PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Jozin.1 pisze: 10 lutego 2021, 21:49 Zagadka: ulubiony zespół Moszenickiego ???
The Animals..... :hyhy:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Fasolki. :hyhy:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3968
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 10 lutego 2021, 22:44 A jak siła woli zegnę łyżeczkę, to też znaczy, że mnie słyszy...
....
Mosznicki, załóż własny temat
bo to o co sie ocierasz to nie jest związane z PiSem..

łyżeczka nie musi Cię słyszeć, bo Ty jesteś tą łyżeczką ;o)
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wirgin »

Mosznicki pisze: 10 lutego 2021, 22:44 A jak siła woli zegnę łyżeczkę, to też znaczy, że mnie słyszy...

PS Ty i nauka się wykluczacie. Przejrzyj ten wątek parę stron wstecz i nie powielaj bredni.
Wygląda na to, że dopasowujesz sobie informacje do swoich przekonań i to jest przyjęte za normalne gdyż prawie wszyscy tak robią. Jednak stwierdzanie, że coś jest brednią mówi o braku dystansu i zamykaniu się w swoich jedynie słusznych poglądach.
Może świat jest taki, jaki myślisz, że jest. Myśl podąża za uwagą i tworzy potwierdzające obrazy. Nie sądzisz, że świat może być inny niż się wydaje? By wyjść poza siebie pasowało by zrzucić z siebie zbroję, zaakceptować innych i zauważyć, że logika to tylko jedno z narzędzi.

Odnośnie łyżeczki, Grzesiek trafnie to napisał.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Przestańmy odpisywać na jego brednie to mu przejdzie....
Trolla można tylko zagłodzić.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 11 lutego 2021, 00:28
Mosznicki pisze: 10 lutego 2021, 22:44 A jak siła woli zegnę łyżeczkę, to też znaczy, że mnie słyszy...
....
Mosznicki, załóż własny temat
bo to o co sie ocierasz to nie jest związane z PiSem..

łyżeczka nie musi Cię słyszeć, bo Ty jesteś tą łyżeczką ;o)
Co jest nieprawda? Słyszy mnie? Naprawdę tak uważasz? A wiesz, że wcale bym się nie zdziwił? :rotfl:

Załóż własny o konspirach, a ja wtedy pomyśle ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wirgin pisze: 11 lutego 2021, 09:10
Mosznicki pisze: 10 lutego 2021, 22:44 A jak siła woli zegnę łyżeczkę, to też znaczy, że mnie słyszy...

PS Ty i nauka się wykluczacie. Przejrzyj ten wątek parę stron wstecz i nie powielaj bredni.
Wygląda na to, że dopasowujesz sobie informacje do swoich przekonań i to jest przyjęte za normalne gdyż prawie wszyscy tak robią. Jednak stwierdzanie, że coś jest brednią mówi o braku dystansu i zamykaniu się w swoich jedynie słusznych poglądach.
Może świat jest taki, jaki myślisz, że jest. Myśl podąża za uwagą i tworzy potwierdzające obrazy. Nie sądzisz, że świat może być inny niż się wydaje? By wyjść poza siebie pasowało by zrzucić z siebie zbroję, zaakceptować innych i zauważyć, że logika to tylko jedno z narzędzi.

Odnośnie łyżeczki, Grzesiek trafnie to napisał.
A co jest moim przekonaniem, a nie obiektywnym stanem rzeczy? Jeśli napisze, że brednią jest pogląd, że zwierzęta nie są zdolne do odczuwania cierpienia (nie mylić z reakcją na bodziec u roślin), to nie będę miał racji? Zwierzęta cierpią tylko wtedy, gdy jestem o tym przekonany i nie cierpią wtedy, gdy mam przeciwny pogląd?

Poradziłem Ci prześledzić wątek i co zrobiłeś? Czy przedstawiłeś jakiś kontrargument? Nie. Zrobiłeś miniwykład o otwieraniu umysłu i nieograniczaniu się, choć Ty sam jesteś potwornie ograniczony i nie stosujesz własnych porad.

