PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmmm... Nieco trawestując znane powiedzenie Charlesa F. Dumourieza o takich jak ty można powiedzieć: niczego się nie nauczył, niczego nie zrozumiał... :rotfl:
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

No nie wiem, wstydzisz się napisać co motywuje Cię do nadstawiania własnej piersi do obrony tej właśnie partii? Zawsze jest jakaś konkretna motywacja.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Nie interesuje mnie co wiesz a czego nie wiesz. Głosuję na PiS bo odpowiada mi program wyborczy tej partii, chociaż nieco mniej sposób jego realizacji.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

No właśnie, odpowiada ci retoryka jaką prowadzą, konkretne działania już mniej, natomiast na afery, niekompetencję, hipokryzję i wszystkie wpadki wypierasz, lub próbujesz usprawiedliwiać. To klasyczny partyjny beton każdej partii. Tobie się wydaje, że jesteś wyjątkowy i świadomy, dla obserwatora z zewnątrz nie różnisz się niczym, od tego, którego pewnie niedawno nazywałeś lemingiem.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Urzekła mnie twoja opowieść! Będzie ciąg dalszy?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

żbik pisze:No właśnie, odpowiada ci retoryka jaką prowadzą, konkretne działania już mniej, natomiast na afery, niekompetencję, hipokryzję i wszystkie wpadki wypierasz, lub próbujesz usprawiedliwiać. To klasyczny partyjny beton każdej partii. Tobie się wydaje, że jesteś wyjątkowy i świadomy, dla obserwatora z zewnątrz nie różnisz się niczym, od tego, którego pewnie niedawno nazywałeś lemingiem.

żbik chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Jak większość ludzi, więc Cię nie obwiniam.
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: yorker »

Jeśli ja nie mam srebrnej kapliczki w domu..a chce obejrzeć, to znajdę to gdzieś w internetach?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Szukajcie a znajdziecie.....w sumie nic ciekawego za to Pabian wyszedł na gbura, co cieszy mnie niezmiernie :ok:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Tu macie cały odcinek :

https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,4 ... l#autoplay

Oscar za rolę Pabiana :ok: :ok: :ok: Szybki i wściekły
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: yorker »

To teraz wszystko jasne. Mimo wszystko trzeba oddać burmistrzowi Pabianowi szacunek za postawę.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Jaki szacun ??? Raczej kalkulacja...

Pikul za to nieźle to rozegrał :ok:
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Jozin.1 pisze:Tu macie cały odcinek :

https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,4 ... l#autoplay

Oscar za rolę Pabiana :ok: :ok: :ok: Szybki i wściekły
Fajna ustaweczka. Gdzie dopisek, że materiał sponsorował komitet koalicji obywatelskiej?

"Otwórzcie oczy, zobaczcie co się dzieje. Konsekwencją będzie faszyzacja kraju" Pikul kandydat PO wzruszył mnie do łez :):):) Sam złożył wniosek, ale stwierdził, że go odwołano. Niezły ananas!
Panie Antoni, wygląda Pan na rozsądnego, ale to jak TVN i KODziarstwo Pana teraz wykorzystuje to aż żal patrzeć. Nie wiem czy pensja radnego sejmiku jest tego warta.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

Dziadkowi się nudzi na emeryturze to chce się dostać do Sejmiku aby jeszcze przez 5 lat się pobawić w politykę. Wywiad zrobiony na potrzebę wyborów. Materiał ładnie obrobiony przez "dziennikarzy" z tvn. W sam raz dla naiwniaków, którzy uwierzą w to iż Pikul niczym Don Kichot przybędzie na białym koniu aby nas uwolnić spod władzy "strasznego" PISu. :rotfl: :rotfl:

Sprawa z TK ciągnie się już długi czas, a gdzie był ten bojownik o wolność i demokrację przez ten czas. Dlaczego sam nie zrezygnował ze stanowiska i nie dołączył wtedy do Kodziarzy i POkemonów, tylko dalej siedział na stołku zastępcy Pabiana. Teksty o faszyzacji kraju to szkoda komentować, zupełny odlot dziadka.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Ujadajcie, ujadajcie, a prawda jest taka, że Pikul ograł pisiorów i upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu.....
ODPOWIEDZ