PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Wolę nie wiedzieć.....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... I skończyliście towarzysze na najbardziej was interesującej sprawie, czyli na odbycie... :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 22 grudnia 2019, 23:00 Hmm... I skończyliście towarzysze na najbardziej was interesującej sprawie, czyli na odbycie... :rotfl:
Dawkę rzeczywiscie trzeba ustalić na nowo...
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

I powtórzyć lobotomię...
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Dwóch fachowców, Mosznicki i Łyssy przeprowadza między sobą konsultację w temacie na którym znają się najlepiej 😂
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Ulżyło z rana po nieudanej nocy ?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

wibar pisze: 23 grudnia 2019, 09:23 Dwóch fachowców, Mosznicki i Łyssy przeprowadza między sobą konsultację w temacie na którym znają się najlepiej 😂
Przestań proszę! Bo jeszcze nas zaczną informować który którego i jak... :rotfl: Jak to było? Bo gdy się zetkną raz czy drugi, mosznicki po przejściach i łyssy z przeszłością, bardzo się męczą, męczą przez czas długi, co zrobić, co zrobić z tą miłością? :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 23 grudnia 2019, 10:08
wibar pisze: 23 grudnia 2019, 09:23 Dwóch fachowców, Mosznicki i Łyssy przeprowadza między sobą konsultację w temacie na którym znają się najlepiej 😂
Przestań proszę! Bo jeszcze nas zaczną informować który którego i jak... :rotfl: Jak to było? Bo gdy się zetkną raz czy drugi, mosznicki po przejściach i łyssy z przeszłością, bardzo się męczą, męczą przez czas długi, co zrobić, co zrobić z tą miłością? :rotfl:
Dostajesz po głowie raz za razem, jesteś ośmieszany, ale wciąż się stawiasz, myśląc ze tym razem to już na pewno. A przecież „tylko idiota moze robić to samo i liczyc na inny efekt” :rotfl:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Ach ten dowcip totalnej opozycji i wstrząsające poczucie humoru. Powtarzanie lobotomii to nic innego jak powtórna amputacja. Dlaczego trzeba Wam wyjasniac takie rzeczy, ktore dla standardowego homo sapiens są oczywiste. Dawanie po głowie jako metafora porażki. Nic dziwnego, że nawet nie potrafią wyjaśnić przeciw czemu protestują pod wolnymi sądami.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Poziom dyskusji z rzadka bywał tu wysoki, ale ostatnio sięga dna.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 23 grudnia 2019, 10:47 Poziom dyskusji z rzadka bywał tu wysoki, ale ostatnio sięga dna.
Wszystko to schodzi na psy. AntyPIS zafiksował się na nienawiści, jak pewien prezydent #marszmilonanawarszawę. Po co tym ludziom ta nienawiść? Naprawdę tak nie lubicie bliźniego za to, że ma swoje poglądy i potrafi zdecdywanie lepiej je przedstawic, bo opiera się na trwałej idei? Święta idą. Czas miłości. Radości. Pokoju. Patrząc na totalną opozycję i ich żołnierzy na tych wszystkich wiecach, na tych mężczyzn w skórzanych majtkach idących na Jasną Górę to przecież i tak z góry wiadomo, że jakakolwiek konfrontacja z grupką kibiców byłaby z góry skazana na dużą traumę dla tych delikatnych z natury ludzi.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Myśl Einsteina i do Ciebie ma zastosowanie. BTW, nieistnienie Peruna już udowodniłeś czy coś przeoczyłem? A co do lobotomii, to- widac- trzeba wyciąć inny/większy płat.
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2019, 11:08 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 2 razy.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Fakt pani magister! Zadałem wczoraj pani magister proste pytanie i co mi pani odpowiedziała? Nic! Bo przedstawiona teza nie zgadzała się z faktami... I taka to proszę pani dyskusja z wami...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Mosznicki pisze: 23 grudnia 2019, 11:06 Myśl Einsteina i do Ciebie ma zastosowanie. BTW, nieistnienie Peruna już udowodniłeś czy coś przeoczyłem? A co do lobotomii, to- widac- trzeba wyciąć inny/większy płat.
Ja miałbym udowadniać nieistnienie Peruna? A niby dlaczego? Czy ja zabraniam wyznawcom Peruna tańczyć wokół jego rzeźby i odprawiać modły? Czy jakiś chrześcijanin wyśmiewa ich, gdy stawiają mu pomniki i świątynie tak jak #drodzyprzeciwnicy wyśmiewają się z postumentu Chrystusa? My jesteśmy tolerancyjni i mamy w nosie w co tam sobie wierzy Mosznicki czy inni wyznawcy kultów sił natury. My wierzymy w Kogoś, Kto naturę stworzył i to jest nasza sprawa. A co do lobotomii. Który inny płat odciąć i w jakim celu? Posiadam zawód medyczny w swoim dorobku, konkretnie ratownika przemysłowego, zdobyty poza granicami Polski i bardzo chętnie bym się dowiedział.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9482
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

człowiek z lasu pisze: 23 grudnia 2019, 11:15
Mosznicki pisze: 23 grudnia 2019, 11:06 Myśl Einsteina i do Ciebie ma zastosowanie. BTW, nieistnienie Peruna już udowodniłeś czy coś przeoczyłem? A co do lobotomii, to- widac- trzeba wyciąć inny/większy płat.
Ja miałbym udowadniać nieistnienie Peruna? A niby dlaczego? Czy ja zabraniam wyznawcom Peruna tańczyć wokół jego rzeźby i odprawiać modły? Czy jakiś chrześcijanin wyśmiewa ich, gdy stawiają mu pomniki i świątynie tak jak #drodzyprzeciwnicy wyśmiewają się z postumentu Chrystusa? My jesteśmy tolerancyjni i mamy w nosie w co tam sobie wierzy Mosznicki czy inni wyznawcy kultów sił natury. My wierzymy w Kogoś, Kto naturę stworzył i to jest nasza sprawa. A co do lobotomii. Który inny płat odciąć i w jakim celu? Posiadam zawód medyczny w swoim dorobku, konkretnie ratownika przemysłowego, zdobyty poza granicami Polski i bardzo chętnie bym się dowiedział.
Z kontekstu toczonych dyskusji sprzed paru miesięcy wyglądałoby na to, ze Ty miałbyś to udowodnić. Ale chyba wciąż nic.

Inny stosowny (płat). W celu- jak do tej pory. To chyba można wiedziec nie będąc nawet ratownikiem przemysłowym.
ODPOWIEDZ