PS Już teraz wiem, dlaczego ludzie płaczą, krojąc cebule. Oni jej po prostu współczują! :rotfl:
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: krzysztof1 »

No właśnie, zgodzę się tutaj z jozinem wróćmy do tematu właściwego więc może ja zacznę. Jak już pewnie większość wie Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, który jak wszyscy dobrze wiedzą, jest politykiem lewicowym, pochodzi przecież z SLD odchodzi ze swojego stanowiska po 18 latach rządzenia miastem co ogłosił wczoraj na konferencji prasowej. Na tej samej konferencji poparł on też na swojego następcę polityka prawicowego, obecnego wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła, który jest człowiekiem Zbigniewa Ziobry.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

https://www.google.pl/search?q=sylwia+s ... NjdVIrPJ7M

https://www.google.pl/search?q=climate+ ... WrlZo6VecM

I dlatego jestem w temacie, który Ty redukujesz do międzypartyjnych spraw kadrowych. Nie pasuje- nie wchodzisz lub ignorujesz. Proste.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 11 lutego 2021, 15:42 No właśnie, zgodzę się tutaj z jozinem wróćmy do tematu właściwego więc może ja zacznę. Jak już pewnie większość wie Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, który jak wszyscy dobrze wiedzą, jest politykiem lewicowym, pochodzi przecież z SLD odchodzi ze swojego stanowiska po 18 latach rządzenia miastem co ogłosił wczoraj na konferencji prasowej. Na tej samej konferencji poparł on też na swojego następcę polityka prawicowego, obecnego wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła, który jest człowiekiem Zbigniewa Ziobry.
A może Warchołowi bardziej zależy na mieście niż na lizaniu tyłka Ziobrze?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Może o warcholstwo? Nazwisko ma akuratne :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Jozin.1 pisze: 11 lutego 2021, 09:19 Przestańmy odpisywać na jego brednie to mu przejdzie....
Trolla można tylko zagłodzić.
To się wytnie :rotfl:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3968
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 11 lutego 2021, 12:00 ....
Załóż własny o konspirach, a ja wtedy pomyśle ;)
Miałem ale moderator wykasował
był o Geopolityce i wstawiałem tam wywiady z historykami, geopolitykami,
wydarzeniami historycznymi - ale praktycznie sam się tam wpisywałem.
Widać nikogo takie "realne tematy" tutaj nie interesują - i moderator
postanowił go wyrzucić. To też świadczy o poziomie tego forum. :/
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

To chyba jednak nie był o geopolityce ;)

A propos realnych tematów (bez cudzysłowia)- czy zainteresowała Cię kwestia ryzyka pandemii w kontekście raportów ONZ itp.? Chyba nie... No właśnie. A tak utyskujesz... A dla kolegi-pomagiera tak szeroko rozdziawionego umysłowo, że już niczego nie widzi poza wizualizacją powieści, mam pytanie, jaka to „zmiana systemu” miała się dokonać podczas pandemii grypy hiszpanki? Bo chyba tylko intensyfikacja hodowli przemysłowych będących źródłem problemów. ;)
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3968
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 12 lutego 2021, 22:52 To chyba jednak nie był o geopolityce ;)

A propos realnych tematów (bez cudzysłowia)- czy zainteresowała Cię kwestia ryzyka pandemii w kontekście raportów ONZ itp.? Chyba nie... No właśnie. A tak utyskujesz...
temat był o geopolityce, nie było tam nic z TS.

raporty ONZ? nie wiem co chcesz powiedzieć. opisz to w tamtym temacie.
choć w temacie "pandemii" raczej wątpię czy to coś ciekawego. posłuchaj sobie Gadowskiego
z Nim nie ma jak dyskutować bo przedstawia fakty i dokumenty. dlatego się go "niewidzi" ;)
ODPOWIEDZ