty po pisowsku jak zawsze.
No to dam Ci kolejny przykład: Polska sprowadziła z zagranicy sprzęt ochronny przeciwwirusowy dla swoich obywateli.Unijny komisarz ds.zdrowia od razu wręcz zażądał podzielenia się tymi środkami z innymi krajami.A Niemcy wprowadzili zakaz wywozu takich środków za granicę.Nadal nie widzisz podwójnych standardów?
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: krzysztof1 »

W Bawarii wybory ostatnio odbyły się listownie, więc nie widzę problemu aby podobnie przeprowadzić je w Polsce.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wibar pisze: 4 kwietnia 2020, 01:37
Mosznicki pisze: 4 kwietnia 2020, 00:29 Wypisałem Ci różnice, a Ty po pisowsku jak zawsze.
No to dam Ci kolejny przykład: Polska sprowadziła z zagranicy sprzęt ochronny przeciwwirusowy dla swoich obywateli.Unijny komisarz ds.zdrowia od razu wręcz zażądał podzielenia się tymi środkami z innymi krajami.A Niemcy wprowadzili zakaz wywozu takich środków za granicę.Nadal nie widzisz podwójnych standardów?
Także nie znam sprawy. Na tyle ile piszesz, mogę powuedziec, ze my sprowadziliśmy, Niemcy mieli u siebie? Oczywiste jest, ze jeśli wymóg dzielenia się jest unijny, to dotyczy wszystkich krajów. Wypadałoby także bić się w piersi w związku z brakiem woli uczestniczenia w procesie „dzielenia się” uchodźcami. A żadnej elidemii wtedy nie było.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 4 kwietnia 2020, 10:45 W Bawarii wybory ostatnio odbyły się listownie, więc nie widzę problemu aby podobnie przeprowadzić je w Polsce.
Miała być druga Japonia czy Irlandia, to będzie druga Bawaria :rotfl:
Tam to przetestowane rozwiązanie, znane ludziom od dziesięcioleci. My robimy to po raz pierwszy i na chybcika w kryzysowej sytuacji. To nie są najlepsze warunki do nauki. I był to tylko jeden land, nie cały kraj, a wybory uzupełniające...
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Mosznicki pisze: 4 kwietnia 2020, 11:06
wibar pisze: 4 kwietnia 2020, 01:37
Mosznicki pisze: 4 kwietnia 2020, 00:29 Wypisałem Ci różnice, a Ty po pisowsku jak zawsze.
No to dam Ci kolejny przykład: Polska sprowadziła z zagranicy sprzęt ochronny przeciwwirusowy dla swoich obywateli.Unijny komisarz ds.zdrowia od razu wręcz zażądał podzielenia się tymi środkami z innymi krajami.A Niemcy wprowadzili zakaz wywozu takich środków za granicę.Nadal nie widzisz podwójnych standardów?
Także nie znam sprawy. Na tyle ile piszesz, mogę powuedziec, ze my sprowadziliśmy, Niemcy mieli u siebie? Oczywiste jest, ze jeśli wymóg dzielenia się jest unijny, to dotyczy wszystkich krajów. Wypadałoby także bić się w piersi w związku z brakiem woli uczestniczenia w procesie „dzielenia się” uchodźcami. A żadnej elidemii wtedy nie było.
Typowe dla Ciebie-jak fakty same się nie bronią i są niewygodne,to udajesz że nie znasz tematu, nie wiesz o co chodzi.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Zarzucasz mi kłamstwo? Udowodnij!
Podlinkuj, to się zapoznam.
ciniak77
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 1 kwietnia 2015, 07:35

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ciniak77 »

wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Mosznicki pisze: 4 kwietnia 2020, 11:34 Zarzucasz mi kłamstwo? Udowodnij!
Podlinkuj, to się zapoznam.
A niby w którym miejscu zarzuciłem Ci kłamstwo?Stwierdziłem tylko że jeśli fakty są niewygodne to zaczynasz kluczyć i zmieniasz temat.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Ze nie znam tematu i nie wiem, o co chodzi. Otóż, nie znam.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

https://www.o2.pl/artykul/donald-trump- ... FMM1OkYeLU Cóż... pisowski idol bardzo jest stanowczy.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Popierałas tego idiotę w czasie kampanii...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 5 kwietnia 2020, 12:28 Popierałas tego idiotę w czasie kampanii...
Którego? Trumpa? A w życiu.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

A nie? ;)
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 5 kwietnia 2020, 12:27 https://www.o2.pl/artykul/donald-trump- ... FMM1OkYeLU Cóż... pisowski idol bardzo jest stanowczy.
Jeżeli wybory listowne są złe, wybory w sposób tradycyjny według oszołomów wierzących w koronabożka też są złe to ja się pytam kiedy te wybory mają się odbyć? Za rok, za dwa lata czy może za 10 lat? Przecież nikt nie wie ile jeszcze potrwa ten cały cyrk z tym waszym bożkiem.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 5 kwietnia 2020, 14:51
dragoness pisze: 5 kwietnia 2020, 12:27 https://www.o2.pl/artykul/donald-trump- ... FMM1OkYeLU Cóż... pisowski idol bardzo jest stanowczy.
Jeżeli wybory listowne są złe, wybory w sposób tradycyjny według oszołomów wierzących w koronabożka też są złe to ja się pytam kiedy te wybory mają się odbyć? Za rok, za dwa lata czy może za 10 lat? Przecież nikt nie wie ile jeszcze potrwa ten cały cyrk z tym waszym bożkiem.
Rozumiem, że pan nie wierzy w epidemię, o której mówi uwielbiany, jedynie słuszny rząd?
ODPOWIEDZ