PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 18 września 2019, 18:59 Hmm... Ten mechanizm wyparcia to polega na tym, że się krytykuje szkołę i w niej pracuje? I to tak od trzydziestu lat... :rotfl:
Można prosić o przykład krytykowania przeze mnie szkoły, w której pracuję? Wystarczy jeden, pliiiiiz.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Można prosić o przykład krytykowania przeze mnie szkoły, w której pracuję? Wystarczy jeden, pliiiiiz.
Hmm... Miałem na myśli szkołę jako system oświaty, a nie placówkę w której akurat pani pracuje. Moja wina - ze względu na panią - powinienem używać określeń, które będą dla pani w pełni zrozumiałe...
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 19 września 2019, 10:29
Można prosić o przykład krytykowania przeze mnie szkoły, w której pracuję? Wystarczy jeden, pliiiiiz.
Hmm... Miałem na myśli szkołę jako system oświaty, a nie placówkę w której akurat pani pracuje. Moja wina - ze względu na panią - powinienem używać określeń, które będą dla pani w pełni zrozumiałe...
A kto powiedział, że pracując w szkole realizuję durne pomysły oderwanych od rzeczywistości urzędasów?
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... A ściąga nt. realizacji obietnic przedwyborczych przez koalicję SLD-PSL i koalicję PO-PSL kiedy będzie??? :rotfl:
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 21 września 2019, 10:56 Hmm... A ściąga nt. realizacji obietnic przedwyborczych przez koalicję SLD-PSL i koalicję PO-PSL kiedy będzie??? :rotfl:
Gdy przejmą władze, proszę pana. na razie rządzi PiS.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ruda33 »

Myśli pan że ta banda dojdzie kiedyś do rządzenia
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: JaślaninOn »

Ile Polaków będzie kosztowało zniesienie wiz, jeżeli do takiego dojdzie ?

Nie zwiększam obecności wojskowej USA w Polsce z powodu zagrożenia rosyjskiego, ale ze względu na prezydenta Dudę, którego lubię i szanuję – prezydent Donald Trump odniósł się do pytania, dlaczego wzmacnia amerykański kontyngent w Polsce.

W poniedziałek podczas konferencji prasowej z polskim prezydentem Andrzejem Dudą, Donald Trump został zapytany, dlaczego zdecydował się zwiększyć obecność wojskową USA w Polsce i czy robi to ze względy na zagrożenie ze strony Rosji.

– Nie, w ogóle tak nie uważam – powiedział Trump. – Myślę, że to po prostu dlatego, że mamy prezydenta Polski, którego lubię i szanuję. I on zapytał, czy chcielibyśmy to zrobić, czy nie. Powiedziałem: „Cóż, wiecie, tam trzeba będzie zbudować infrastrukturę”. I oni powiedzieli, że są chętni to zrobić. Wypracowaliśmy umowę, to dla mnie zaszczyt.

więcej na temat:
https://kresy.pl/wydarzenia/trump-nie-w ... qOKaO6XBUU
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Ja yerdolę, czy można upaść jeszcze niżej.....
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ruda33 »

Jak wygra PO=KO to premierem bedzie Klaudia Jachira opozycja ma bardzo mądrych kandydatów i jeśli wszyscy tacy są to strach sie bać
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

ruda33 pisze: 26 września 2019, 13:12 Jak wygra PO=KO to premierem bedzie Klaudia Jachira opozycja ma bardzo mądrych kandydatów i jeśli wszyscy tacy są to strach sie bać
Niech się pani nie ośmiesza, co?
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Włos »

Co zrobi PiS jak odejdzie na wieczny spoczynek Prezes :dontgetit:

Czego mu nie życzę oczywiście.

Ale wydaj mi się że wtedy PiS runie jak domek z kart. :szok:

Hieny już czekają aby szarpać... :mad:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Już widzę, jak skaczą sobie do gardeł, Jojo z Zerem......
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

ruda33 pisze: 26 września 2019, 13:12 Jak wygra PO=KO to premierem bedzie Klaudia Jachira opozycja ma bardzo mądrych kandydatów i jeśli wszyscy tacy są to strach sie bać
Hmm... Skoro premierem z Platformy Obywatelskiej była ta, która wytłukła kamieniami dinozaury, to Jachira na stanowisku premiera będzie naturalną kandydatką POKO...
Anna Kijak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 230
Rejestracja: 30 sierpnia 2019, 11:27

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Anna Kijak »

Sun Tzu pisze: 26 września 2019, 20:20
ruda33 pisze: 26 września 2019, 13:12 Jak wygra PO=KO to premierem bedzie Klaudia Jachira opozycja ma bardzo mądrych kandydatów i jeśli wszyscy tacy są to strach sie bać
Hmm... Skoro premierem z Platformy Obywatelskiej była ta, która wytłukła kamieniami dinozaury, to Jachira na stanowisku premiera będzie naturalną kandydatką POKO...
Widzę że pula świrów powiększa się z każdym wpisem.
ODPOWIEDZ